Atlama CPU

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TC-İZMR tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Atlama CPU Kaldırılsın mı ?

1. Evet

43,8%
  2. Hayır

56,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TC-İZMR

TC-İZMR User

Kolay gelsin iyi günler. Konuya direk giriş yapayım. Ben şahsen Atlama CPU'nun kaldırılmasından yanayım. Çünkü oyuna genel olarak bakarsanız artık PvP'de kimse olmuyor. x-1'den x-8'e direk atlayabiliyoruz. Haliyle oyunda eskisi gibi PvP'de savaş vesaire olmuyor etkinlikler dışında. Bir tek Spaceball etkinliğinde PvP oluyor o da sadece 4-4 haritası. Onun dışında 4-1 4-2 4-3 gitsek en fazla 2 kişi oluyor onlar da x4'ten x5'e geçmeye çalışan yarı flax yarı irisli arkadaşlar. Önceden öyle değildi ama. Oyunun ilk zamanlarında x4'ten x5'e geçmek için 10 15 kişi toplanır öyle geçilirdi. Savaş olursa toplu olurdu. Şimdi öyle değil ama dediğim gibi. Hadi onu da geçtim PvP'de adam kesme görevleri oluyor misal 100 400 arası. Bunlar nasıl yapılıcak. yani X-5'ten X-7'ye bile cpu ile atlayanlar oluyor. Bilmiyorum aynı fikirde olanlar varmı ama bence Atlama Cpu kaldırılmalı. Son dönemlerde oyun çok monotonlaştı çünkü.. Bana göre iç savaşların artmasının sebebinde rolü'de var. Yani düşman kesmek için pvp'de dolaşsakta nafile. Arkamızda pet kendi kendimize dolanıyoruz. Arada bir iki kamufle denk geliyor onlarda bigboy vs. 3 flax 2 flax gemiler. Düşman kesmek için illa düşman haritasına gitmek gerekiyor. Yani ya onca kişinin içine atlayıp baskın atıcaksın ya da düşman kesmeyeceksin. Bana göre saçma. PvP olsa 8 irisliler dahil olmak üzere herkes dişine göre birini illa bulur yani. Zaten her şirketin PvP haritası da ayrı. Düşman haritası PvP'sine gitsek de birşey değişmiyor..

»•Кoвяλ•« ve tatlıcadı bunu beğendi.
  2. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

ya geliştirilebilir bence tamamen kalkması yerine bir limit getirilebilir diye düşünüyorum :)

3. bende katılıyorum atlama çıktı pvp bitti bende kaldırılmasından yanayım

TC-İZMR bunu beğendi.
  4. TC-İZMR

TC-İZMR User

Bence tamamen kalkmalı :)

5. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

bence kalkmasın ben 1-1 den 1-4 e bile cpu ile atlıyorum ya :D

MKS-705 bunu beğendi.
  6. uLTRa!

uLTRa! User

Bende aynı şekilde 1-8 den 1-6 ya atlıyorum :) ama kuponlar bitti :) :)

7. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

konuyu hortlatmayalım lütfen (bende daha 10 bine yakın var ) :D

8. uLTRa!

uLTRa! User

Maşallah Maşallah
    İyi Forumlar.

9. Ancasin

Ancasin User

Yarın öbürgün oyunda oyuncu sayısı artarsa ve pvp haritaları dolarsa o zaman da atlama cpu geri gelsin mi diyeceksiniz bu mantıkla? Atlama cpu yu hangarda süs olsun, gemimizin ekstrasında bir yer daha dolmuş olsun diye mi aldık kardeşim? -1

**CoLa** bunu beğendi.
  10. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

Lütfen uslubunuza dikkat ediniz uyarı hakkınız doldu tekrarı halinde ceza alacaksınız

iyi forumlar

11. Ancasin

Ancasin User

Ne dedim ki modum? Kimseye hakaret etmem, aşağılamam, öneriye eleştiri yaptım. Üstelik "kardeşim" diye hitap ettim.

12. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

bir şey demediniz ama yazma tarzınız biraz sert olmuş o yüzden uyardım yoksa aykırı bir kelime yok sadece biraz sert olmuş o kadar :)

iyi forumlar

13. **CoLa**

**CoLa** User

Bendede baya var. Ama sizde biliyosunuzki pvp haritalarinin bos olmasinin sebebi atlama cpu degil DarkOrbit in oyuncu kaybetmesi. Bu arada oyum kaldirilmamasindan yana, kaldirilmasi bi fark yaratmaz. Pvp yi canladirmanin tek yolu baska konularda da soyledigim gibi Darkorbitin oyuncu sayisini tekrardan arttirmaya yonelik calismalar yapmak.

14. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

bununla ilgili önerilerinizi bizlere "Güncelleme Ve Fikir Havuzu" bölümüne konu açarak bildirebilirsiniz emin olun sizden gelen fikirlerin uygun rağbet görenlerini teknik ekibe bildiriyoruz...

iyi forumlar

15. **CoLa**

**CoLa** User

Yok bu tip konular daha once acilmisti zaten. Sizin yapabileceginiz bir sey yok. Ust mevkilerin bunu farketmesi lazim. :) 10Bin atlama kredisini nasil biriktirdiniz yahu bende bin kusur var daha ve hicte kullanmiyorum :D

16. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

10 bine yakın vardı en son kontrol ettiğimde 8.5 bin civarı diye hatırlıyorum ama en son kontrol ettiğimde şimdi ne kadar vardır bilemiyorum :D

17. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bencede kaldırılması yerine etkinlik kutularında çıkma ihtimali düşsün çünkü kimsenin kutu açarak 10k 15k yaptığını sanmıyorum hepsi etkinlik kutularından o kadar bulmuştur

18. Bence kaldırılmamalı çünkü **CoLa** arkadaşın da dediği gibi PvP'nin dolu olmamasının sebebi DarkOrbit'in yaptığı yenilikler, eğer atlama CPU kaldırılırsa oyun oyuncu kazanmaz, tam tersine zararı olur, dolayısıyla oyum olumsuz.

19. TC-İZMR

TC-İZMR User

Zaten oyunda bi oyuncu kaybı var. Genel olarak haritaların çoğu eskiye oranla boş sayılır. Düşman kesme görevi yapacağımız zaman ya Palaya iniyoruz ya 4-5e yada baskın atıyoruz. Ama herkes baskın atamıyor malum. PvP haritaları gereksiz boş. PvP'de düşman kesme görevi olanlar 4 5 ayda tamamlıyor. Çünkü pvp'de adam yok. Şöyle birşey de olabilir; eski haritadan yeni haritaya atlama cpu kullanımı kaldırılıp sadece eski harita veya yeni harita içi kullanılabilir. Böylece herkes mecburen eskiden yeniye geçmek için pvp kullanıcak. Haliyle PVP haritaları da canlanıcak biraz. Zaten oyuncu sayısı eskiye oranla çok az. E adamlar her yer Cpu ile gidince PvP görevlerini de yapamıyoruz PvP haritasının da bi anlamı olmuyor. Sadece kutu toplama amaçlı yani şuan PvP. Doğru düzgün kesim yapılmıyor.

20. Ancasin

Ancasin User

Eski zamanlarda ben yoktum ama olanlardan öğrendiğim eğer doğruysa bot kapatmalarından sonra oyuncu sayısı azalmış. Eğer doğruysa botçularla fazla oyuncu olacağına dürüst oynayanlarla az oyuncu olsun. Pvp görevine bişey diyemem, ama düşman haritasına da baskın atılabilir. Serverını bilmiyorum ama bizde haritalar o kadar da boş değil. Her haritada kasılan en az 10 kişi var mutlaka.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.