5 - 3 ' te PET Kesimine Son

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UZAYDAKİ_ADAM tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

.

1. Kesinlikle Olmalı

43,4%
  2. Gereksiz

39,6%
  3. Geliştirilmeli

17,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 5-3 te peti kimin kestiği ya gözüksün yada kesilmesin yada kesene 100 uri ceza gelsin birinden biri olsun.

şimdi aklıma geldi 100 uri değilde mesela pet 12 level tamir ücreti 220 uri 220 uri ceza gitsin ona. gibi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Nisan 2014
    avredini bunu beğendi.
  2. ceza gelsin adamlar kesesin die palaya sokmuyo

3. Wallaha eğer Karşındaki düşman ise bu iş olmaz ama eğer dost ise kimin kestiği görülsün cezasını biz verelim ...

4. Çok gereksiz öyle şey mi olrmuş:cool:

5. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Şahsen ben tamir modülünü kulanıp petin canını tamamlıyorum. Biri sizin petinize sıkarken zaten bir efekt sesi geliyor. O efekti duyduğunuz an petinizin yanına uçup petinize sıkanı yakalayabilirsiniz.

TSUNAMI•™ bunu beğendi.
  6. profil rica etsem degitşirsen admalr karıştırıo

7. Öyle bir zorunluluğum bildiğim kadarıyla ..

8. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Forumdaki oyuncularla konuşmalarınıza dikkat edin ve imzanızı 500x200 formatına uygun düzenleyin

9. petinden kendin sorumlusun , ben genellikle palladiumda sadece pet'e toplatır oyun efektlerini açarım , pet hasar aldığında gelen ses çıktığı gibide petin yanına uçarım sayın mod'umuzunda söylediği gibi

10. BonusRasta

BonusRasta User

Bence gereksiz, defalarca pet'i patlattılar ama hiç sorun etmedim. Ben de patlatırım madem kesiyorlar karşılık veririm. Ayrıca çok kalabalık olunca peti açmıyorum zaten toplama hep iptal oluyor :D

11. he ya ben sizi karıştırdım :D

ya vallaha çok düşüncesizsiniz tamam ya modum kilitle konuyu ben gidiyom :D

siz konu açmayın hep olumsuz oy verip kötülicem konularınızı :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2014
  12. Modum bile geliştirilmeli dmeiş gelşitirsen fena fikir değil. Aynı zamanda oy sayısına takılma. Kişilerden destek alırsan konunun iletilmemesinde bir sakınca olmaz :)

13. tamam :D

14. sen vipsin dielim adama durduk yere uri vercek boşuna boşuna olcak ne anlamı kadlı ! o_O

15. melih

melih User

ceza olmazda ama kimin kesiği görünsün

16. Merhaba,
    Bencede bu petlerin kesimine son verilmeli.Bence ceza verilsin ama sadece 5-3 haritasında.
    Umarım bu fikre katılırsınız :)
    Keyifli Forumlar.

17. aynen gözüksün konuyu oyüzden açtım bende
    modum kilitlemeyin konuyu, güncel :D

bende aynı fikirdeyim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2014
  18. Buna Sevindim :)

19. flood yapma konu tutulursa zaten üstte kalır , sonra diğer konular arka sayfaya düşüyor

20. sevin sevin bende sevindim :)

flood yapmıyorum.
    arkadaşlar konuyu güncel tutalım.lütfen sizin petinizi kessler hoşunuza gidermi bence 5-3 sisli bölgede saldırıya korumalı bölge olabilir ( sadece petler için ) yani oyuncular birbirine sıkabilsin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.