2 Yeni Korsan Haritası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

88,3%
  2. Hayır

10,0%
  3. Evet Geliştirilebilir.

1,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar oyunun biraz canlanması için düşündüğüm bir konu var...

5-3 artık kimseye yetmiyor ! nedeni şu artık gelen geçen bir birine sıkıyor buda çok can sıkıcı bir durum diye düşünüyorum yeni bir palladium bölgesi ve yeni bir korsan bölgesi olması gerektiğini düşündüm....

5-5 e ve 5-4 e girebilmek için gerekli seviye limiti 14. seviyedir

5-5

5-5 de ki özellikler:

Burada century falcon filosu vardır century falcon bölgelerinden birine girdiyseniz işiniz zor tam 30 adet annlihtor 20 adet intereceptor 10 adet baracuda 5 corsair 3 veregant 5 saboutour çıkacak... ayrıca 2 adette battleray çıkacak.

Dipnot: bu küçük yaratıklar kesilmeden century falcon asla hasar almaz ve yaratıklar kesilmeden century falcon gelmez.

Dipnot 2: Battleray de intereceptor çıkarma özelliği aktif olacaktır ve sabotourlar yavaşlatabilecek.

ayrıca century falcon bölgesinde bir falcon imha edilirse 20 dakika sonra tekrar doğacaktır. 5-5 e günde sadece 1 defa girebilirsiniz. Patlarsanız sizi x-8 haritasına atacaktır ancak tekrar yarın girebileceksiniz.

Falconlar uyumayacaktır ayrıca ödülleri yeniden düzenlenmiştir...

Korsan Haritalarında ki century falconun ödülleri: (5-5 5-4)

15.000 Uridium
    15.000.000 credits
    10.000.000 tp
    6.000 şeref puanı

İmha olduğunda çıkacak olan kargo kutuları

3.000 prometium
    3.000 enderium
    3.000 terbiom

1500 prometid
    1500 duranyum

750 adet promeryum

375 adet seprom

5-4 Bölgesi

5-4 özellikler:

Burada her şirketin saldırıya korumalı bölgesi olan palladium yatakları bulunur 1 tane de tarafsız palladium bölgesi bulunur...

saldırıya korumalı olan alanlarda ki palladium çıkma oranı 5-3 de çıkma oranıyla aynıdır...

tarafsız bölgede ise 5-3 de ki palladium çıkma oranından %50 daha fazladır tarafsız bölge saldırıya korumalı değildir...

5-4 de çıkacak yaratıklar:

Century falcon 1 adet (sadece kendi bölgesinde gezer ve 30 anllihtor , 20 baracuda 10 sabotour ona eşlik eder küçük yaratıklar kesilmediği sürece falcon hasar almaz)

anllihtor

sabotour

baracuda

intereceptor

ravager

hooligan

corsair

5-4 ve 5-5 e 5-3 den gidilir.

Arkadaşlar 5-4 ve 5-5 e giden portallar saldırıya korumalıdır...

Ek Notlar:

Bu haritaya özel oyuncu kesme görevi olmayacak

Burada hangar değişimi yapılamayacak buraya 5-3 den atladığınız gemiler ile girebileceksiniz.

Hikkasyesi: Uzun yıllardır uzayda bitmek bilmeyen bir savaş vardı isyancılar şirketlerin sömürgeci planlarına engel olmak için ellerinden geleni yapıyorlardı.
    Korsanlar yeni bir yer keşif etti ve bolca palladium yatağı bulunmaktaydı. Fakat korsanların içinde ki şirket casusları bunu şirketlere rapor etti. Korsanlar bunuda en kısa sürede fark etti bütün şirket liderlerinin istasyonuna bombalama yaptılar.

En sonunda şirketler komutansız ve lidersiz kalmıştı sadece komutada kalan acemi birlikler hayatda kalmıştı.

Şimdi korsanlar bizden katlarca kez güçlü ve bunu fırsat bilen uzaylı ırklar şirketleri amansızca yok etmeye başladılar.

Şirketinin kaderi senin elinde pilot ! Ya yok ol ! Ya da şirketini korumak için Elinden geleni yap !

Seçim senin pilot !

iyi avlar !

Son düzenlenen: 25 Ağustos 2015
  2. Rehber

Rehber Guest

Yeni bir harita güzel olur.

