5-3 - Kamufle

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ErzincanLee tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kamufle Olunabilsin Mi ?

1. Evet

oy sayısı 38
    52,1%
  2. Hayır

oy sayısı 35
    47,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Bence 5-3'deki Sisli Yerde Kamufle Olunabilsin . Bazı Arkadaşlar Güçsüz Olup Pala Toplamaya Gidiyorlar . Sisli Bölgeye Girmeden Toplasa Radar Yetmiyor . Yani Her Türlü Girmek Zorunda :D Ve Girer Girmez Kesiliyorlar . Bence Bu Sorun Ortadan Kalkmalı :)

Desteklerinizi Bekliyorum :)

Son düzenlenen: 21 Haziran 2014
  2. olabilir yada pala sis bolge dişina taşabilir belirli satlerde ve gunlerde

3. Bu palayı 5 3 değilde tüm eski haritalara verseler daha iyi olur çünkü 5 3 pala yüzünden kaos çıkıyor onlarca geminin kanı dökülüyor orda yaw:D

4. yok bence olmasın.

5. Bence 12svaltı olanlar için olmalı,

Gelişmeli.

6. klan savaşları ne olucak

7. Bana mı dedin reis ?

8. hem sana hem konuyu yazana, hani geliştirilmeli dedinya fikrin varmı ?

9. YAzdım ya 12sv altı oyuncular için olabilir diye :)

10. tamam işte :) diyelim adam bizim düşman klandan sıkamicakmıyız :) ben kafayı yerim sinirden :D adam bizle savaşlı olucak orda rahat rahat taş toplicak :D valla dayanamam :D

11. 5-3 Klan Savaşları olmuyor Kardeşim :) Klan savaşları Benim Bildiğim Pvp Haritalarında oluyor :)

12. tr2 ye gel görürsün 5-3de savaş varmı yokmu :D

13. Erdem Kardeşim zaten 12 Seviye Olanlar Gidebiliyor 5-3 12 Seviye Altı Derken ?

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  14. aynen onu merak ettim :D gerçi bizim savaşlılar en az 21 level falan 12 levelle işimiz yok

15. Konuyu destekliyorum.Güçlü olsanda 10 kişi dalıyor orda :D Bence olmalı.Ama seviye sınırını anlamadım. Ben 17 seviyeyim benide kesiyorlar durduk yere yani bazıları savaş çıkıyor hep orda şirketler arası.Çok güzel fikir.

Gemimde öyle güçsüz sayılmaz.

16. Kardeşim Adam Görünmez olucak Sen Nasıl Görüceksin Onuda Sinirlenceksin ? :D

17. ya yapmayın arkadaşlar size göre güzelde bizim halimiz nolucak :(

adamı işaretleyip adını görmicemmi :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Haziran 2014

18. Zaten Orda Afk İsen Anında Kesilirsin :)

19. ben afk olmuyorum 5-3te 70 tane savaş var istesemde olamam

20. Gör Veya Görme :) Kim Hangi klandan Ezberlicek Halin Yok :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.