2x Parça Saati

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĐΘЌŦΘЯ tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne Düşünüyorsun ?

1. Evet Olmalı.

oy sayısı 30
    81,1%
  2. Hayır Olmamalı.

oy sayısı 5
    13,5%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 2
    5,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar aklıma şöyle bir fikir geldi ve bunu sizlerle paylaşacağım.
    Kapıları açarken baya zorlanıyoruz ve parça çıkmıyor. Bunun için de 2x parça saati olmalı diye düşündüm. Normal parça çıkma şansı %13 ise bu satte %26 şans ile kapı parçası çıkarsa daha iyi olur. Kötü düşününler nedenini aşşağıya yazabilir.

2. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Konunuzu uygun bölüme taşıyorum. Bir dahakine lütfen dikkatli olunuz.

Keyifli Forumlar

3. Bence olmamalı. Çünkü bu durumdayken bile çoğu kişi palladium kasıp 1 haftada, hatta daha az bir vakitte bir kapı açabiliyor. Daha fazlası olursa çok abartılmış olur. O yüzden oyum hayır.

4. sensizim68

sensizim68 User

Bencede Olmalı +1

5. Sadece 1 saatliğine olucak tüm gün değil ve o an oyunda olanlar faydalanabilecek. Aynı geliştirme indirimdeki mantık gibi.

6. Aslında şimdi mantıklı gelmeye başladı. Ama en başta böyle deseydin olumlu verirdim :)

7. Olmalı . Kapının son parçasını bekleyenler için yararlı olur :D . Kapı açmak isteyenler için de.

8. Zehir gibisin doktor. Savcıdan selamlar :D

9. Evet,olmalı.

10. Fısıltı

Fısıltı Guest

Bence de olmalı çünkü kapı açarken genellikle sonlarında tıkanma yaşıyoruz.

11. Mükemmel fikir.. Harika .. kesinlikle olması gereken bir şey kapılar bazen takıldımı 2000 den aşşağıya açılmıyor :mad:

12. Teşekkürler :)

Arkadaşlar konuyu güncel tutalım üst sıralara taşıyalım haydi ..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2014
  13. Teşekkürler :)

14. gogle az takılın açarsınız kappıyı son parçada

15. DELI•VAR

DELI•VAR User

Olmalı son parçalarda çok kolaylık olur ama şöyle birşeyde var 1 saat boyunca lambda kapısını açıp aşırı derecede uri kasanlar olabilir çünkü lambda 400 ggyle açılıyo x2 gelirse 200ggye açılabilir burdan bir sorun kaynaklanabilir ama oyumu olumlu verdim.
    +1

16. Zaten 1 saat olucağı için öyle birşey zor olur en fazla 1 kapıyı açıp onu yapar 1 saate :)

17. DELI•VAR

DELI•VAR User

Lambda kapısını 10dkya yaparsn 1 saatte en az 5 kapı falan açarsın

18. Herkesin gemisi 10 dk da yapabilecek kadar güçlü olmayabilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.