Öneri Crediyle alınabilir İnfested(Droit tasarımı)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Süłєyмaи▲Şaн[Ħ.т.ƒ] tarafından 25 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsunmu ?

1. Olsun

oy sayısı 26
    61,9%
  2. Olmasın

oy sayısı 11
    26,2%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 5
    11,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet arkadaşalar aklımda crediyle satın alınabilen droit tasarımı var.Bildiğimiz üzere çoğu oyuncunun Havoc-Hercules droitleri yok bu yüzden crediyle alına bilen bir tasarım düşündüm.Dükkandan droitler kısmından satın alına bilen bir tasarım. İsmide;İnfested olabilir.(Musallat çünkü içinde her özellikten var)Rengi ise yeşil olabilir çünkü tamamlandığında %5 Dp veriyor.
    1.Drotit:400.000 Credi
    2.Drotit:800.000 Credi
    3.Drotit:1.600.000 Credi
    4.Drotit:3.200.000 Credi
    5.Drotit:6.400.000 Credi
    6.Drotit:12.800.000 Credi
    7.Drotit:25.600.000 Credi
    8.Drotit:51.200.000 Credi
    9.Drotit:102.400.000 Credi
    10.Drotit:204.800.000 Credi
    Pahalı olmalarının sebebebi herkezin alamayacağı bir tasarım olmalı zaten 10. droiti alacak birisinin en az 4 tane Havoc veya Herculesi vardır !
    Özellikleri ise tamamlandığında %5 Dp vermesi.Tek başına droitlerde ise %1 Kalkan ve %1 Hasar desteği vermesidir desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler.
    Örnek:
    10 droitimiz var ve 10'uda full İnfested.10 droite 20 kalkan girer.20X10.000=200.000x%1=202.000 yani full kalkan yaptığımızda bize 2.000 kalkan veriyor.
    Örnek2:
    10 droitimiz var ve 10'uda full İnfested.10 droite 20 tane lf4 giriyor.20x200=4.000x%1=4.040 yani full lf4 koyduğumuzda bize 40 hasar gücü veriyor.
    Örnek3:
    Gemimiz full İnfested.Goliath'ı baz aldığımızda argelerle 306.000 oluyor.306.000x%5=321.300 yani bize 15.300 dp veriyor.
    Sonuç;Full infested olduğumuzda 15.300 dp + 2.000 kalkan + 40 hasar gücü veriyor + droitler yeşil renginde oluyor.

Sizce oyunun dengesini ne kadar bozabilir ?

Son düzenlenen: 25 Ağustos 2015
  2. yani tüm diroitlere bunu takarsak %5 hp, tekil bonusları toplarsak %10 kalkan ve %10 hasar veriyor.
    Kredi ile Full havoc oluyoruz üstüne Hercules'in özelliklerine kısmen sahip oluyoruz.
    Mantıklı mı sence ?

Soyuz* bunu beğendi.
  3. Soyuz*

Soyuz* User

Katılıyorum mantıksız olmuş baya.

4. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Özellikleri mantıksız olmuş. Şimdilik oy vermiyorum ama özelliklerii değiştirirsen veririm. 1 tanesi %0,5 hasar bonusu verebilir bence. Ayrıca 1 tanesinin fiyatı 50 m credi olursa iyi olur. Bu fiyat hiç katlanmamalı.

5. Özellikleri yeniden gözden geçirirsen desteklenebilir. Tsunami çok hakli bu konuda.. 1 yıldır havoc ve herküller için ugrasıyorum ancak zaman toplayabildim bunları tamamlamaya şansım da çok iyi gitti. biraz fazla kolay olmuş olur oyun bu fikirle. sklab gelişse yeter bunları yapmak için Ama fikir gelişmezse forumun çöplüğüne gidecektir muhtemelen

6. Tekil bonusları toplanmamalı sadece her droit başına baz alınmalı örneğin Droitimde 2 kalkan koyduğumda 20.000'nin %1 baz aldığımız zaman kalkan 20.200 kalkan olmalı 10 droitimiz varsa 10'unada kalkan koysak 20 kalkan eder 20 kalkan 200.000 eder bununda %1'i 2.000 kalkan eder.Toplam 202.000 eder. Hesaplamam yanlış mı ?

7. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bak böyle olursa olur. Ama bu da baya düşük oluyor. Droit başına %3 felan olabilir.

8. Doğru anladıysam öyle değil, Full bunlardan olduğunda %5 hp bonusu, ancak tekil olduğunda %1 olan katlanmıyor. Örneğin 1 droitte var ise ondada 3 lf3 var diyelim o 2 lf3 %1 daha fazla vuruyor. İki tane tasarım var diyelim %2 vurmuyorsun 2 droit %1 fazla vuruyor. Yanı 2 değil 4 droit %1 fazla vuruyor, böyle olursa anlamlı olur. Dediğin gibi olursa havoc hercules rafa kalkar :D

Zaten 1 alttada kalkan üzerinden bunu anlatmış. ÖZellik üstüne eklenmiyor hep %1 kalıyor. Kaç droitte var ise sadece onlara etki ediyor.

9. WolfWar

WolfWar User

Dostum güzel fikirde özellikler değişmeli. Bunları özelliğini havoc ve herkül den baya düşürmelisin ki millet biz boşuna mı o kadar kapı yaptık dememeli. +1

10. Düşük değil mi sizce? Herkülün dp avatajı %20 böyle bakınca bu tasarım %75 daha az dp veriyor. Havocun hasar avantajı %10 buna böyle bakıncada bu tasarımlar %90 daha az hasar bonusu veriyor. Hepsini almaya kalktımı yarım milyarı buluyor. Yetmez mi bu kadar düşüközellik? Bence yerinde olmuş.

Renk tercihi değiştirilebilir. Aklımda mor vardı ancak tam istediğim ton bu değildi yalan olmasın :D Böyle bir konu var ise görüntüde olmalı bence. Çokta kötü olmadı aslında :D Konuna eklersen sevinirim Resimli olursa daha ilgi çeker konu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Temmuz 2015
  11. Bunu ilk yazına düzenleyip eklersen iyi olur. Çünkü insanlar genelde ara yazıları okumuyor (her fikrin yazısını okusak çok uzun sürer).

12. