Chrominler daha çok şeref puanı versin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 15 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Verilen Şeref Artmalı.

70,0%
  2. Hayır Böyle Kalsın.

30,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Arkadaşlar

Chromin kaynağı etkinliklerde yalnızca belirtilen galaksi kapılarından elde edilebiliyor. Chromin'ler ile birleştir kısmından bazı öğeler alabiliyoruz.

Şuana kadar gelen öğeler ya yeterince iyi değildi, yada istenen chromin çok fazlaydı.

Chromin etkinliği belirli süreler ile yapılmakta. Etkinlik bitiminde kullanmadığımız chromin'ler şerefe dönüştürülüyor.

Benim fikrimde burda başlıyor.

Chromin Telaşı etkinliği sonunda geriye kalan tüm Chromin madenleri otomatikman 1:7 oranında şeref puanına çevrilir (1 Chromin = 7 Şeref Puanı)!

1 Chromin = 7 Şeref Puanı

Verilen şeref gerçekten çok düşük. Şerefin her bir chromin için 750 Şeref Puanı vermesi gerektiğini düşünüyorum. Bu şekilde chromin yalnızca birleştirden kullanmak için değil. Aynı zamanda rütbe kasmak içinde kullanılabilir.

2. umut322

umut322 User

bo3 kalkanları olmasaydı oyum olurdu ama gelecek bo3 için chromin gerekli olduğu için bence dönüştürülmemeli

3. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Başlığınızı daha detaylı bir şekilde güncelledim ve fikrinizi Güncelleme ve Fikir Havuzu İndexine ekledim. Yeterli desteği alması durumunda haftalık raporlarımıza ekleyeceğiz.

Ancak yeni gelecek içerikler ile birlikte Chromin madeninin elde ediliş ve kullanılış sistemi büyük bir ihtimalle değişecektir. Gelecek içeriğe göre konunuzun alakasız kalması durumunda konunuzun kilitleyerek arşivlemek durumunda kalabileceğimizi de şimdiden belirtmek isterim.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ekim 2019
    Minerva bunu beğendi.
  4. Chromin'in amacı şeref kasmak değil ki özel eşyaları elde etmek. Hiç bir şey vermeden direkt chromin'leri de silebilirlerdi.

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.