Beslemede Yenilik

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [TR]ANCE tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikri Nasıl Buldunuz?

Bu anket 12 Temmuz 2024 16:55 tarihinde sona erecektir.
  1. Yapılmalı

90,1%
  2. Yapılmamalı

9,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Lazeri seprom olmadığı zaman promerium ve prometidle besliyoruz bu bir gerçek. Bazen öyle durumlar oluyor taşlarımız çöpe gidiyor örn. lazerimiz 35.000 lazerlik promerium beslemeli ve skylapdan seprom geliyor. Sepromu kaybetmemek için lazeri besliyoruz ama bu seferde 35.000 lazerlik promerium boşa gidiyor. Bence besleme yaptığımızda eskisi kaybolmasın üzerine yazılsın. 35.000 binden sonra seprom beslemesinden devam etsin.

2 Seçenek Çıkmalı;
    1)Premium beslemeyi iptal etmek istiyor musun?
    2)Premium beslemenin üzerine besleme yapmak istiyor musun?

2. seçeneği seçersek 35.000 tane premium ile lazeri kullandıktan sonra seproma geçecektir.

Böylece hem taşlarımız boşa gitmemiş olur hemde zamandan tasarruf :)

2. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Güncel...

3. ben beğendim düşünceni destekliyorum :)

4. Bu aralar hep seprom ile ilgili düşünceler ve fikirler paylaşılıyor yaw .. Acaba neden ..:D

5. seçmeli olabilir mesela 3 seçenek promerıumlu lazer sepromlu lazer düz lazer yandada kaç atışlık kaldığı yazar falan iyi olur kasılmaya geçtiğimde pro ya geçerim savaşırken seproma çok iyi olur ama darkorbit yönetiminin işine gelmez taş boşa gitsin yenisini çeksin adam darkorbit için daha iyi

6. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bug kapatıldı ya :D

UZAYDAKİ_ADAM bunu beğendi.
  7. bence bi tuş olmalı basınca besledgimiz sepromla ateşlesin tekrar basınca sepromsuz ateşlesin böylece boşa gitmemiş olur

8. güzel fikir npc lere sepromlu lazer harcarken içim gidiyor valla :) kapıları bile sırf bunun için sadece petle yapıyorum

9. Zaten buna gerek yok şöyle yaparsın ara sıra açıp bakarsın ne kadar besleme kalmış diye bittiğini görünce sepromu koyarsın kendin elle de yapabilirsin yani ama yine de iyi fikir.

10. Forum'da link vermek yasaktır, ama sadece konu adını ve nerede bulunduğunu verebilirsin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Temmuz 2014
  11. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

Forumda link vermek yasaktır bu size sadece ceza puanı kazandırır sözlü uyarınız dolmuştur

iyi forumlar

12. Olmali

13. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Teşekkürler

14. Keşke geliştirilmeli seceneği koysaydın bence

1-2-farklı besleyeceğiz hangisini secersek kullanıcaz

1- seprom
    2- promerium

15. Mızrak_12

Mızrak_12 User

Mantıklı buldum. Destekliyorum.

16. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

teşekkürler

17. güzel fikir +1

18. Prophecy

Prophecy User

güzel fikir

19. *Asalet*

*Asalet* User

Düşüncenizi bende beğendim,ham maddelerimiz israf olmamış olur,oyum olumlu...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.