3D oynama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ersan1005 tarafından 23 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyunu 3d oynayabilmek için gereken sistem gereksinimleri düşürülmeli

1. Olmalı

100,0%
  2. Böyle iyi

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ersan1005

ersan1005 User

Bence yapılmalı 2d oynamak tan sıkıldım

2. Bu sistem gereksinimleri malesef dur ya şu şu şu sistemlerde şu performansı versin diye keyfe keder yapılmıyor. Geliştiriciler bu konuda zaten ellerinden geleni yapıyor alınan performans onlarla alakalı değil sizin sisteminizle alakalı ve bu konuda geliştiricilerin yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum. Keşke herkes oyunu 60 FPS en yüksek grafiklerde sorunsuz bir şekilde oynayabilse ancak bu konuda bir güncelleme getirelim sistem gereksinimleri düşsün gibi bir durum söz konusu değil.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. ersan1005

ersan1005 User

Sistemim yetmediği için oynayamıyordum cevabın için teşekkürler

JohnShepard bunu beğendi.
  4. Google chrome kullanıyorsan bunun yerine opera gibi bir tarayıcıya geçersen biraz olsun seni rahatlatabilir.

5. YUusuf

YUusuf User

Buna bizim karar vermemiz gerekli bence eskiden şu anki oynadığım pc de 3d oynayabılıyodum şimdi oynayamıyorum bizim kararımız olsun.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır. Aslında tam olarak 3D olmasa da yeni grafik güncellemesi ile konunun gerçekleştiğini belirtebiliriz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.