Çaya da beklerim.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İntikam_Meleği_1908 tarafından 21 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhabalar,

Hepsini okudum. İyi kotu her dusunceniz icin eyvallah..

Arkadaşlar ben her platformda bas bas bağırıyorum Bot kullananlara ben dokunamıyorum sistem tarafından yapılıyor, benim yetkim sadece rapor etmek diye. Daha ne kadar açık söyleyebilirim gerçekten bilmiyorum. Hepimiz Türkçe konuşuyoruz, ben de türkçe açıklama yapıyorum ancak bu söylediğim nedense bir türlü anlaşılamıyor. artık benda bir art niye arayacağım cidden.

Bundan sonraki yorumların herhangi birisine cevap vermeyeceğim çünkü cevap versem de aynı lafı duyuyorum vermesem de.. Demek ki sizler cevap istemiyorsunuz, cevap isteyen kişi sorduktan sonra cevabı dinler ve sürekli aynı soruyu sormaz.

Şimdiye kadar hiç bir oyuncuya herhangi bir çıkar sağlattırmadım sağlattırmam da. Amma velakin nasıl düşünmek istiyorsanız düşünebilirsiniz, benim nezdimde düşünce suçu diye bir kavram yoktur.

Umarım ki bu sefer ki söylemlerim en azından bazıları tarafından okunur ve cevap anlaşılır.

Rehber, sümüklüböcük ve 0BLIVI0N bunu beğendi.
  2. Artemis kusura bakmada ben senelerdir bu forumda deli gibi adminlere modretorlere soyledim boyle yapin diye ustune ben bann yedim kusura bakmayin support dediginiz yer bot sikkayetlerini iplemiyor bile.

Almanya hala sacma sapan yenilikler ile ugrasiyor bazi oyuncular kayiriliyor ve en cok nefret ettigim sey ise sacma sapan bir twitch yayininizin olmasi. Ciddi bir sekilde cok sacma bir sekilde ilerliyorsunuz hem twitchde hemde oyunun bu duzeninde.

Montaj iyi bir yenilik fakat yenilik yerine su oyunda ki lanet olasi hatalarin kapatilmasi gerekli hile ve 3. Parti yazilimlarini kullanan kisilerin bann almasi gerekli siz hep iletiyorsunuz fakat benim burada kizdigim yonetim almanya ve en gulunc olani ne biliyor musunuz ? Karsimiza sizleri koymuslar amaan bize ne derdinizden bize ne diye sizi karsimizda tutuyorlar bu suna benzer haksizliga karsi cikan toplulugun yoneticilere ulasmamasi icin yoneticiler tarafindan yerlestirilmis polis duvarina benzer.
    İletmek cozum degil oyunda denge kalmadi. Cerrah pusat derken tartarus cikti aegisin pek anlami kalmadi normal veganin lightiningin. Yani simdi size soruyorum neden HİC BİR SEY YAPİLMİYOR ?

Bu kadar sacmaliga ragmen almanya sacmalamaya devam ediyor. Rick dekardin ayrilmasina sasmiyorum...

Son düzenlenen: 22 Kasım 2016
  3. Valla gardaş :) oyun onların oyunu türkiye yapsın böyle oyun onu oynayalım :) söylemekle olmuyor maalesef adamların server da adım atıcak yer yok :) ne var ne yoksa kendi serverlarını geliştirmek için çaba harcıorlar :) bizim servera napsın adamlar :)

4. Ben şirket değiştirip şerefi düşmeyen gemileri gördükçe gizli haritaya klanca girenlerin videosunu izledikçe kendi kendime vay enayi diyorum demeye de devam edicem gibi bu gidişle.
    Yazdıklarım karşılıklı münakaşa gibi algılandığı için yazmak istemiyorum yazsam da bir faydası olmuyor.
    Artemis de bir işlem yapamıyorum dediyse ztn hiç bir şey yazmasak da olurmuş.

Gene bir para bugu ile karşı karşıyayız neden gene dediğimi yazılarımı okuyan herkes anlar temeline inmiyorsunuz inmediğiniz sürece bu şekilde sizinle alay ediliyor farkında değilsiniz nasılsa dokunamıyorsunuz onlara bu görsel bile alayın boyutunu gösterir. Supporta da atma gereği duymuyorum.

Son düzenlenen: 23 Kasım 2016
  5. anakin5555

anakin5555 User

ayrımcılık yapılıyor haklısın

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bunun bir kredi bugu olduğunu düşünüyorsanız resimlerle birlikte supporta yazıp incelenmesini talep ediniz.

Gereğinin yapılacağından emin olunuz.

Hiç bir oyun bu gibi durumlara müsaade etmez.

Keyifli forumlar.

7. Gereği yarım yapılıyor atmıyorum artık supporta elimde bunun gibi 4-5 tane daha var sadece o hesap kapanıyor o kadar klan dolmuş bug açık kalıyor.

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bence burada aslında klan değil şahıslar önemli.

Şüphe ettiğiniz ve supporta ilettiğiniz hesaplar ,incelenip haksızlık tespit edilip kapatılmış ise bu diğerleri için de caydırıcı olacaktır.

Bug hakkında bilginiz olduğunda bunu da support ile paylaşırsanız bu konuda da önlem alınır.

Bu konuda ilginize teşekkür eder ,keyifli kasılmalar dilerim.

İyi forumlar..

9. Klanı doldurup yan gemilerini banlatıyorlar sadece uçuk rakam yazıp kendini ifşa etmesinden anlayabiliyoruz bunu küçük yapsa anlaşılmicak bir çok oyuncunun yaptığı gibi :) Bug u bilmiyorum bilsem güzel olurdu ama nasılsa yakalanmıyor credist multi milyarderi olurdum artık haha :D.

Aslında bakılsa ıp ye ıp oyun akışına falan bütün gemiler kapansa o ıp den giren tabi internet kafe değilse bakın bakalım bir daha o bug kullanılıyor mu.

10. Size bir soru soracağım:Oyunda herhangibir üyelikten çok ağır şekilde küfür etmek(ANNE BACILI GİBİ..) Düşünceyle alakalımıdır.Değilse sohbet yasaklanması harici üyeliklerinin UZUN SÜRE kapanması gibi önlemler alınıyormu,kişiye göre değişiyormu?Gördüğümüz kadarıyla küfür edenlerin bir tane üyeliği yok küfrediyor sonrasında başka üyelikten devam ediyor oda yasaklanınca diğerine+ sizlerde görmüşsünüzdür.Yoksa bu oyunun bazı oyunculara verdiği savaş çıkarmak için yetkimidir?Yoksa herkese aynı cezamı kesiliyor?Ceza kesiliyorsa ne tür cezalar kesiliyor öğrenmek istiyorum.

11. Güzel sormuşsun fakat Artemis cvp vermeyeceğini yazmış.
    Ben örnekle sorunu cevaplıyayım. Yan hesaptan küfür edildi bana önce orjinal hesabından tehdit etti görsellerle hepsi belgeli ıp den ztn görünür fakat sadece yan hesap kapandı. Geçende gene küfür edildi bana orjinal hesabından etti gene şikayet ettim fakat ertesi gün aynı kişi chat de selam verdi :) Umarım soruna cvp olmuştur. Sınırsız yasaklamalar falan ne için var ana avrad küfür edildiği zaman verilmiyor onu biliyorum ama ne için verildiğini bilmiyorum mesela ;)

Level2Buçuk bunu beğendi.

12. Bu demek oluyorki küfür etmenin cezası yok.Olmaz öyle olmazz

Son düzenlenen: 25 Kasım 2016
  13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hakaretin her zaman cezası vardır. Yoğunluğa bağlı gözden kaçmalar olabilir.

Bu gibi durumlarda görüntüsünü alarak serverını saatini v.b bilgilerini de ilettiğinizde gereği yapılır.

Esas nikine yakın bazen aynısı gibi görünen niklerle hakaret edildiğini görüyoruz.

Buna benzer durum yaşanmış olabilir.

Kişi devam ediyorsa tekrar bilgileri ile supporta başvurabilirsiniz.

Kişi ayrımı yoktur müsaadeleri de bu konuda yoktur.

Keyifli forumlar.

14. Oyuncunun farklı oyun isimlerinden yasaklandıkca diğerini açıp küfür ettiğini anlamayacak kadar saf olmayanlar vardır herhalde.Tatlılimon bu durumlarda olunmaz.

