Öneri Can Basan İstasyon Modülü ! DP-P1-2-3

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __ı̇ммøятαłтüяκ__ tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu Olmasın Mı ?

1. Olsun

56,7%
  2. Gelişsin

23,3%
  3. Olmasın

20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sa kolay gelsin arkadaşlar istasyon savaşları hiç canlı değil adam sağdan geliyor yavaşça kesiyor.
    Bende bunun için istasyon kimin klanınınsa o klanda oyunculara can basan bir modül düşündüm.

Adını rastgele yazdım değişebilir.

Açıklama DP-P1 sana saniyede 15 bin DP yükler.
    DP-P2 sana saniyede 20 bin DP yükler.
    DP-P3 sana saniyede 25 bin Dp yükler. VEYA -----

DP-P1 saniyede 15bin DP yüklemesi gerçekleştirir
    Dikkat! Yüklemenin gerçekleştirilebilmesi için saldırı altında olmaman gerekir.
    Bu yükleme aynı anda istasyonda bulunan rastgele 3 klan üyesine yapılabilir.

DP-P2 saniyede 20bin DP yüklemesi gerçekleştirir
    Bu yükleme aynı anda istasyonda bulunan rastgele 5 klan üyesine yapılabilir.

DP-P3 saniyede 25bin DP yüklemesi gerçekleştirir

Bu modül GELİŞTİRMELERDEN geliştirilemeyecek. ! Desteklerinizi bekliyorum.

Resim yeteneği olanlar :) resimlerinizi beklerim.

Son düzenlenen: 4 Şubat 2015
    WhiteGhost™ bunu beğendi.
  2. evet hakikatten saatler suruyor korumak kollamak ama adamlar birkac klan yolunu bulmus gelismiste olsa dakika surmeden yikabiliyor hatta bu donma yaşadiğimiz gunlerde dahil yıkıyorlar....bence de ek birseyler yapilmali.

3. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Destekliyorum.Klan savaş istasyonu oldukça zayıf kaldı oyun sistemince.Geliştirilmesi gereken bir bölüm.En azından kullanımını arttırmak oyuncuyu teşvik etmek için böyle etkenler gerek.

İyi Forumlar

4. Hadi konuyu güncel tutalımmm

5. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Güzel fikir bu yenilik gelirse oyun daha eğlenceli bir hale gelir diye düşünüyorum. Ayrıca bence 2-3 tane özel modül gelmeli ve o modüllerin hepsi imha edilmeden merkez hasar almamalı. Adamlar direk merkeze dalıyor bir anlamı kalmıyor.

6. Saol Kardeş Birde Destek Gelse Haydi Güncel Tutalımmm

7. STEADY

STEADY User

Merhabalar, fikriniz güzel.
    Öncelikle bu fikir için teşekkür ederim, oyum gelişmeli.
    Gelişmesini/düzenlenmesini düşündüğüm kısım oranlar.
    Buyrunuz benim düşüncelerim;

DP-P1 saniyede 15bin DP yüklemesi gerçekleştirir
    Bu yükleme aynı anda istasyonda bulunan rastgele 3 klan üyesine yapılabilir.

DP-P2 saniyede 20bin DP yüklemesi gerçekleştirir

DP-P3 saniyede 25bin DP yüklemesi gerçekleştirir

Bu şekilde olması biraz daha adaletli ve mantıklı diye düşünüyorum böylece istasyona istediği npc'yi çekip can derdi olmadan kasılma probleminide ortadan kaldırmış oluruz :)

8. VΛLVE™

VΛLVE™ User

adamın mantığı zaten hasar anında dp basması senin dediğin konuyla çelişiyor istasyon baskınına karşı adam düşünmüş

iyi fikir +1

9. STEADY

STEADY User

İyide zaten modüllerde baskına gelen oyunculara saldırıyor hemde göz ardı edilemeyecek bir hasar veriyor, bu seferde saldıran oyuncuya haksızlık olur

10. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ama böyle de oyun çok eğlencesiz geliyorlar ortadaki şeyi patlatıyorlar bütün istasyon bitiyor. Biraz daha zor patlasa daha eğlenceli olur.

11. STEADY

STEADY User

Ortadakine bir insta kalkan ayarlanabilir modüller patlamadan gövdeki insta kalkmaz, ama sizin dediğiniz gibi bir taraf sevindilirken diğer taraf üzülüyor.

12. bence de hoş bir öneri ama bununla birlikte tüm modüller kesilene kadar ortadaki gövde modüllerinin insta kalkanının kalkmaması da gerekli çünkü bi tane citadel geliyo istasyon ona vururken aegiste ona can basıp ortaya sıkıyolar patlıyo istasyon bence biraz daha zor olmalı istasyonu kesmek

13. VΛLVE™

VΛLVE™ User

peki tüm klanı toplayıp cidatelle gidilirse ne olur?
    düşün bi

14. HEREDOT

HEREDOT User

İyi fikir katılıyorum istasyonlar uzaktan teker teker çok rahat kesılebiliyor desteklıyorum

15. -ZİFİRİ-

-ZİFİRİ- Guest

Merhabalar,

Bence de istasyonlar geliştirilmeli ve yeni özellikler eklenmeli sizinde söylemiş olduğunuz gibi istasyonun oyuncalara + Darbe puanı eklemesi.

İyi forumlar.

16. Merhabalar;

Sanırım bi konuda görmüştüm bigpointin geliştirme yol haritasında istasyonlara güncelleme geleceğini ama bu tür yenilik de eklenirse güzel olur diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

17. Can basması taraftarı değilim fakat diğer şeyler geliştirilebilir :)

18. STEADY

STEADY User

citadelle 70kın üzerine çıkamadım ben 10 havoc 25lf4 le

19. VΛLVE™

VΛLVE™ User

tek başına mı dalcan ksiye :D
    klanını yopla

20. Arkadaşlar destekler ve öneriler için teşekkürler...:) Güncel tutalım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.