Geri bildirim Çapraz Sunucu Test Serveri Sizlerle (Geribildirim)

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve 0BLIVI0N tarafından 8 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ya oyundayken söyleseydiniz kasardım gemiyi :D tüh :d

2. oyunun civisini cikardilar simdi capraz ucusmu geldi .D

3. ÇEKTAR47

ÇEKTAR47 User

hangar sorunluydu spectrumla oynuyorum fakat hangar bölümüne grdiğimde spectrum gözükmüyor dolayısıyla specturumun içindekileri göremiyor ve değiştiremiyorum

4. uzayl80

uzayl80 User

yaaa bırakın boş işleri capraz sunucu yapacaksanız yapın her servere ana haritaya bir kapu koyun level sınırı isteyen girsin o kapıdan oynasın rahat rahat abudik gubidik işler için vakit harcamaya deymez test mest serverlerle zaten süre sınırı vardı test server hevesim vardı hevesim kacdı kendi serverınızda oynayın daha iyi boşa zaman kaybu

£ƒSÂÑ£*ÃÞÃÇÌ.® bunu beğendi.
  5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Zaten yaklaşık o şekilde olması planlanıyor.

Test serverın amacı test edip aksaklıkları gidermek daha sağlıklı oyun deneyimi sunmak.

Katıldığınız için teşekkür ederiz.

Keyifli forumlar.

WolfWar bunu beğendi.
  6. test server ında dükkana rsb-ema bırakında çapraz sunucunun tadını çıkaralım.

7. bence admınım rsb ema cıkarsalar ıyı olur

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Kasım 2016
  8. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Mesajınızı lütfen düzenleyerek küçük harfle yazınız.

İyi forumlar.

9. ekım admın ?

10. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Mesajınız diğer mesajla birleştirilip büyük harfle yazılan içerik kaldırılmıştır.

Buyrun, seslenmek yerine direk sorunuzu sorabilirsiniz. :)

İyi forumlar

JUPlTER bunu beğendi.
  11. nıye cıkarmıyorlar ema rsb yukarda sordum zaten

12. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Bu konuda şikayetler aldık.

Gerekli yere iletilecektir.

İyi forumlar.

13. ÇEKTAR47

ÇEKTAR47 User

hangar sorunluydu spectrumla oynuyorum fakat hangar bölümüne grdiğimde spectrum gözükmüyor dolayısıyla specturumun içindekileri göremiyor ve değiştiremiyorum(geçen ki testten bir farkı yok halen oynadığım geminin hangarına giremiyorum

14. R0MJKE

R0MJKE User

Darkorbitten son 4yılda ilk defa keyif oynadığımı hissettim !
    Tek ricam yetenek tasarımlarının tamamını kaldırın ( sadece -spectrum- ) çünkü gereksiz yere elit yiyorlar. Yok böyle birşey mümkün olmazsa mapta giden x4lerden seprom kesilmesin bari ! Çünkü adam spectrum açtığı anda ölümsüz oluyor kim olursa olsun sıradan biri yada güçlü biri. Ölümsüzlük açıp korumaya geçiyor. 2dk CDRsi var çok kötü oluyor. Yani buna bi düzenleme gelmesi lazım inanın bi süre sonra sıkıcı hale geliyor harita. Birde haritada serverların şirketinin savaşı olsa daha güzel olur tr1 vru VS fr2 mmo VS global 4 eic gibi :) yani böyle karman çorman olması bir yandan güzel bir yandan kötü oluyor.

15. neyi test edecezki girinde siz test edin bakalım oynanıyormu..hayal kırıklığı yaşamadım herzamanki gibi bu testide gecemediniz..

16. ganiaa3

ganiaa3 User

Gm çok kötü sakın böyle birşeyle karşımıza gelmeyin oyunun yarısı oyunu bırakır vallahi!!!

17. golddagger

golddagger User

tek kelimeyle berbat, ne giriliyor, ne çıkılıyor, donup kalıyor, testten kaldınız... :mad::mad:

18. Güzel yer yapılmış oyuna gelirse bence çok güzel olur diye düşünüyorum. Ben beğendim beğendim ben güzel olmuş beğendim ben :p:D

Test sunucusuna sürekli reset geldiği için ve lag fazla olduğu için fazla keyif alamadık ama ucundan bir bakmış olduk güzel yer.

Kutulardan lf4 çıksa daha güzel olurmuş ama teste pet e yeşil sandık açtırma özelliği gelebilir mesela adamlar 90 k vuruyro çift çekmişler herhalde ne manyaklar var :)

Dükkan istekleri: Ema, RSB, ÇİFT

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

guzel olmus bende aciliyor ki benim kota dustugu halde girip kasabildim keyifte aldim...birlestirme kismi eskide kalmis yenilikleri orayada ekleseler iyi idi.Birde sandiklar bos lf4 koymamislar :cool:

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  20. ıyı olmus ama bıraz sankı ana baba gunu gıbı oluyor kımn kıme daldıgı bellı deıl onun dısında stres atmak ıcın bence gayet ıyı bır calısma :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.