Arge sıfırlama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ■usŧά.__.~`ħı®sız~`™ tarafından 1 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Argelerin teker teker sıfırlanması

1. fikir geliştirilebilir (nasıl geliştirileceğini yazarsanız sevinirim)

oy sayısı 7
    36,8%
  2. Daha iyi bir fikrim var o yapılsın (Fikrinizi lütfen yazın )

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Argelerin teker teker sıfırlanması güzel fikir

oy sayısı 14
    73,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Argelerin teker teker belirli bir uridium karşılığında sıfırlanması daha iyi olmazmı Arkadaşlar Komple sıfırlamak ve tekrar arge düzenlemek bütün oyuncular için adı konulmamış bir zulümdür bence örneğin yeni başlayan bir oyuncu hata yapabilir ki eski oyuncular bile kazara yanlış argeye basabiliyor bu sıfırlama işi yeni char açarım onu kasarım dedirtecek kadar insanı oyundan bezdiriyor şu an Arge sıfırlama derdim yok hiç te olmadı olmayacakta ama büyük konuşmamak lazım belki banada lazım olabilir ben savaş argesi kullanıyorum kutu argesini hiç denemedim ama bu denemeyeceğim anlamınada gelmez şimdi ben devamlı arge değiştirirsem banada lazım olacak O yüzden Argeler tek tek sıfırlansın belirli bir uridium karşılığında

Son düzenlenen: 9 Haziran 2016
  2. Merhaba ,

Yanılmıyorsam daha önceden bu tarz konu ya da konular açılmıştı. Bölüm içinde arama yaparsanız bulabilirsiniz sanırım.

İyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  3. Sıfırlamanın tamamen ücretsiz olması için konu var ama bu biraz farklı versiyonu. Bence ücretsiz olması daha iyi veya hepsini 5k uriye sıfırlamak daha iyi olacaktır.

anakin5555 bunu beğendi.
  4. Merhaba ,

Eğer bu konu gerçekleşirse çok geçmez ücretleri arttırılsın v.b. konular açılır benden söylemesi. :D :)

İyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  5. Adminim zaten yüksek argesi olan haftala sonra bütün argeyi zor dağıtıyor herkes istediği an değiştiremez.

6. -KANCA-

-KANCA- User

Benim boyle bir konum var yılmaz749749 olarak açtıgım bir konu . orayı incelersen burayı kitleyebilirsin çunku orda yazıor genel olarak herşey bu duşunceye sahip arkdşlar olduguna sevindim
    uyelerden gelenler kısmına bakrsan argeyi basmadan once onay ister.

anakin5555 bunu beğendi.
  7. çok mantıklı bi fikir seprom ve uri karı :)
    teker teker silme göremedim konuda ?

8. -KANCA-

-KANCA- User

konuda teker teker dagıtınca onay isticek var uyelerden gelen kısmında :)
    1 arge puanı kulanırken karşımıza gerçektenn burda kulanmak istiyormusun diye seçenek çıkmalı boşuna harcanmasın

9. güncel

10. Kesinlike çok iyi fikir bence..oyuna yenı baslayan bırı daha taze olan bırı 4-5 argede farkına varmadan durumun cıddıyetını sıfırlayabılır kı bende sıfırlamıstım, yanlıs tıklamadanda sıfırlama yaptım.Şuan 16 000 ıstıyo çok gereksız ve tekrar sifirlamam gerekiyor.Zaten onları tamamlarken mahfoluyoruz..birde dizimi için neden para veriyoruz ki ? Hadi veriyosak ta o kadar yüksek mebla olmamalı..Bu resmen bır zulüm.

Geliştirme açısından fikri şöyle diyebilirim, mesela argeyi ıfırlama için belli sürelerde ücretsiz sıfırlama imkanı verebilir sene de 1 ya da 2 hak gibi..Sıfırlamayla ilgili bir cpu da yapılabilir.

Son düzenlenen: 18 Haziran 2016
  11. guncel

hakguguk bunu beğendi.
  12. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Başkalarının konularının altına bu şekilde sormak güzel bir davranış olmadığı için yasaktır.Sorunuza gelirsek takip etmelisiniz.Sistem tarafından belirlendiği için kimse bilmiyor.

İyi forumlar

13. hakguguk

hakguguk User

aynen o dediğinden bende muzdarip oldum yanlış bir arge yüzünden çektiklerimi buraya yazmayayım uzun sürer :) çok güzel bir fikir benimde aklıma geldiydi ama unutmuşum ölece kalmış kesinlikle oyum olumlu +1

14. Tr2 deki çar şu an kullanılmayacak durumda defalarca arge sıfırladım en sonunda yeni çar açıp onu fulledim .Tr2 de iken arge yeni çıkmıştı acemiydik çoğu kişi aynı hataları yaptı

15. anakin5555

anakin5555 User

İyi fikir kardesim pek iyi olur +1

16. Şu arge olayina care bulsunlar artik nasil bir sey olursa olsun farketmez, 27 argeyi sifirlayinca sepromdan dolayi 1 bucuk hafta gecmeden dizemiyorum zaten , bir de sifirlamada o kadar artis olmasi asiri gereksiz!! Argesi 40+ olan ne yapsin? Ihtiyaclara gore aktif olarak dizilmesi icin argelere cesitliligi getirdiler saldiri savunma kutu argesi seklinde, ama aktif olarak degistiremiyoruz bu sebeplereen.Belki argeleri dizme olayi bu kadar surmese yani sepromu kastediyorum bu kadar tepki gormeyebilirdi.Ben simdi sifirladim 1 bucuk hafta boyunca seprom kullanamicam sirf oraya ayiriyorum bu cok sacma degil mi? Birde argemde articak daha zor olacak ilerde degisiklik yapmak istesem.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.