Duyuru Chatde Mola Uyarısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 20 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

75,0%
  2. Hayır

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar düşündüm ki oyun oynamak o kadar da iyi bir şey değil yani bunu abartıp 24 saat 48 saat oynayanlar var işte belki ufak hatırlatmalar ile bu bağımlılığın önüne geçebiliriz diye düşündüm.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. Bilgisayar başında ölenler :)

3. Ciddiyim bu darkorbitin başına neden gelmesin ? :D

4. Olmaması için sebep yok + yararımıza..

5. olabilir yani de Almanlar yapar mı bilmem :)

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

Bigpoint yerinde olsam bu konuyu silerdim :D adamlar bizim sayemizde para kazanıyor + oyuna bağımlık olmak pisikolojik bir şey kendi yapacak bir şeyin yoksa oyun oynayarak kendini geciştirmeye çalısırsın.
    PET in yakıtı bitmiş yakıt al :)

7. İyi güzel de, sadece yazıyla yazarak bilgisayar başından kalkmazlar ki. Bence bir günde DarkOrbit oynama süresi 8 saat olunca otomatik olarak DarkOrbit kapansın ve 15-30 dakika sonra tekrar açılsın.

8. Dediğin şey çok saçma

Öyle bir yorum attın ki sanki çıkan adam bir daha oynamayacak bu nasıl zihniyettir ?

Para kazanıyor kazanmasınada bu adam oyuna tekrar gelecek günde 1-2 saat moladan şirket batmaz !

Bu uyarı sadece , insanları zorlamıyoruz kafasına silah dayamıyoruz sadece hatırlatma.

Fakat dikkat ettimde çoğu konuma - vermişsin gerçeği bana bir garezin olduğu kesin yinede yorumun için teşekkür ediyorum...

Son düzenlenen: 20 Ağustos 2015
    Darkbull.Star bunu beğendi.
  9. kutuculara darbe vav .D

10. Bence de iyi olur.
    Ayriyetten her iki saatte bir 10 dk bağlantı gitsin. Mola olsun o da. :)

11. Merhabalar;

Dediğiniz fikir güzel bazı oyunlar da bu tür uygulamaların olduğunu görmüştüm.Örn 1 saat sonunda "1 saattir oyun oynuyorsun" gibi ibareler geliyor.

İyi forumlar.

12. güzel bir fikir şey yapılabilir 1 saat oynayınca uyarı verilsin 2 saat olunca mola amaçlı olarak 10 dakikalık ban alabilir
    +1

13. Arkadaşlar bence şu şekilde olsun. Günde 10 saat oynayan adam zaten bağımlı olmuştur ve ekranda çıkacak bir yazıyla oyunu kapatacak değildir. Onun için mesela 4 saat oynadıktan sonra 30 dakika boyunca lazer atışı, hızı ve kalkanı yarı yarıya düşsün, yarım saatten sonra yine düzelsin. Bu nasıl?

14. Bu oyuncunun , oyun ve müşteri hakkına hakaret olur.

Kendi rızası ile yapmalı sadece uyarı çıkmalı.

15. Darion26

Darion26 User

şöyle olabilirmi acaba arayüze yeni bir ikon gelsin bu ikona tıklayınca hem burada o gün boyunca ne kadar oturduğumuzu hemde oyuna girip çıkış yaptığımız vakitler ve oyuncunun isteği üzerine hareketi engelleyen ve oyuncunun etrafında kalkan oluşturup pet in tüm hizmetlerini engelleyen bir sistem olması gerek (10 dk boyunca).

örnek bir resim yaptım boş kalan kısım oyuncunun isteği üzerine kapanabilen sistem (kendi kendine yazı kaymış neden olduğunu çözemedim) .

GREED bunu beğendi.
  16. Evet işte bu bölümdeki iyi konulardan biri daha.

Oyum olumlu çok güzel fikir bence.:)

17. Merhaba,

Chatte ban veya kick olabilir bu durumlarda haliyle bu uyarı yazısı gözükmeyecektir mesela ben chati pek açık tutmam bu yüzden oyun içinde istasyon kesince çıkan türden uyarılar olmalı fakat değişik renk olmalı daha dikkat çekmesi için.

Geliştirilmeli fakat fikriniz çok iyi olmuş.

İyi Forumlar

18. Uyarı olsa ne olacakki kimsenin umrunda olmaz oynayan yine oynar. Geliştirirsek uyarı verdikten sonra oyun kapansın 12 saat açılmasın :D

19. Merhaba,

Yok Artık :eek::eek: :D Bence o zaman 24 saati geçenler için her saat uriudum kesilip şerefi düşürülmeli :D :D

Tabii ki de şaka neyse daha fazla kirletmeyelim konuyu :)

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.