ÇokTa-TIN bunu beğendi.
  3. Süper bir fikir emeğe saygı desteğe devam

4. karacamel

karacamel User

iyi fikir usta

5. ÇORBACI

ÇORBACI User

Bizdeki oyuncuların çoğuna rahat batar aynı haritada 3 şirketinde pala toplama bölgesi olursa millet birbirinin bölgesine gidip savaşmaktan kimse pala toplayamaz oralarda her şirketin ayrı bir haritada pala bölgesi olması lazımki buda oyun şirketinin işine gelmez.

ÇokTa-TIN bunu beğendi.
  6. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Her şey çok iyide falconu kesmek için yanındaki yaratıklar baya fazla zaten 10 anni olduğunu düşünürsek 100k eder falcon kendisi 30k roketle beraber bazen 40k sabolar bateriler derken 200k bulur belkide geçer zaten falconu kesmek için çoğu kişinin agis ve sab x3 dalıcaz mecburen yanındaki yaratıklar fazla olmuş kendi görüşümce ama haritalar görseller güzel genede +1

7. arkadashim cok iyi dushunmussun bende boyle bi konu actim senin ki kadar destekli deil yinede emek hirsizi demiyorum yanlish anlama snn fikrin cok guzel birshey soyleyim sadece birader shimdi 5-3 ten tek portal olmamali niye diye sorarsan 10 kishi (orneyin VRU sirketi) portala durur atlarmazlar 3 tane olmali bence her biri saldiri korumali olmali kardesim sonra ishinlandigin zaman ayni shekilde shirket haritasina direk ishinlanmali insan cunku ayni yere ishinlanirsan ayni shekilde seni Saldiridan korumali bolgeye varinca ezerler birader benim ki sadece oneri fikir 4 4luk

8. olabilir mantıklı ama o century uyumaz diyosun oyun zaten uyumasını istemiyor bu bir açık ve onlenemiyor .D

9. Hayır diyen arkadaşlar rica etsem neden hayır dediğinizi yazar mısınız ? (saçma gereksiz gibi ifadeler kullanmadan yazmanızı rica ediyorum söyleyinde herkes bilsin)

Yok kardeş emek hırsızı olsam senin konunun aynısını alırım açardım millet zaten diyordu korumalı palladium bölgesi olsun diye bende topladım kafamda beyin fırtınası yaptım 3 ü 1 arada yaptım :D

Bu arada orada ki 5-4 ve 5-5 e giden portallar saldırıya korumalı...

Açık olduğunu bende biliyorum açık kapatılınca gelecek demek istedim zaten....
    tarafsız bölge dışında ki palladium alanları saldırıya korumalı bölge...

(tabi sen düşmana dalmazsan.)

Zaten zor olmalı ki kolay kolay elde edilen bir şey olmasın.

10. Bence çok mantıklı olur hem oyuna yeni bir aksiyon gelmiş olur :)

Görsellerde çok başarılı olmuş tebrik ederim.

11. Dostum her şey harika olmuş fakat Century Falcon uyutlarak yüksek kazanç yapan oyuncular olacak.

Bunun önüne nasıl geçeceğiz ?

Falcon pek iyi bir fikir değil ama yeni bir harita ve yaptığın her şirkete özel palladium bölgesi hoşuma gitti +1

12. Century falcon uyumayacak yani buda bug kaldırılınca gelecek bir olay...

BlackGhost™ bunu beğendi.
  13. CİLΛ

CİLΛ User

güzel olur ama tüm korsan haritalarından 4-4 e atlansın en iyisi 5-1 5-2 5-3 5-4 5-5 den

14. Güncelll

15. Falcon filan ilk başta noluyoz hacı dedirtti ama sonrasını okuyunca fikrim değişti, oyuna renk lazım +1

16. :D Abi zaten oyuna renk gelmesi için burada uğraşıyorum zaten :D

17. tm eyw güzel fikir ama kendi şirketin SKB 'li olan pala bölgesinde paladium daha az çıkmalı bence yoksa çok kolaya kaçar bunun dışında herşeyi güzel düşünmüşsün +1

18. 5-3 le çıkma oranıyla aynı nedeni şu küçük bi bölge olacak...

tarafsız olan bölge bu skb de kinden %50 daha fazla palladium çıkacak...

19. -ZİFİRİ-

-ZİFİRİ- Guest

Merhaba,

Bence de oyunda yeni haritalar güzel olur ve yeni yaratıklarla ile daha keyifli dakikalar geçirilebilir

İyi forumlar

20. Merhabalar;

Yeni haritalar güzel fikir ama bu oyuncu azlığında yeni yeni yaratıkların eklenmesi daha iyi fikir bence.:)

İyi forumlar.

Aliens bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.