Açık Arttırmada Paladium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KÖR_SÜNNETÇİ tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu?

1. EVET OLSUN ÇOK İYİ OLUR.

oy sayısı 26
    39,4%
  2. HAYIR GEREKSİZ

oy sayısı 30
    45,5%
  3. GELİŞTİRİLMELİ

oy sayısı 10
    15,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar benim aklıma bir fikir geldi...
    diyorum ki palladıum açık artırmada olsa xenomit gibi ama sayısı çok olsa mesele xenomitin saatte 10 tane verio açık artırma mesele bu palladıumda açıkartırmada olsa hemde böyle saatte bin veya 5 bin veya 10 bin gibi yüksek miktarda olsa iyi olmaz mıydı?

özellikle palladıum toplayamayan şirketlerde olan arkadaşlarımın beni daha çok destekleyeceğini düşünüyorum...
    (NOT):geliştirilmeli seçeneğini işaretleyen arkadaşlar fikrini yazarsa memnun olurum.

saygılarımla...

2. oldu biz saatlerimizi verip toplayalım siz 10 bin taneyi alın 5 kez zeta açın başka isteğin varmı

3. Ne kadar aç gözlüsünüz ! Biz saatlerimizi verelim gece full toplayalım siz crediyle zeta açın yok öyle bir dünya ! Poponuzu sıkında azcık palladium toplayın bizim gibi. Utanmasanız 1 milyon krediye lf4 satılsın diyeceksiniz.

4. mamba-vino

mamba-vino User

Ben pallaidyum için 2 gün uyumadan bu ne ya böyle bir şey var mı ya ?

5. Sussİzle

Sussİzle User

Haklısınız biz palladium toplıyacağız diye patladığımız oluyor bence olmamalı ...

6. O kadar uğraşanlar ne yapsın ?

Korsan haritası ne işe yarayacak ?

Citadel'in belki de en büyük avantajı kargosu bu geminin ne anlamı kalacak ?

-1

7. Çok güzel olur tr6'da pala yok denilecek kadar az.

8. oz man 1 ayda 1 kez 1 kişi teklif sunsun yada 2-3 ay

9. 10 bin taneyle zeta açamassın kardeşim en az 25 bin lazım git öğren gel.

10. benim görüşümde olumsuz çünkü en yüksek teklifi yine en güçlüler verir en güçlüler zaten full+fulldur. havoç ya da hercul yapmak isteyen bir kişiye faydası olmaz.

11. bak kardeşim adam gibi konuş benle ben 10 bin taneyi gg sandım şimdi git 5 . flax için credits kas

GREED ve mamba-vino bunu beğendi.
  12. DraydiBoy

DraydiBoy User

bu konuyu açan arkadaşım öncelikle konu mantıklı ama söyle bir düşün ben ve diğer arkadaşlarım eleri ağrıyana kadar veye pet ile o paladyumları topladık uredyumlar o patlamalar boşa mı gitsin ? biraz düşününerek yapsaydın :(

oyum olumsuz -1

13. bence olmasın. Biz saatlerce uğraşıyoruz siz gelin hemen alın -1

14. -onur5000-

-onur5000- User

Oldu isterseniz 1m krediye full hesap versinler bu kadarda olmaz yaw ne kadar açgözlüsünüz kardeşim :mad::mad::mad:

15. 5 k - 10 k çok büyük rakamlar. Eğer açık arttırmaya konulacaksa bu miktar 100'ü geçmemeli. (bkz: alışverişte bulunan 10 adet exonomit)

16. 300 pal olabilir

17. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Konuyu biraz daha geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum açık arttırmada 1000 5000 10000 gibi rakamlarda palladium olması bence gereksiz ve imkansız diye düşünüyorum.

18. Bence miktarı konusuna değinilmeli. Sonuçta bazı şirketlerdeki oyuncular palladium çok toplayamıyorlar. Açık arttırmaya her saat 100 yada 200 palladium konulabilir. Oyum olumlu ama geliştirilmeli +1

19. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

200-300 pallada çok bence bana göre öyle birşey yapılacaksa 50 palla idael bir rakam hem sabah akşam palla topluyalarada haksızlık olmaz diye düşünüyorum

20. Sabah akşam palla toplamayanlara haksızlık olmaz mı diğer türlü? Düşün sürekli baskın yiyorsun pala toplayamıyorsun o zaman ne olacak?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.