Bot kullanmak yasak mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tadakuni0 tarafından 1 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tadakuni0

Tadakuni0 User

Şu etrafta kutuları falan otomatik toplayan bottan kullanmak yasak mı? Banlanma riskim var mı?

~SoN°°°SiGaRaM... bunu beğendi.
  2. ***

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2018
    IIFSMII bunu beğendi.
  3. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

GİŞ kurallarına göre yardımcı programlar yasaktır ve hesabınızın süresiz kapatılmasına sepeb olur.

İyi forumlar...

4. HADİ YA...

X-3, X4, X5 VE X7 haritalarında ki gemilerin tamamı BOT şu an.( Hadi abartmıyayım. Dışarıdan onları vurmaya gelen 1 kişi Bot olmayabilir.)
    Millet çatır çatır yaratık vurup hem tecrübe topluyor hem uri ve kredi kasıyor. Harici olarak artık kendi sıkılıp tamamen Gizli haritaya botla ya da makroyla atlamak 3 gün önceye kadar serbestti ve b..u çıktı. Millet hala rsb beyaz karıştırıcı kullanıyor. ( Parası olan Makro Mause alıp ona yaptırıyor) Hala oyunda uzaktan işaretleme yapanlar var.
    Son 8 yıldır bu BOT sizin yüz karanız ve hiç değişmedi.

Ama GİŞ e göre yasak. He he he...Sabah sabah bizleri güldürdünüz ya Allah ta sizi güldürsün.

5. bak sen.. 2. mesajda yasak değil yazdığım için formdan banlanmışım. bot kullananın videosunu çekiyorum. attığı programın adını ve hangi siteden alındığına kadar supporta gönderiyorum. ilmik ilmik anlatarak yazdığım maile gelen cevap ise;

-biz ilgilenmiyoruz.

bot kullanmak yasak deseniz kaç yazar. durum ortada.

-Star- ve C☆AYYILDIZ☆Ͻ bunu beğendi.
  6. en son kaç yıl önce toplu bot banı yapıldı?? ben unuttum bile!!

7. En son 2013de [​IMG]

8. G_s_G_s

G_s_G_s User

Bot banı yapılsa nolur gene turuyor boşa cabalarımz herkez memnun

Emın ol kı demıyorlar :) boşverdım kafama gore cubı kes cık :D

9. makro mause demişsin ben yıllardır makro mause kullanıyorum ve bunun yasak oldugunu sanmıyorum nasıl klavvyedeki her tuş kullanılabiliyorsa mausedaki de kullanılır (bu benim fikrim ) sonuçta dışardan bir program vs değil

10. eskiden gis diye birsey vardi uygulama vardi ama malasef son 4 yildir gis felan hikaye oldu gitti oyunda bitti

11. Gülesim geldi :D :D :D :D Özellikle az önce 5-3 haritasında pala botu yapan 4-5 gemiyi imha ettiğim aklıma gelince :D

Benimde konumu haksız yere sildiler :) Nisan ayının en çok cevabı ve görüntülen meyi alan konu idi. Sürekli listenin başında kalıyordu...

Bot konusu ağırlıklı konuşmalar yapılıyordu ve birilerini rahatsız etti.

Özellikle palada citadel hız bugu şuan çok kullanılıyor :D Her türlü hile ve bot şuan oyunda kullanılıyor...

Bir oyun duşun içinde bu kadar hilenin aktif olarak kullanıldığı... :)

Botu geçtim hilelere ne olacak :D :D :D Bu arada ben FALCOM Alper abi... Saygılarımı sunarım.

Botu geçelim :D Hile kullanmak yasak mı ? Çünkü bot merkez ile alakalı diyorlar :D Hilenin bariz ortada olmadığı bir şekilde kullanılan botlar merkez ile alakalıdır. Bunu söylüyorlar ama :D :D :D bariz hile kullanan gemiler ise rahat bir şekilde oyuna devam ediyor...

Hız hilesi, vuruş hilesi, görünmez durumdaki bir gemiye otomatik tıklama, uzaktan tıklama, seprom bugu, yeni lf-4 silahlarının bugu ve daha bir çoğu ile bize bu kusursuz hizmeti sunan Türkiye Merkezini kutluyoruz :D :D

12. Mr.User

Mr.User User

Konuya uydun bir video :)

13. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

Alt alta yorum yapmak forum kurallarına aykırıdır. Bu sizin için son uyarım tekrarı halinde cezai işlem uygulanacaktır.

Forum kurallarını ihlal eden her konu düzenlenebilecek gibi ise düzenlenip uyarılır eğer konunun geneli forum kurallarına aykırı ise kaldırılır.

Alt alta yorum yapmak forum kurallarına aykırıdır. Tekrarı halinde ceza alabilirsiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.