1.000.000 uri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 12 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce

1. evet

oy sayısı 37
    61,7%
  2. gelişmeli

oy sayısı 19
    31,7%
  3. hayır

oy sayısı 12
    20,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ( ilegal kulananlar alamıcak cezanın dewamı )
    bedava 1m uridum kim istemez tabiki bundan mahrum kalcak ilegalciler heralde .
    100 saat = 10k uridum

500 saat = 100k urdiıum

1000 saat =200k urdium

2000 saat = 300k urdım

5000 saat = 400k uridum

10000saat = 600k urdum ( darkorbit bizden sorulur ) unvanı

darkorbit öduller düzeltcek yine

Son düzenlenen: 17 Haziran 2015
  2. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

100 Saat oynayana 1 Milyon Uridium verilmesi mi ?

Oyuna 3000 - 4000 Saat harcamış , eski oyuncuların bu karara nasıl tepki göstereceklerini hiç düşündünüz mü ?

İllegal kullanımı azaltmak için böyle bir fikir düşündü iseniz , 100 Saati , 1000 Saat yapmanız biraz daha mantıklı bir fikir olur diye düşünüyorum.

Ayrıca Verilen Ödülde biraz abartılı. 100.000 - 250.000 vs olabilir. Çünkü Uridium fiyatları bu kadar fazla iken böyle bir ödül verilmesi , Para veren oyuncularında tepkisini çeker görüşündeyim.

İllegal kullanımı azaltmak adına ;

Her 1000 Saat oynama süresine ( Süre değişebilir ) ulaşmış oyuncuya ; 250.000 ( Değişebilir ) Uridium türünde hediye verilebilir.

Bu Ödül Her 1000 Saatte bir verilecek şekilde ayarlanabilir. Bu şekilde oyuncular İllegal kullanımdan çok , Oynama süresine ulaşmaya çalışabilir görüşündeyim

Keyifli Forumlar

3. 5000 saati geçen kişilere 1 m uri verseler böle daha iyi olur

4. Tom_Cat

Tom_Cat User

lf3 ve bo2 sayısı oyuna yeni başlayanlar için arttırılmalı.1 m uri çok olmuş:)

5. WolfWar

WolfWar User

Bence de ya süreyi uzat ya da uridium mu azalt. Ben coktan 100 saati geçtim :D 100 saati geçmek çok kolay.

6. Prophecy

Prophecy User

Bence de süre uzarsa mantıklı olur . +1

7. tamm artırıyorum işte çalıştıgm için yeni bakabildim k.b

8. WolfWar

WolfWar User

Böyle daha iyi oldu.

9. Peki sistem daha illegal oyuncuları banlayamazken illegalcilerin bundan mahrum kalmasını nasıl ayarlamayı düşünüyorsun sorabilirmiyim ?

_S_T_O_R_M_72 bunu beğendi.
  10. ilegalciler zaten uyarı alanlar + onada artık darkorbit çozum bulsun burdan çıkan fikir merkeze degişim ugruyor sonra çıkıyor direk yapmıolar kardeş ;)

11. Bende senin dediğinin imkansız olduğunu belirtiyorum kardeş illegalciler oyundan banlanmadığı sürece bundan sadece onlar faydalanır illegalciler banlansın ancak o zaman görüşülebilir ve darkorbit yapmaz bunu :D

12. Kardes ılegalcıler einde sonunda banlsncak alsalar ne olur almasalar ne olur en azından oyuna tesvık artar harıtalar boş boş

13. ESPİYELİ

ESPİYELİ User

arkadaşım 4 yıldır oynuyorum bizim tazminatımız ne olacak hiç düşündünmü?
    sonuçta darkorbitinde kazanması lazım bu oyunun alt yapısı nasıl hazırlanıyor geliştirmeler vs. sence nasıl bir kadro gerektirir bunların maaşları?
    1 m uriye gelince parayla çekecen :) 180 tl yi gözden çıkaracan ben öyle yapıyorum ayda 1 kere alıyorum yetiyor :)

14. bak size bile farkindasiniz darkobrit kasikla vereri kepceyle alir bunlar adamin cani alir 1 milyon uri ve dark :DD guluyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 May 2015
    dikduran1 ve _S_T_O_R_M_72 bunu beğendi.
  15. Sesli güldüm :D Haklısın valla doğru.

Yoksa durum iyi yönde gelişmez.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 May 2015
  16. Merhaba ,

İlk olarak bizler forumda yetkiliyiz ve oyuna müdahale etme yetkimiz yok. Forumda yapabileceğimiz şeylerde yardım edip diğer konularda gerekli yere yönlendirir ve merkeze iletilmesi gereken konuları raporlayıp yollarız.

Bunların dışında bizlerin ekstradan yapabileceğimiz bir şey yok.

Support'un da yetkileri bellidir ve her istediklerini yapamazlar.

Benim yada diğer görevli arkadaşların cevaplarına gelince şayet memnun değilseniz foruma yazmayabilirsiniz. Çünkü burada oyuncuyu şikayet etseniz bizler inceleyip işlem yapamayız.

Şimdi belki de yine bizi suçlayacaksınız fakat forum kuralları gereği bir süre uzaklaştırıyorum.

İyi forumlar.

17. 20082014

20082014 User

:)))

biz sizlerden hic yardim goremiyoruz bence buna support da dahildir

18. Merhaba ,

Bizlerden nasıl bir yardım bekliyorsunuz ? Forum ekibi olarak ne yapmamızı istiyorsunuz ?

İyi forumlar.

19. 20082014

20082014 User

inanin oyuncu kayibin tek sebebi sizlersiniz bak sonra kizmak yok

chat adminleri kral olmus

forum adminlerine soru soruyoz konu kilit
    support dersen oda ayni sekil

burda oyuncu kayipbin tek sebebi sizlersiniz kollama var kanka olayi var amca oglu muhabeti var yok yok sonra bizlere mail geliyor neden oyunu birakdiniz sebebi bunlar
    yardim konusuna gelince hic bir sekilde alamiyoruz birsey soruyoz konu kilit chat ten ic savasda yaptiniz klan oyuclari kufur ediyorlar hemen ts den admin cagriyorlar alayimiz bann kufur eden kim onlar ama cezai yine bize kesiliyor

birakin su kollama islerini gorevinizi tam yapinki bizde size guvenelim ama zor

20. Merhaba ,

İmkanlar dahilinde elimizden geleni yapıyoruz. Fakat uçak yapma imkanı olmayan kişilerden uçak yapmasını bekleyemezsiniz.

İyi forumlar.

.*GöKMeN*. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.