Chat Değişikliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *!..!*umur*!..!* tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

CHAT TE YAZDIĞIMIZ GEMİNİN ÜSTÜNDE DE ÇIKSINMI

1. OLSA İYİ OLUR

oy sayısı 11
    47,8%
  2. HAYIR OLMASIN

oy sayısı 12
    52,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. chattimiz kapalıyken konuşanları okuyamıyoruz. Ve geminin üstünde yazı çıksa aşşağıda ki oyunda farenin üstünde chate yazdığı şey farenin üstünde de çıkıyor.Bu işte darkorbit te ki gemilerde de olsun NASIL OLUR (AŞAĞIDAKİ RESİMDE Kİ OYUNUN ADI VERİLMEMİŞTİR)

NOT : Resim Kaldırılmıştır. > 23.01.2014

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ocak 2014
  2. KARANLIK

KARANLIK User

Güzel olabilir.Ancak görüntü kirliliği oluşturmayacak şekilde olmalı.

3. Merhaba ,

Şimdilik resimi kaldırmıyorum fakat az çok hangi oyun olduğunu bilenler olacaktır.

Konuya gelecek olursak bahsettiğiniz gibi baloncuk olursa yazılar bir birine girecektir. Dikkat edin genel olarak yoğunluk olan kısımda yazılar bir birine girmiş.

Daha uygun bir resimle değiştirebilirsen iyi olur diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

4. olmasın zaten robot kırlik

5. Yaw yok yaw olmaz böyle birşey bannın anlamı kalmaz

6. Eğer görüntü kirliliği olcak sa chatten biri (gruptan biri) sana mesaj attığı sırada seninde chattin kapalıyken düğmede kırmızı ışık yansın, sönsün, aynı otomatik roket atıcıda roket bittiği zaman kırmızı ışık yanar onun gibi olsun

7. Ben hangi oyun olduğunu biliyorum server kurmuştum bu oyunda fare zıplatma oyunu diyordu dayım buna *******. Ama doğru geminin üstünde cıkarsa daha güzel olur adeta gemi konusuyormus gibi.. +1 yaşnız odada 93 fare var darkorbitte hiçbir haritada o kadar kişi olmuyor bu yuzden kirlilik olmaz. Hadi diyelim savaş nedeniyle herkes iç içe o zaman yazılar karmaşık olur ama zaten nickler bile karışıyor o kadar kalabalık olunca. Bu yeniliği istemeyen arkadaşlar olacaktır bunun îçin bu konuşma baloncukşarı ayarlardan açılıp kapatılabilmeli eğer yapılırsa.

İyi forumlar...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2014
    *!..!*umur*!..!* bunu beğendi.
  8. Bence olmasın.Hem görüntü kirliliği olacak hem de biriyle vs deyken düşünsenize 1-2 adam orda sohbet ediyor ve biz tam yanlarından geçiyoruz herşey birbirine karışır ekranda kendi gemimizi göremeyiz ve keserler bizi.Şimdiki şekil gayet yeterli başka bişeye gerek yok.

9. Bir de şöyle bir olumlu yanı var;
    bazı oyuncular istilaya geliyor.. Biz istilaya gelene dalıyoz,öbür elit adamlar dalmıyo. Ben chata 1.2.3 deyince dalalım dediğimde geminin üstünde yazı çıktı ve ordaki oyuncular bunu gördü hepsi dalmya başladı.

10. Ama ben başka haritadan biriyle konuşmak istiyosam nolcak illa onun yanına mı gidecem.Bence bu hali daha iyi.

11. Bu fikir diğer oyunlarda güzel durabilir ama darkorbitte kesinlikle hoş durmaz. Düşünsenize adam full+full saygın biri ama bir bakmışsın saçma bir baloncuk ile sa diyor.

12. Katılıyorum bu olmaz olsa olsa biri bannlı ise ona b harfi konur chatın üzerinde çok fazla değişikliğe ihtiyacı yok

13. Hayır yine aynı chat olacak sadece geminin üstünde bir baloncuk çıkacak

14. Kararsız kaldım yazı balonlarından millet görünmeye bilir sonra ava çıkacaz öyle kalacaz düşman 10 kişinin arasına geçse herkes birşey yazsa adam görünmeyecek

15. yazı balonları saçma olur. Bu tür şeyleri engellemek için TeamSpeak var zaten. benim yorumum olumsuz.

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  16. Ayarlardan kapatılıp açılabilir olursa olabilir bence...

*!..!*umur*!..!* bunu beğendi.
  17. Bencede
    Ayarlardan kapatılıp açılsın

18. Aynen ayarlardan kapatılıp açılsın ama yinede olmasa iyi olur çünkü herkes ayarlardan kapatacak sadece 1-2 kişi belki açar.Darkorbitin tasarımcılarını boşa meşgul etmeyek.

19. Darkorbit tasarımcılarının işi ne? Yenilik yapmak. E ozaman çalışacaklar. Bedava para kazanmak olur mu tabi ki meşgul edecez. Hem zaten doğru düzgün yaptıkları yenilik de yok. Kendi kafalarına göre yenilik yapıp oyuncu kaybediyorlar. Yeniliklerin oyuncular tarafından tasarlanması gerek.

20. Katılıyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.