Öneri Çift Silah Beslemesi, Kasılırken seprom harcamaya son!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve bugrahansezgin tarafından 10 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom koruma derneği.

1. Seprom benim için önemli, o yüzden sana puanım 9 kanka!

oy sayısı 106
    93,8%
  2. Seprom mu? Unut gitsin, 3-5 tane lazer atışı için elimi kıpırdatamam.

oy sayısı 7
    6,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet arkadaşlar kasılırken genellikle beslemesiz, seprom ve ya promerium ile beslenmiş silah kullanırız. Bazen baskına giderken kullandığımız seprom ile npcleri keseriz, boşuna seprom harcarız, buna bir dur demeliyiz değil mi? Son seviyeye gelmiş bir rafineri saatte kaç seprom üretiyor sanıyorsunuz, bir seprom oluşturmak için dakikalar harcanıyor, düşünsenize bin adet seprom için ne kadar zaman gidiyor?
    Artık bu duruma son vermeliyiz, bir kristallon, bir lordakium sizi öldürebilecek mi sanıyorsunuz? Daha npc'nin menziline girmeden siz onlara hasar verebiliyorsunuz, kristallonlar kendilerini ne sanıyorlar! Artık sepromunuzu baskınlar için saklayabileceksiniz, geliştirilmiş çift beslemeli silah seçeneği ile hangi değerli taşı seçeceğinize siz karar verin!

Ne zaman hangi beslemeyi kullanacağınızı seçin ve, boş yere değerli taşlarınızı israf etmekten kurtulun! ;)

Güncelleme 1 : Her bir besleme arası geçiş için soğuma süresi, 30 saniye.
    Güncelleme 2 : Skylab seprom rafinerisi üretim hızı %15 , seprom rafineri depo kapasitesi %25 artırılsın.

(Edit: güncelleme1,2)

Son düzenlenen: 11 Ekim 2015
  2. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Açık konuşmak gerekirse benim hoşuma gitti.

Kasılırken Genelde Lazerleri , Promerium ile beslerdim. ( 500 k Atışa yakın beslerdim )

Özellikle Kasılırken , Seprom besleyip size dalan çoktur.

Bu yönden sevdim , Güzel bir fikir ama biraz daha geliştirilebilir.

Keyifli Forumlar

3. Sağolun modum, konu geliştirilmeye açıktır, kısayollar atanabilir.

4. ben pek bi şey anlamadım ama modumuz beğendiği için :D +1 diyorum

pokemonTr6 ve bugrahansezgin bunu beğendi.
  5. Oyum kesinlikle olumlu, uzatıp gereksiz kelama gerek yok. Puanım 9. :D

bugrahansezgin bunu beğendi.
  6. Darion26

Darion26 User

Belki bende sonunda seprom atabilirim :)
    Bu arada ne güzel şık onlar :D

7. Sağolasın, aklıma biraz espritüel şıklar geldi, yazıverdim :D

Sağol kanka :D

Yeteri kadar açık aslında :D ama özet geçecek olursam, hani silaha, kalkana, rokete besleme atıyoruz, mesela roketini promerium ile besledin, ve hesabında seprom da var, seprom u promerium ile beslenmiş rokete eklemeye çalışırsan, daha önce eklediğin promerium silinir üstüne seprom eklenir, işte bunu lazer için düşün, bu olayın önüne geçmek için, 2 çeşit besleme yuvası olması gerektiğini düşünüyorum. İsteyen seprom+promerium ile geliştirir, ona göre lazerini kullanır. İsteyen diğer taşları kullanır. :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ekim 2015
  8. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Ben mesajınızı silip , birleştirdikçe siz yazmaya devam ediyorsunuz.

Flood ( Alt alta mesaj yazmak ) yapmak yasaktır.

Lütfen dikkatli olalım

Keyifli Forumlar

9. Ups pardon, ben bu şekilde yapılınca yasak zannediyordum öğrenmiş oldum kusuruma bakmayın :D

10. Cok basarili bi fikir, mesela seprom ile lazerlerimi 50k 100k civari gelistiriyorum , ama eliti o kadarda bol gemi degilim eninde sonunda sıkılıyom ya da savasicak ortam bozuluyo bu sefer yaratik keseyim diyorum harita bosken ama sepromlu lazeri yaratiklarada harcamak istemiyorum ya da ayni sekil promerium ile lazerleri gelistirip kasilmaya basliyom , spaceball, baskin vs oluyo savasmaya gitmek istiyom ustune seprom basinca premerium ziyan oluyo, kenarda biraksam ambarin aldigi sınırlı sayida hammadde oluyo ve o da kesilince dokuluyo.

Benim tavsiyem skylabtan gemiye tasinmis hammaddeler icin sabit femi deposu olusturulabilir :

Mesela seprom sabit gelistirilemez depo kapasotesi 5000
    Promerium sabit gelistirilemez depo kapasitesi 10 000

Deponun icini bosaltmak icin sure siniri konabilir sonsuz zaman olmasin yani.Depodaki herhangi hammadde sadece onceden gelistirilmis olan urune (lazer kalkan jenerator hiz vs) depodan cikarilip konabilir yani onceden hangisini hangi tasla gelistirdiyseniz yine depoladiginiz taslari ona koymak zorundasiniz.

.

Fikir basarili gelistirilebilir bi fikirde ben vermek istedim.

11. aslında çoğu kişi için gereksiz çünkü seprom bugu yapıyorlar :D

12. ELFİDA___

ELFİDA___ User

çok güzel olurr tebriklerr:)

ah ahh yapmadıkları ne varki oyunda . inanki artık soğudum:(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ekim 2015
  13. Destekleriniz için sağolun :)
    Ah o bug yapanlar :mad:

14. DraydiBoy

DraydiBoy User

gerçekten orjinal bir fikir.
    Oyum olumlu +1
    anket baya yaratıcı olmuş .d

15. Anlatım olsun , anket olsun :D yerinde ve güzel bir konu olmuş.

+1

16. seprom sorunu için gerekli bir konu +1 ve ayrıca skylabtaki üretim hızı ve kapasitelerinde artması lazım yoksa yine yeterli olmayacaktır

17. katılıyorum !!! 9000 bin depo hiç bi şey bi 50 bin olsa :D çok güzel olur :( (hasatayım ya ölüyom bi deua de iyileşiyim :( )

18. Yani seprom üretmek çok büyük sıkıntı, en zor bulunan bu değerli taşın üretim oranı biraz daha artırılabilir olur ise gerçekten çok şahane olur, günlük üretim ve depo miktarı %50 artırılsa gerçekten harika olur.

19. ÇORBACI

ÇORBACI User

Mükemmel bir fikir.

20. Fikir güzel yeni başlayan arkadaşlarada faydası dokunabilir. Skylabta promerium üreten herkes yüksek bir hasara ulaşabilir buda birazda olsa güç dengesinin kurulmasını sağlar. Depo fikrini destekliyorum yoksa sürekli o miktar artacak ilk etapta 90bin atış ise bir kaç hafta sonra milyonlara çıkar ve sınırsız besleme olur 100-250k arası bir miktarda sınır koyulabilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.