Cerrah tasarımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-DeNGe-_ tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Cerrah bu etkinlikte indirimli gelmeli mi sizce

Anketin kapanma tarihi 29 Şubat 2016.
  1. tabikiside

oy sayısı 33
    64,7%
  2. olmaz çünkü ben indirimli almadım sizde almayın

oy sayısı 18
    35,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _-DeNGe-_

_-DeNGe-_ User

Cerrah tasarımı gelsin artık. Bari bu etkinliği es geçmeyin birde indirimli gelirse varya tadından yenmez. Kardeşim pazara gelsin bu tasarımda bizde Alak eminim çoğu kişi cerrahi bekliyor ama yöneticilerin umrunda mı ne kadar geç gelse okadar iyi neticede sırf denk gelmek için bile hergün oyuna girmek gerekiyor

2. ÖMER.E

ÖMER.E User

cerrahlardan yeterince çekiyorum oyunu yeşil görürsem iyice soğurum

3. _-DeNGe-_

_-DeNGe-_ User

Yav sende haklısın ama onlarla da başa çıkmak için bizde de o tasarımın olması gerek

4. ÖMER.E

ÖMER.E User

o tasarım değilde hızı yenecek bişey lazım bize yoksa hasar herkeste var bi hız lazım

5. Yine payment olarak gelir. Adamlar bekleyip daha çok istek topluyor ki para veren çok olsun.

6. hız lazımsa pusat kullanabilirsin.

7. ÖMER.E

ÖMER.E User

aegis kullanıcısıyım malesef pusatla goliyle aram yok

8. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

ben indirimli almadim sizde almayin secenegini isaretleyen hosgorulu arkadaslar :D...neden ilk ciktiginda hersey pahali olurda sonra faydalanamayanlarda faydalansin yaklasimi icinde degilsiniz.ustelik oncesi 210 uri ile dukkana geldi sonrasi 330 uri cekene verildi zaman icinde degisim gosterebilir yani anlayis lazim birazda.

9. şahsen kaç aydır cerrahı bekliyorum , her gece 1 de ne geldiğine bakıp seprom u atıp çıkıyorum . inşallah gelirde yakında , oyunada hareketlilik gelir

10. cerrah çıktıda indirimli çıksın hedefler büyük çıksın diyelimde çıksın bari.

11. Aliens

Aliens User

Vallahi 210.000'a aldım. Benim tuzum kuru. Bundan sonra ister gelsin, ister gelmesin. Ondan bu konuda hiçbir yorum yapmıyorum.

12. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Öncelikle konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Daha önce bu konular açılmıştı onlara destek verseydiniz.

iyi forumlar.

13. merhaba ben bu cerrah için +1 verdim fakat indirimli falan degil 300 bin uridyum ile çıksın %25 indirme sahip olan arkadaşlarımız alsın yoksa hem indirimli hem %25 olursa diğer aradaşlara haksızlık olmuş olur.
    çıkıcaksa 300 bin olarak çıksın

14. GREED

GREED User

Geldi bi de indirim mi talep ediyorsunuz ?? ;)

Aliens bunu beğendi.
  15. SİSTEM

SİSTEM User

Bana kızabilirsiniz fakat özel etkiliklere ait olan tasarımlar bence her sene aynı ekinliklerde çıkmalıdır tabiki yinede çıkartırlarsa niye çıktı demem ama düşüncem bu şekildedir.

16. Lapseki

Lapseki User

çıkmasın, bunu yerine tasarım geliştirme gelsin, diğer tasarımlara hız yada vuruş gibi özellikler eklenebilsin geliştirerek

17. cerrah hafta sonu gelsede 330 bin uri çekene hediye olarak gelir, dükkana gelıceni sanmam darkorbit herkesin dört gözle beklediğini bildiği için para kazanma yolu olarak kullanıcaktır bu fırsatı...

18. darko_pro1

darko_pro1 User

Sesinizi duydular hafta sonu 330k uri çekene güzel bi cerrah geliyor :D;)

19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

deme nerde yaziyor yine mi uri cekene :D ve hayaller suya :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.