5-2 DE GÖREV ALMA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 08_AzRaİl_08 tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

5-2 de görev alma olsunmu ?

1. evet olsun

100,0%
  2. hayır olmasın (nedeni)

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bence 5-2 de görev alma olmalı daha öncede bu konuyu açmıştım ama sonra kapandı.KORSAN HARİTASINDA GÖREV BİTİRİYORUZ GERİ DÖNMEK ZORUNDA KALIYORUZ 5-3 ,4-4, x-5,4-5,5-1,5-2 boyle oluyor bence 5-2 yede görev alma konulmalı...

2. olsun ama gorevler kotu zaten uri yok

3. ama sonuçta ordada olursa geri dönmek zorunda kalmayız

4. Lapseki

Lapseki User

patla kısa yoldan hangara gidersin :) görevini alırsın

5. diroit hasar almasa doguştan patlarım :D :D

6. lordm0zart

lordm0zart User

son derece haklı hatta görevler ana sayfaya gelirse seviniriz eskisi gibi görev yapıyoruz gitgel yapıyoruz bir daha bu süre zarfında 1 görev daha yapabiliriz sadece oyalamak amaçlı 5-2 yi geçtim ana sayfaya koyulsun görev

7. evet süreli görevlerdede çok zor oluyor

8. tamamen katılıyorum süreli görevlerde bilhassa epeyce zor oluyor benden tam destek ana sayfada olsun eskisi gibi+1

9. Merhaba ,

İmza kısmınızdaki resim forum imza kurallarına uymuyor. En kısa zamanda genişlik olarak 500 ve yükseklik olarak 200 piksel'i aşmayacak şekilde düzenleyiniz.

İyi forumlar.

10. tmm düzenledim oldumu ?

11. Aynen olmali git gel cok zor oluyor birde dusman yakaladimi kotu oluyo :) olmali kesinlikle +1

08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  12. aynn :D

13. one.

one. User

kesinlikle olmalı!

Modum bu konulara bakan fazla kişi yok fazla kişi bakmadığı içinde normal olarak fazla oy gelmez. Bu konuyu süreli olarak daha çok bakılan bi bölüme ekleyip sonra tekrar geri buraya eklenme gibi bi şansımız varmı?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2014
  14. Merhaba ,

Komple kaldırın dememiştim sadece uygun boyutları aşmayacak şekilde düzenleyin demiştim. Fakat eğer bu şekilde iyi diyorsanız sorun yok. :)

İyi forumlar.
    Merhaba ,

Farklı bir bölüme açıp sonra buraya taşınması gibi bir uygulama yapılamaz maalesef. Fakat emin olun konulara bakılıyor ama herkes mesaj yazmıyor yada anket'e katılmıyor.

İyi forumlar.

15. bende 5-2 de kı hangarda olmalı görev bıtıyor başka hangarı olmayan arkadaşlar 5-3 4-4 yolundan gıdıyor

16. 5-3 de hangar var zaten ama görev alma yok bu arada resime grek görmedim :D :D

17. şu 5/3teki hangarın yerini bi de hele gardaş:D:D ben hiç göremedin orada hangar

18. Jesqoum

Jesqoum User

5-3te hangar var da biz mi göremedik yahu :D gösterirsen seviniriz kardeş :)

19. Pardon ya yanlış görmüşüm tabi oda mantıklı :) :)

20. Sennar23

Sennar23 User

bencede kesin olmalıdır mesela 5-2de saboteur intercreptor kesenler oluyor ve görevleri bitince 5-3e geçip x5den görev alıp geri dönmesi çok uzun sürüyor kesinlikle olmalıdır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.