Destek Botu Bitirecek Fikir Geldi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __ı̇ммøятαłтüяκ__ tarafından 26 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Parazit Bölgeleri Kalıcı Olmalı ?

1. Evet

oy sayısı 40
    71,4%
  2. Hayır

oy sayısı 16
    28,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamun Aleykum Hayırlı Günler Arkadaşlar Bu Sefer Botu Bitirecek Bir Fikirde Ben Ortaya Koyuyorum.

Hemen konuya giriş yapacağım ;

Bu yeni gelen P.E.T vahşileşmesi etkinliği ile bir parazit ortaya çıktı.Bu paraziti bilmeyenler için açıklayayım.Bu parazitin içine girin geminin P.E.T i devre dışı kalıyor.Yani PASİF MODA geçiyor.

Bu parazit bölgeleri normal zamanda da yani etkinlik yok iken de ortada kalacak.PvP haritalarındada olacak.Zaten eliyle kutu toplyana adam bu paraziti görür uzak durmaya çalışır peti kapansa bile tekrardan çalışır duruma getirir.Ama botcular ne yapcak ? Petleri devre dışı kalıcak ve gemisi boş boş dolanacak.

EDİT:pvP haritalarında eğer bir P.E.T parazite girerse oto yağma modulu dışında bir modul aktif haldeyse pet pasif olmayacak.

Yani pet kamikaze modulundeyken parazite girerse pasif olmayacak.Bu herhangi gibi bir modulde olabılır.

Edit: Parazit bolgelerinin yerleri yarim saatte bir degisektir.
    COLOR=#ff0000]Herkesin desteği ile bu fikri hayata geçirip botcuları işleri bitirebiliriz.....[/COLOR]

Modum konu kilit

Son düzenlenen: 27 Eylül 2015
    ELFİDA___ bunu beğendi.
  2. dogru soluyonda darkorbıt boyle bişeyi etkınlıkte yaptı demekki engellemek için boyle bişe yapılabılıyomuş ama yapmıyolar artık bi çıkarı olanlarmı var nedir bilemem...

efgan_53 bunu beğendi.
  3. kardeşim şöyle olsa o parazit dalgasının yerleri her bi saatde ya da bilinmeyen bi saatde değişse çok iyi olur çünkü herifler onların içinden geçmemesi içinn botu yaninda gecirebilir

4. Merhabalar,

Öncelikle içinde bulunduğumuz darkorbit oyun sunucusu ve forum tamamen sıkı disiplin içerisinde hizmet vermeye çalışıyor,içerisinde olduğum için biliyorum,yani burada görev yapan hiçbir görevli şahsi çıkar elde edemez.Fikrinize gelince gerçekten güzel bir fikir ellerinize emeklerinize sağlık bende oyumu olumlu yönde kullandım.

İyi forumlar

ELFİDA___ bunu beğendi.
  5. lordm0zart

lordm0zart User

6 yıldır kurtulamadı gitti şu bottan oyun

6. Hiç mi düüşünmüyorsunuz bot kullananlar hakımızı yiyip duruyorsunuz hangi bot kullanıpta katlayıcı ve premium üyelik alan adamın banlandığını gördünüz adamlar öyle bir para tuzağı yapmış ki pusat tasarımı katlayıcılar pette avantaj kutusu toplama radar genişletme bir düşünün arkadaşlar lütfen bot bitmez bitmeyecek .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Eylül 2015
  7. ELFİDA___

ELFİDA___ User

pesyaa olayı hemende siyasete indirgedin . ne alaka darkın çıkarı var diye düşünürsün saçmaladınmı ne .. ayrıca fikir harikaa

harika düşünce bence uygulasınlar .:)

8. SpookS

SpookS User

Merhaba,

Şimdi fikrinizin çok büyük eksiklerinin olduğunu düşünüyorum. Ben sürekli savaşan bir gemiyim.PvP haritalarında toplu clan savaşı başladı diyelim ve savaşın içerisinde bu alana girdiğimiziden dolayı petler pasife geçti.Oluşacak şikayetin haddi hesabı yok.Tabi bu benim fikrim.