HUMMER☾✮ bunu beğendi.
  15. Ben bu yönetimin ayrıcalık tanıdığını ayrımcılık yaptığını sanmıyorum. Tr ekibi ayrımcılık-ayrıcalık peşinde olsa bunu oyundan önce forumda görürdük.

Rehber ve JUPlTER bunu beğendi.
  16. Ne alaka oyunla forum ? yazmış olmak için yazıyor çoğunuz. Daha foruma nasıl gireceğini bilemeyen full oyuncular var. YAzmış olmak için yazmışsın sadece.

17. Siz yöneticileri ayrımcılıkla suçlamıyor musunuz? Yöneticilerin üyeleri muhatap aldığı yerler 1 Support 2 Forum'dur. Ve kimin ne olduğunu anca bu forumdan anlarsınız. Ben bu yılki yöneticilerin içinden çıkan bir skandal görmedim mesela? Skandal yaratmayın yani. Bilip bilmeden konuşmayın. Ve 12 yaşındaki çocuktan 50 yaşındaki adama kadar herkes foruma nasıl girileceğini bilir ya da bir şekilde öğrenir. Bilmemek kalıcı bir şey değil sonuçta! Ve ayıp olan da öğrenmemek, iftira atmak. Siz ayıp ediyorsunuz şuan yani. :)

Ve ben bu sefer kimleri savunduğumu da biliyorum. Yılların tecrübesi işte. Oyundan hiçbir adminin karakterini çözemezsiniz. Bunu bırakın full oyuncuları yeni başlayan phonexler bile bilir.

Ve kişileri, görevlerini bilmeden ayrımcılıkla suçlamak ne sizin haddinize ne benim haddime.

JUPlTER bunu beğendi.
  18. Hurafe konuşmuyorum ben burada! Manyakmıyım ben olmayan bir şey için burada konuşim bişey öğrenmişsiniz iftira diye başka bişey bildiğiniz yok!
    Foruma girmeyi bilmiyorlar dedim öğrenemezler demedim. Onuda oyunun içiyle çok bir tutma forumu diye dedim.
    O kadar eminsin ya iftira attığıma.
    Açıkla bana klanca gizli haritaya girenleri hangar bırakanları bu hangarları isteseler kapatırlar gemileri başka haritaya atarlar atıyorlar mı ?

Tekrar yazayım bak sana! Yazmak için yazıyorsun. Supportta çok muhatap alıyor ztn ne atsam oto bot mesajıyla cevap veriliyor.

Bak en basit örneği verim neden credi bugunu komple kapatmıyorlar ? sürekli kobay gemiler kapanıyor adam klanı dolduruyor ? Ben burada art niyet ararım sen iftira desen ne olur. ;)

GÜNCEL: [​IMG]

Diğer gemilere de aynı şekilde basmış bende diğer gemiler olduğu için bu çıkıyor sadece :).

Rica ettim attılar saolsunlar buyrun [​IMG]

Son düzenlenen: 28 Kasım 2016
  19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

İyi bir gözlemci olarak arkadaşımız güzel yazmış.Karşılıklı atışmaya döndürmeyelim.

Bakın bizler gerçekten elimizden geleni yapıyoruz gördüğümüz duyduğumuz tüm bilgileri iletiyoruz.

Yetkimiz dahilinde yapabiliyoruz.

Bu aldığınız resimleri bıkmadan supporta yollamaya devam ediniz,arkadaşlarınızda yollasın.

Şuanda bizim ekibimizde klanca haritaya gitmek v.b durumlar yaşanması söz konusu bile olamaz.

Doğru ve dürüst oyun deneyimi ve sizlerin burada memnuniyet geri dönüşümleri için mücadele ediyoruz.

Keyifli forumlar.

Rehber bunu beğendi.
  20. Bu görseller benim görüşümü doğruluyor sayın modum. Temeline inilmediği sürece en tepeden silinse ne olur temel aynı temel. Aynı kişi alay eder gibi sürekli yapıyor. Gerçek hesabı kapanmadığı sürece de devam edecek ama teşekkür ederim ona beni haklı çıkarıyor. Ben arkadaşın örneğine takıldım sadece. Herkesin görüşüne saygı duyarım. Sonuçta ben hayel kurup yazmıyorum görüyorum izlenim alıyorum paylaşıyorum. Ama support kısmına gelince kolay kolay işim olmaz.

JUPlTER bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.