5 Yıllık Oyuncu Deneyimim ile Fikirlerim ( Toplu halde )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ADAMIN-DİBİSİN[CİXX] tarafından 28 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yazımda belirtmiş olduğum bir takım yenilik ve güncellemelerin gelmesini istermisiniz.

Anketin kapanma tarihi 12 Nisan 2019.
  1. EVET

90,9%
  2. HAYIR

9,1%
  3. HAYIR Geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. ( Lütfen sizlerde fikrinizi yazınız )

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bu başlık adı altında yazacaklarımı uzun bir süre düşündüm ve toplu halde yazmaya karar verdim.
    Öncelikle foruma son kez yazacağım.sÇünkü nbenim gözümde yeteri kadar destek bulmuyor veya forum yöneticileri tarafından öyle veya böyle açtığım konular kilitleniyor.
    Lafı fazla uzatmayacağım

1. Arge Sıfırlama ve arge dizerken seprom bekleme sorunu.
    Bir çok oyuncu argelerini sıfırladıktan sonra iki katına kadar çıkan uridum masrafından bıkmış durumda ben diyorum ki buna özel bir indirim paketi çıksın bir gün geçerli olsun ( 24 saat )
    Bu süre içersinde Arge sıfırlama olayı ya sıfıra insin veya belli bir miktar doğrultusunda sabitlensin mesela ( 20 bin urdium )
    2. Arge dizerken artık seprom beklemek yerine Paladium toplayıp argelerimizi paladiumla dizelim Veya envarterimizde bulunan birleştirme işinde yarayan özel öğeler ile dizelim mesela beyin vs.

3. Eskiden klan başkanları klana gelen üyelere istediği miktarda kredi yardımı yapıyor idi bu son zamanlarda çok kısıtlandı.
    Ben diyorum ki etkinlikleri katılan ve gerek oyunda gerek forumda aktif olup kurallara uyan oyuncular için hediye olarak o gün geçerli olmak üzere veya o hafta geçerli olmak üzere bu sınırlama kaldırılabilir.

4. Oyunda sürekli Aktif olan oyunculara özel aylık 1 defaya masus olmak üzere ortak yapılan kapılar hediye olarak açılabilir mesela hades.

5.Paladium toplamayı kolaylaştırmak için özel katlayıcı paketleri çıkarılabilir.
    Mesela paladium toplayan bir oyuncu 15 paladiumda 1 gg almak yerine bu durum özel katlayıcı sayesinde 10 a hatta 7 lere 5 lere düşürülebilir.

6. Oyunda botları kaldırmak için önce avantaj kuruları tamamen kaldırılır.
    Daha sonra O avantaj kutuları. Görevler sonucunda hediye olarak verilebilir.
    Hatta bunun için özel katlayıcılar çıkar ve oyuncu özel katlayıcıyı alır.
    Görevler sonucunda alacağı ödül alacağı katlayıcıya bağlı olarak 10 kat dahi artabilir.
    Bir örnek vermek gerekirse.
    10.000 krislatlin kes.
    10.000 sibelon kes.
    10.000 krislarlon kes.
    10.000 sibelonit kes.
    bunun sonucunda.
    100.000 uridum
    1000 gg
    tp şeref vs.
    özel katlayıcı alan oyuncu mesela 10 katı olsun.
    1.000.000 uridum.
    10.000 gg vs.
    Böylece hem bot olayı biter hemde emek verilen bir oyun halini alır.

7. Low gibi bir kapı gelmedi fakat bu kapı geleneksel kapılardan uzak içersinde eski istila sisteminde bulunan yaratıkların geldiği bir kapı olmalı görevler girilmeli ve oyuncu sayısı 8 olmalı ve haftada 1 kez yapılabilmeli.

Arkadaşlar size doğru yanlış eksik veya hatalı gelebilir.
    Benim düşüncelerim bunlardı.
    Bu forumda son kez konu açıyorum.
    sağlıcakla kalın her şey gönlünüzce olsun.
    iyi oyunlar.
    iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Mart 2019
  2. DaglıAcS

DaglıAcS User

semprom olayına katılıyorum gemiden skaylaba arge yapmak ıcın semprom atıcaktım onuda kapatmıslar skaylabda zaten cok zor semprom uretıyo onu beklıyom 2 arge bosta duruyo

muh722 ve ADAMIN-DİBİSİN[CİXX] bunu beğendi.

3. O zaman skaylabı 10 kat daha hızlı çalıştıran yani üretim yaptıran bir güçlendirici lazım.

muh722 bunu beğendi.
  4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. :)

İyi forumlar.

muh722 bunu beğendi.
  5. ola bilir şimdimi sonra mı gelmeli

6. Adminler karar verir bize oylamak düşer :)

7. oblivion

oblivion User

6.fikir çok mantıklı gelmedi ama geri kalanlar mükemmel özellikle sonuncu raid mantığında olmuş

muh722 bunu beğendi.
  8. muh722

muh722 User

6.Madde dışnda geri kalan her şeye katılıyorum,eğer avantaj kutuları kaldırılırsa oyunun zevki bayağı bir düşer özellikle p.e.t ile birlikte kamulflaj cpuyla toplayıcı modülüyle çok harika bir şekilde uridiym kasılabiliyor,bunun iptal olması oyundaki ilk görevlerin de iptal olması anlamına geliyor.

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.