Avantaj Kutusu Yenilik

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ρøωεR●●øŦ●●†uRκι$h tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizin kararınız nedir?

1. Evet

77,5%
  2. Hayır

22,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaşlar. ben 10 dakikadır kutu topluyorum ve çok gıcık olduğum ve takıntı yaptıgım bi mesele var. topladıgım 17 kutudan 11 i
    Kargo bölümün dolu olduğu için lazer cephanesini alamazsın.
    600 Credits kazandın.
    0,77 İkramiye-Euro kazandın.
    3.090 Credits kazandın.
    618 Credits kazandın.
    1.545 Credits kazandın.
    618 Credits kazandın.
    2 kat kazandıran aktif

Kargo bölümün dolu olduğu için lazer cephanesini alamazsın. geliyor ve bu sinir bozucu. kardeşim yer yok zaten neden geliyorki bu şey. 17 kutudan 11 i ya az bişiymi ? %68 lik bi oran. insaf ya. zaten pvpler hayalet gemilerden geçinmiyor..
    bu kargo toplama ( cephane , lazer ) şeyini biraz azaltmak gerekiyor. onun yerine gg, uri jackpot credi olabilir.

2. DraydiBoy

DraydiBoy User

o zamna cephane sat x1 x2 satabilirsin

3. mantıklı +1

4. Merhaba ;

Arkadaşlar biliyor olmanız gerekiyor ki tartışmaya dönen konular otomatik olarak kilitlenir. Tartışma mesajlarını siliyorum ve aynı şeyi tekrarlamamanızı rica ediyorum. Lütfen bir konu hakkında olumsuz düşüncelerinizi dile getirirken sınırınızı aşmayınız. Ve konu sahibi de olumsuz görüşlere açık olmalıdır.

Keyifli Forumlar.

5. Merhaba ,

Arkadaşlar eskiden de cephane deposu doluysa bonus kutularından çıkan cephaneler işlemiyordu. Buna karşılık depo dolu v.b. uyarısı çıkmıyordu. Bu durum düzeltilip uyarı yazısının çıkması sağlandı.

İyi forumlar.

6. Bence bu hâliyle gayet iyi, eğer bu yenilik gelirse cephane deposu boş olan ve avantaj kutularından lazer kasan bir çok kişinin de zararına olabilir, olumsuz.

7. kardeşim sen anlamamakta ısrarcısın.! kutulardan galaxi enerjisi geliyor değilmi??!! öyle 10 tane 15 tane gelerek elit biriktircek iş değil ksura bakma ! galaxide en azından300 250 adet felan geliyor. daha çabuk elit kasabilirler anlatabiliyomuyum benim dediğim daha az çıkabilir. [[ KONU GÜNCEL ]]

8. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bu yeni bir durum değil.Öncedende gelmiyordu şimdi yazı olarak belirtiliyor.Benimde fikrim olumsuz.Bence bu şekilde uygun.

İyi forumlar

9. eevet katlayıcı çektiğime pişmanım teşekkürler darkorbit ekibi

10. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Sadece lazer için katlayıcı çekmek kutu toplamayı size işkenceye çevirebilir bence diğer içeriklere yönelmelisiniz.

İyi forumlar

11. lazer için değilki zaten modum. uri kasabilmek için ilk başlarda pek takmıyodum ama bu aralar illegalcılar dolgu için her çıkan şey önemlli kılıyor ben uri kasmak için çekmiştim.

12. Sen de oyunu iyice kolaylaştırmaya çalışıyorsun, bu kadar kolaylaştırmaya karşıyım. İstersen kutulardan hep gg çıksın palladium'a gerek kalmasın, + olarak bu kadar sinirlenmenin sebebini anlayamadım, sakin olabilirsin.

Şu konuya ne kadar olumsuz mesaj yazdıysam hepsinde de sinirlice, üslupsuzca karşı çıktın, bu iş şakadan çıkar böyle olursa şuanda ciddiye almamaya çalışıyorum ama ben seni anlıyorum, sende beni anla.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  13. Doğru oyun mantıklı fikirlerle geliştirilip güzelleşmeli.Kolaylaşmalı ama çok da fazla değil yani buna gerek yok şans meselesi 1000 kutudan 1 adet lf4 çıkması gibi birşey.
    İyi böyle kalsın -1

14. cücücüm

cücücüm User

Yav akşama kadar toplasan 300 500 x2 den başka ne eline geçer kutulardan. Bu yüzden ben arkadaşa katılıyorum. Zaten çıkan mermilerin %60'ı lcb10 kutudan olsan noolur almasan noolur.

15. kafayı yemek üzereyim ^^

yeayes bunu beğendi.
  16. Kardeş sakin ol, her şey geçti sakin. Sadece yorum yapıyoruz burada, buna niye tahammül edemiyorsun?

17. Benim 5 kere irislerim patladı ben yine sabır ettim , çarım 2 defa soyuldu yine sabır dedim , tüm lf ' lerimin levelleri silindi yine sabırlı oldum ve buraya kadar geldim şu an full goliyim tekrar.Bu kadar sabırsız olmamalısın kutu toplamaya devam et avantaj kutusunada devam et elbet bir gün şanslı olduğun zaman da gelecek.

18. bence olmalı x1 satılır ama o kadar pepsi içip biriktirdiğim x2mi satmam hatta bence depomuz dolu bile olsa toplayabilmeliyiz

BlackGhost™ bunu beğendi.
  19. Depomuz dolu olduğu halde keşke alabilsek mesela gg den geliyor ama kutudan gelmiyor.Bak bu olur kutudan çıkanlar değiştirilmez ama yinede toplayabilmek en iyisi.

20. arkadaşlar bakın arada giriyorum kutu toplamak için 1000 kutu alıyorsam bakın abartmadan söylüyorum, 550si cephane ( depo ful oldugundan gelmiyor zaten) 200'Ü credits, 175 i euro , geriside uridium insaf arkadaşlar neyini savunuyosunuz?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.