Geri bildirim Azalan Getiri Düşünceler

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 22 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba pilotlar,

Bu konu altından yeni özellikle ilgili, forum kuralları çerçevesinde, düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Biz de sizlerin sayesinde geri bildirimde bulunabiliriz. :)

Teşekkürler!

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  2. XLucifer

XLucifer User

Sıkıntı büyük adminim. Programcılar uri toplamaya devam ediyor. Kullanmayanlar bu durumdan olumsuz etkileniyor. Bu sistem bot cezaları için bir altyapı uygulaması mıdır acaba ?

3. Bir arkadaşım sistemi denemek için 27 saattir aralıksız yaratık kesiyor, Ödüllerde düşme falan olmadı. Yaratıklar hala aynı ödülü veriyor. Haritalar hala bot kullananlarla dolu.

Bir yetkili böyle kesin konuşabiliyor;

(Yeni özellik tamamen bot kullancıılarını engellemek için yapılmıştır. Bu durum sizler gibi kendi emeği ile oynayan oyunculara bir etkisi bulunmayacaktır. Oyun tasarımcıları bu özelliği oyuna eklemeden önce çok iyi bir şekilde bu durumu incelenmiş ve hesaplanmıştır, emin olabilirsiniz. )

Fakat bunun hakkında emin olduğu kadar detaylı bir bilgiyi kimse oyunculara vermiyor.

Oynanan tek online oyun darkorbit, tek hile yapılan oyun darkorbit miş gibi savunmaları bir kenara bırakın. Bir sürü oyunda hile yapıldı ve önüne geçildi.

Böyle bir açıklamayı;

(Siz bir kez işlem yaptığınızda rakibiniz tüm sitemi tekrar değiştirir ve sonuçta tekrardan sıfırdan başlamanız gerekir.)

İlk defa burda gören bir tek ben değilim diye düşünüyorum.

Önüne geçemiyorsanız açık açık söyleyin biz çıkalım bot kullanıcıları ile sizi baş başa bırakalım. Burda kimse emeğini, zamanını, parasını boşa harcamasın.

TALIPHAN, ŞahFD ve _XxXMuSaXxX_ bunu beğendi.
  4. Azalan Getiri ayrıntılı olarak açıklanırsa detaylı birşeyler yazabilir insanlar.ben şahsen memnun değilim.bigpoint ekibi oyunu günden güne kısıtlıyor.herşeyi geçtim güncelleme yapıyor ayrıntılarını paylaşmıyor aslında bu biz oyunculara çok ayıp ve büyük saygısızlık!

5. Benim için güzel oldu uzun süre oyunda durmamak açısından.Bir etkisini de görmedim görürsem de oyundan çıkarım umrumda da olmaz.

6. Darkorbit intihar etti başımız sağolsun :D

7. Derman30

Derman30 User

azalan getiri nasıl işliyor bunu bilmiyoruz ki bir fikir sahibi olalım mesela 5 saat oynadım oyunu bu sistemden etkilenecekmiyim yoksa bu saat aralığı 10 falan mı bir bilgilendirme yapmanız gerekiyor. bir bilgimiz yok ki bir fikrimiz olsun...

8. Viraaa

Viraaa User

ya valla bu azalan getirinin ana özeti su.biz botlari banlayamiyoruz kusura bakmayin.sadece kastiklarini biraz azaltabiliriz.:)) yalan varsa yalan deyin.do yonetimi korkma banla sunlari.bunlar oyunu felan birakmaz merak etme.

*KEYİFCİ* ve ŞahFD bunu beğendi.
  9. Arkadaşınızın kullanıcı adını da paylaşsaydınız keşke 27 saat helal olsun ödül olarak vursalar kafasına banı keşke.

10. asdasda 27 saatir sistemi deniyo ha vay be kaç para elektirik faturası gelicekmiş keşke elektirik faturasna verdiği parayı oyuna yatırmayı denese o arkadaş en azından legal olurdu.

11. darkorbit etkinliklerde doğru düzgün açıklamaya yapmıyor (en basit örneği tyranos tasarımı için forumda sadece görseldir açıklaması yapıp oyun içinde farklı özelliklere sahip olması gibi), sistem değiştiriyor bunda da açıklama yapmıyor (şuanki durum gibi). bi çok etkinliklerde hep belirsizlikler var açıklama gereği duymuyorlar bile. aklım almıyor bir firma nasıl bu kadar kötü yönetilebilir ?

12. StorM36106

StorM36106 User

kardeş geminizi fulleyin şavaşın çıkın baktınız sarmıyor bir sürü oyun var oynayın arkadaşlarınızla ben darkorbiti takmıyorum eğlenmediğin oyunu oynamamak daha iyi ..

13. Tata

Tata User

ben aylık vip çekecem ve bana denilecekki 3 saattan sonra kazancın düşecek o zaman vipi de diğer para ile satılan herşeyi günlük 3 saat ten hesaplayıp yeniden fiyatlandırsınlar yazık değilmi oynayamayacağım zamana para ödeyeyim

14. Harita değişin kardeşim azaldığı falan yok kimse size 3+ saat süreyle x-7 de b.t gibi kristallon kesin demiyor gidin adam falan kesin, dönün yaratık kesin, bl geçin, korsan geçin alternatif var bir sürü.

15. mesele tallon yada başka bişey değil ben ödülün azaldığını görmedim zaten daha. mesele bişey çıkartıyorlar doğru düzgün açıklama yapmıyorlar.

16. Oyun bunu yapmasını istemiyor artık o zaman öyle düşün btlar bunu yapıyor çünkü tarzını değiştirecek mecburen.

17. Derman30

Derman30 User

harita değiştirince süre sifirlanmıyor. oyunda kaldığın süreye bakarak bu azalan getiri uygulaniyor. tuhaf bir sistem geldi hayırlısı.

18. zalim

zalim User

bi neyi uridium daha değerli hale geliyor çünki kimse artık kasamıcak doğal olarak uri çekecek hale gelecek

19. KazaLow

KazaLow User

Bu saçma sistem geldiğinden beri oyuna girmiyorum bundan sonra da girmem oynanmaz hale geldi oyun size de tavsiyem tez vakitte bırakın oyunu değersiz...

ŞahFD, HOKKABAZ67 ve -crusmaster99- bunu beğendi.
  20. AvcI13169

AvcI13169 User

2-3 saat bl de rinusk kastıktan sonra gidip biraz uri kasayım dedim boss tallon 205 uri verdi daha ilk kesişimde. yani şunu fark ettim; önce uri kasacaksın sonra rinusk. ne kadar da saçma :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.