Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [(-ERDAL-)] tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bannlı olanlara özel işaret (grup odasında)

1. olsun

oy sayısı 29
    90,6%
  2. olmasın

oy sayısı 3
    9,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar daha önce böyle bir fikir veren oldu mu bilmiyorum ama chatte banlı olduğumuzu diğer oyuncuların anlaması lazım.Mesela biri bana grup atıp mesaj yazıyor ama banlı olduğum için arkadaşla iletişime geçemiyorum. kendisine küstüğümü falan sanıyor.Karşı tarafa banlı olduğumu anlatacak bir işaret olsun mesela gruptaki gemimizin yanında "B" harfi falan olsun bizim banlı olduğumuzu anlasınlar.

2. bence güzel fikir millet konuşmuyor banlımı yoksa chat mı kapalı belli değil

3. ıove

ıove User

Banlı banlı.. Sırf chat banlı diye oyun oynamıyorum. :D parti atıp duruyorlar cevap veremiyorum ki ne diyor acaba onuda göremiyorum :D 1 ay ban nedir arkadaş :D

4. grup odasına girdiğinizde /users kodunu yazın. eğer grupta olup orada nicki olmayan birisi varsa bannlıdır.

5. peki bu mu daha kolay yoksa geminin yanında b harfi yazması mı daha kolay.Bu dediğini çoğu oyuncu bilmiyor biri bana grup atıyor (heralde beni kas diyecek) ama cevap veremiyorum adam beni artis falan sanıyor.bence benim dediğim daha mantıklı.

6. Olmalı bencede. Chat banlı olup olmadığı belli olmuyor hiç.

7. bak b olabilir ama cezalar hafifleşirse bannın anlamı kalmaz ama mesela herkese klan bilgileri yazma yetkisi verirsiniz oraya yazar yazar iletişim kurarsınız

8. DuoTırs

DuoTırs User

Bende şu sıralar banlıyım ve cidden çok kötü bi durum bu . Adam klana davet edecek ve ya yardım isteyecek cevap vermeyince yanlış anlıyorlar . Bence banlı olanların ismi farklı bir renk te olabilir yani bakıp banlı olduğumuzu anlarlar direk .

9. yani bence grup odasında B harfi olması daha mantıklı eğer isim farklı olursa şirketler karıştırılabilir ama neyse anlasınlar yeter.

DuoTırs bunu beğendi.
  10. güzel fikit hatta simge koysunlar "küçük emrah" simgesi :) haksız ban yiyen olursa sistemden . Belli olsun garibimin durumu

11. saol öğrendiğim iyi oldu.

bu arada bence de olmalı

12. DuoTırs

DuoTırs User

Bi düşündüm de kırmızı olsa düşman sanıp keserler , yeşil olsa dost klan filan sanarlar . Senin fikrin en iyisi umarım gerçekleşir :)

13. desteğin için sağol. :)

14. B harfi olmak zorunda bence vs atalımmı diyolar ben cevap veremiyom 30 gün ban yedim direk dalıolar ben hayr desemde dalıyolarda o ayrı :D

15. KARANLIK

KARANLIK User

Ben destekliyorum çok daha önceden oyuna geçirilmesi gereken bir özellik bence.

[(-ERDAL-)] bunu beğendi.
  16. KARANLIK

KARANLIK User

Siz saolun rapora ekliyerek üzerime düşeni yaptım gerisi üstlerimde :)

[(-ERDAL-)] bunu beğendi.
  17. Bende bir şeyler yazayımda kalabalık olsun. Konu dahada dikkate alınır :)

18. +1 iyi fikir

19. asdfgasf

asdfgasf User

+1 müthiş bir fikir ama gened ben /users yapıyorum ama kimse yapmıyor birde anında etkinleşsin sayfa yenileme olmasın :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.