Beyaz Korsan Kutuları(Credits ile Alınan)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Optimus•Prime tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikirler Mantıklımı

1. Olmalı

oy sayısı 31
    63,3%
  2. Olmamalı

oy sayısı 18
    36,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Beyaz Korsan kutuları(Credits İle Alınıcak)
    Fiyat:250.000 Credits(Değiştirebilir)
    İçindekiler:
    x2-x3-Sab Mermileri
    Plt2021-Plt3030 Roketleri
    Açık Artırmadaki Goliath-Vega Tasarımları
    LF2-BO1
    Günlük Dosyaları
    Atlama Kuponu
    Credits İle alınan Ekstralar ve 500Urilik Görünmezlik
    Büyük Ödül Olarakta
    LF3 ve BO2 Donanımları

Yorumlarınızı Bekliyorum

Son düzenlenen: 13 Ağustos 2014
    WolfWar bunu beğendi.
  2. Jameika-TR

Jameika-TR User

Çok tartışılır :)

3. **CoLa**

**CoLa** User

1.Fikir: 1 milyon kred cok fazl bence. Verdigi oduller harcanan krediyi karslamaz.250.000 kredi olursa 10.000 krediye 40 adet kutu acilabilir ve belki 1 tane buyuk odul kazanilir Hatta biraz daha dusuk fiyatta da olabilir. Cunku bu kutular gelismelte olan zayif oyuncular icin olmali. Zayif oyuncuda 100kutu acmak icin 100m kredi bulamaz. Ama fikir olarak cok guzel destekliyorum +1

2.Fikir: Kesinlikle katilmiyorum krediyle alinan 9-10. diroit gelirse apis ve zeusun bi anlami kalmaz ki her ne kadarda 2 slotlu olsalar.

4. Yorumum için teşşekürler :D gerçekten 2.Fikir Bnaada az mantıksız geldi ama Herşeyin Credits ile karşılığı var diye düşündüm :D

5. Malesef Olumsuz -1 Çünkü 1 Kutu 250.ooo Credits Adamlara yararı olacağına zararı olur 2. Fikir ise 1 apis ve zeus varken neden 2. getirilsin ?

Son düzenlenen: 13 Ağustos 2014
  6. Sadece olumsuz yazmak yerine neden olumsuz oldugunuda sölersen :) bu şekilde post kasmış oluyorsun

7. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bence 2.fikri silip 1. fikir üzerine yoğunlaşmalısınız.Bu şekilde iki fikir destek alsada iletmemiz sıkıntılı olur.

İyi forumlar

8. Modum yetkiniz varsa lütfen başlığı ve anketi düzenlerseniz

9. 250.000 credits biraz fazla olmuş. 200.000 bin credits olabilir, ama fikir olarak güzel bence olumlu +1.

10. 50Bin credits farketmez bence pek Sonra Hepberaber Fiyatını düşünebiliriz

11. KARANLIK

KARANLIK User

Konu ismini ne yapayım siz yazın ben halledeyim.

İyi forumlar

12. uzayxdasd

uzayxdasd User

modum bi ilgilenir misiniz genel konularla

13. Konu ismini Beyaz Korsan Kutuları(Credits ile Alınan) gibi birşeyler yapabilirseniz çok sevinirim :)

14. Bence konunun adı sadece Beyaz Korsan Kutuları olsa daha iyi olur ankette de olsun mu olmasın mı olabilir(tabi kendi fikrim)

15. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Biraz geç oldu k.bakmayın gerekeni yaptım.

İyi forumlar

-RealMardin- bunu beğendi.
  16. **CoLa**

**CoLa** User

Zarari olmaz cunku lf3 alisveristen 30m karsiliginda aliniyor ucuz bir serverda bile.30m karsiliginda 120 kutu acarsin ve iki tane falan lf3 cikarirsin. Cunku normal korsan kutusundan lf4 cikma sansi ile bu beyqzdan lf3 cikma sansi esit olmaz. Lf3 sansi daha yuksek yapilir. Ayrica kredi ile actigin bu kutulardan bolca x2 x3 sab cikartacaksin. Kazanacagimiz gunluk dosyalari da cabasi..

Modum konunun ismine bakar misiniz :) Sizcede biraz garip durmuyo mu? :D Tekrar duzeltebilir misiniz?

17. Önemli değil modum çok teşekkürler :)

Valla başlık pek önemli değil önemli olan konunun içeriği Kitabı kapagına göre yargılamayalım :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ağustos 2014
  18. **CoLa**

**CoLa** User

Konun icerigi guzel neden eksi oy vermisler anlamadim:confused:

19. Bende anlamadım :) İnsallah değişir bu durum :D

20. Merhaba ,

Yoğunluktan sanırım fazladan kısım eklenmiş konu başlığını düzelttim.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.