4-4 mayın bırakma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **SURGEON** tarafından 17 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Mayınlama kaldırılsınmı?

1. Evet kaldırılmalı

oy sayısı 14
    70,0%
  2. Hayır kalsın

oy sayısı 6
    30,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayım adminlerim
    Şu 4-4te yaratığın bulunduğu bölgede mayın atma yasağı filan olsun. Vallahi sıktığım elit çöp oluyor. Millet mayın atmaktan yaratığa sıkmıyor. Bir etkinlik yapılıyor sağolsun bu arkadaşlar sayesinde oynama hevesimiz kalmıyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Aralık 2019
  2. Bence de kaldırılmalı. Bir grup tamamen etkinlik odaklı iken diğer grup tamamen sabote etmek amaçlı mayınlıyor.

KOMA..SE..BIRA ve FlamesLordTR bunu beğendi.
  3. ErenNFS

ErenNFS User

Herkesin eğlencesi farklıdır :D belki o mayın atan kişi sizin patlamanızı izleyerek eğleniyordur

ÇaĻ•Ќêкê•ÇaĻ bunu beğendi.
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

5. Etkinlik gidici oyundaki savaş kalıcıdır kardeşim etkinlikte kasılmak için neden sonrasında olacak olan savaşları bitirmeye çalışıyorsunuz 4-4 klan savaşları için kilit noktadır genelde savaşlar hep orada yapılır toplu klan savaşlarının ana parçalarından biriside mayındır şimdi buna kalkıp evet dememizimi bekliyorsun :cool: " -1 " yani hayır.

sana tavsiyem patlamak istemiyorsan yarı avcı yap ve solace diz bu şekilde patlamazsın 4-4 de :) bizlerde etkinlikteyiz herkes bırakıyor mayın ama patlamıyoruz biraz dikkat edersen patlamazsın

6. Dostum ben PvP haritasında savaş kapansın demiyorum. Yaratığın belli bir menzili olsun orada mayınlama olmasın diyorum ama neyse yine de yorumun için sağol.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.