Keyifli forumlar.

golazeni bunu beğendi.
  9. ELFİDA___

ELFİDA___ User

ozaman sizlerde çözüm bu dersiniz sadece pv de olsun savaşları . bizler bıktık botlardan..

10. Eskiden botçuları kesip görev yapardık şimdi kesilmiyorlarda :))7 kişi toplanıp Botçu kesmeye çıkardık Büyükbaş

11. Bu bölgelerde P.E.T'in sadece Oto yağma modülü çalışmadığı takdirde desteklenebilir.
    Aksi takdirde mod'un değindiği gibi savaş esnasında aksaklıklar meydana gelir.

Ayrıca saçma sapan seçenek getirdiğin için oy kullanmıyorum, fikri desteklemeyenin botçu olduğuna neye dayanarak vardın ?

GREED ve PRΘTΘTYPE bunu beğendi.
  12. Aslnda şöyle bir sistemde yapılabilir hem oyunada renk gelir .. Hani düğünlerde olurya ooooo Ahmet beyler ve aileside burdalar vayyyyy şemsettin abide gelmiş şeklinde bir adetimiz var bunu oyuna şöyle aktarabiliriz OOOOO Botçu mülayim abimiz şu anda pvp de çalışıyor lütfen rahatsız etmeyin harç karıyor kaçak inşaat yapacak şeklinde sesli ve yazılı anons yapılabilir ...Aslında botçuları teşhir panosuna koyup banlamak daha makbulü. Benim doğruluk anlayışım benim elimde terazi varsa ve karşımdaki kişi ile alış veriş yapıyorsam yanımda atom bombası bile patlasa o terzinin ibresini milim oynatmamaktır ...Botçu para verse bile botçuları banlarım paralarınıda manitalarımla afiyetle yerim :))

13. SpookS

SpookS User

Merhaba,

Yanlış anlaşılmasını istemem.Elbette önüne geçilmeli ancak şuanki bu parazit alanı kesin bir çözüm değil.Çünkü her açıdan olaya bakmak lazım.Savaşlar v.s buna sadece bir örnekti.

Keyifli forumlar.

14. çok doğru demişsin hem bölece savaşta pet devre dışı kalmaz hem borçular engellenir bide bi arkadaşmızda her saat başı o gölgenin yeri değişsin demişti bölece botçular iyi zarar eder ayrıca DO peti devre dışı kalınca petini tekrar oto yağmaya getirmeyenleri tespit edebilir ve onlarda büyük ihtimalle botçulardır bölece botçuları banlayabilir DO pek banlıcanı sanmıyorum ama

15. Aynen FM ye katılıyorum cok dogru bir noktaya deginmiş

16. kutu toplanmasın diye o kadar kafa yormaya gerek varmıki yani bence en kısaltmasını size yazim sizde konu açın bak güzel kardeşim pet botun bitmesini istiyorsanız konu şu pet topladığı her 50 yada daha aza ayarlana bilir topladığı her 50 avantaj kutusunda pasif moda geçsin olsun bitsin 50 kutu topladımı pet 51 de pasif olacak hepsi bu yani başka varmı çıkarı haritalarda bir sürü radyasonlu alana falan gerek yok

17. Fikriniz ve yorumunuz için çok teşekkürler konuyu güncelliyorum.

Konu güncellendi tekrar okumanızı rica ediyorum.Modum konuyu açarken sinirliydim hayır seçeğine başka bir şeyler daha eklmeişim düzenleyip sadece hayır yaparmısınz

18. benim dedigimede bi göz at ;)

19. SpookS

SpookS User

Merhaba,

Ben teşekkür ederim. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.Gerekli güncellemeler ile bu fikir tutacaktır.

Keyifli forumlar.

20. Gençlik kolları başkanı olunca :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.