Avantaj kutusuyla ilgili garip bir fikir :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UZAYDAKİ_ADAM tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce bu yenilik olsun mu ?

1. Evet olsun

34,2%
  2. Hayır olmasın

15,0%
  3. Geliştirilmeli

5,0%
  4. Ödüller çok

5,8%
  5. Ödüller az

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Oyun içinde sorunlar çıkar olmasın

6,7%
  7. Adaletsizlik olur bence

5,0%
  8. Ben kapamam başkası kapar olmaz

2,5%
  9. Ben apisi zeusu alana kadar canım çıktı olmasın

3,3%
  10. Ne saçma konu bu ?

22,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar her yıl toplam 10 avantaj kutusu 'Mega avantaj kutusu' olucak
    Görünümleri aynı ama içerikleri çok farklı...Bu avantaj kutuları yılın içinde her an çıkabilir.Bulanlar nemi alacak? İşte cevabı:

1- 100bin uridium kazanma ihtimali ( katlayıcı varsa 200bin )
    2-Goliath için Spectrum-venom-solace-dimnisher-sentinel Vengance için Şimşek tasarımı
    3-Apis diroidi tüm parça
    4-Zeus diroidi tüm parça
    5-3 tane tam geliştirilmiş lf4 ( katlayıcı varsa 6 tane )
    6-100bin ucb-50 ( katlayıcı varsa 200bin )
    7-30bin rsb-75 ( katlayıcı varsa 60bin )
    8-15bin ubr-100 ( katlayıcı varsa 30bin )
    9- 100 tane ema ( katlayıcı varsa 200 )
    10-Aegis-citadel veya spearhead gemisinden birini kazanma şansı

Arkadaşlar ödüller çok gelebilir ama 1 yıl içerisinde sadece 10 kutu olarak düşünürsek öyle olmadığını anlarız. 10 kutuda bu ödüller olucak mesela her birinden 1 tane olucak yani aynı ödülleri bulma şansımız olmicak.Önemli bir diğer nokta ise bu kutular pvp de asla olmicak ( 4-1 4-2 4-3'de )

2. 10. şık tam fikirlerime tercüman oldu. :)

3. oy kullandınmı :D

4. Ancasin

Ancasin User

"Oyun içinde sorunlar çıkar olmasın" dedim. Çünkü ben hiç bulamadım sen 6 tane lf4 ü nasıl buldun bi katlayıcı paket sayesinde diye kavgaya varan tartışmalar olacağını düşünüyorum.

5. saygı duyuyorumda şans işi yılda 1 defa 6 lf4 hiç bişey

6. Ancasin

Ancasin User

Tabii 1 yılda 6 lf4 hiçbir şey, bu konuda hem fikirim. Ama diyelim ki bugün çıktı bu kutular ve diyelim ki 1 hafta kaldı oyunda, atıyorum ben hiç bulamadım, atıyorum başkası 6 lf4 buldu. 25-30 zetada havoç fulleyemeyenler 10-15 zetada fulleyenlere (dürüst veya değil) laf ettiğine göre bunda da aynı tartışmalar olur gibi geliyor bana. Onun için dedim. :)

7. havoç demişken onlarıda ekliyim :D ekliyimmi ?

8. Eyuplu3

Eyuplu3 User

piyango gibi:) ben ce de olabilir hem her zaman full kişilere de çıkıcak değil :) oyunun dengesi bence bozulmaz :)

9. aynen,bakarsın garibanın birine çıkar yani bana :D

10. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

4 x kutucuları varya bu onlara bayram olur normal oyuncular kasilmaktan kapi yapmaktan tum gun kutuda degilki...ah hersey normal olsa guzel fikirde bence bunun yerine dürüst oynayan haritalarda cani cikarak normal bileginin hakkı ile kasilan oyunculari sistem tespit edip her ay 10 oyuncuya bu odulleri verse daha cazip onurlandirici vede otoculara bir nevi durustluk kazanir gostermesi olur diye dusnuyorum

11. Önemli bir diğer nokta ise bu kutular pvp de asla olmicak ( 4-1 4-2 4-3'de ) okumadın galiba bu kısmı ?

12. oyum olumlu :)

13. sağol dostum :D

14. Süre çok gibi bir şık ekleseydin. 1 yıl içinde bence çok fazla ... 1 ayda 3 kutu (Her şirkete) olabilir.

Geliştirilmeli diyorum.

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

arkadasim bu hediyeler o kutulara konsun; kutucular isterse dusman haritada olsun bu etkinlik oraya kurar 24 saat;)

16. Oyum olumlu.

17. sn darkorbitin sahibi olsan yaparmısın bu fikiri :))

yani sen günlerce belki haftalarca kutu toplaycan bişey bulamayacan ama adam tesadüfen oradan geçerkn alacak kutuyu ve ona çıkacak ödüller insan kafayı yer valla :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ağustos 2014
  18. kardeş bu şıklar ney olsun veya olmasın yapsana böle oylar bölünüyor hem

19. yaparım.
    sağol :)
    az şık yapınca bu ne diyonuz çok yapınca yine bu ne diyonuz bidahakine ankette açmicam :(
    şans :)

darkorbit halleder

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ağustos 2014
  20. o şans bize gülmez işte :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.