2006 - 2019

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -»Gαlαxy«- tarafından 19 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyuna Getirilmesi gereken bir güncelleme.

1. Kesinlikle!

100,0%
  2. Geliştirilebilir.

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar! çok merak ettiğim bir konu var konuyu yanlış yere açıyor isem affola.
    14 Sene oluyor hemen hemen oyun çıkalı arge puanları çıkalı da bilmem kaç sene olmuş.
    Yahu kaç senelik hesaplarımız var kaç senelik oyuncularız niçin her arge sıfırlayışımızda X2 ücret ödüyoruz sıfırlayabilmek için? Yok mu bunun bir yolu yordamı sabit bir rakama tutulsun? ya tamam sabit bir rakama da tutulmasın razıyım Paymentlara eklensin ücreti de makul olsun 32M arge sıfırlama isteyen hesap gördüm 10 senelik hesaplar var. Oyunun ilerisi için neler düşündüğünü bilmiyorum ama bu duruma acilen bir el uzatılmalı diye düşünüyorum.

2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Öncelikle konunuzu uygun kısma taşıdım; bilginize. İkinci olarak: BURADA sizin bahsettiğinizi içeren bir konu mevcut, dilerleniz desteğinizi o konu üzerinden devam ettirebilirsiniz.

Eklemeden edemeyeceğim, profil fotoğrafınıza bakmamak için büyük bir mücadele versem de inanılmaz derecede midemi ters düz ettiğini belirtmek isterim. :) Yani çok başarılı bir seçim olduğunu itiraf etmeliyim. :)

İyi forumlar...

3. Teşekkürler yardımlarınız için, iltifatınız için çok ayrı bir teşekkür ediyorum göz tamamen bana ait CC dersleri alırken yapmıştım. :)

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.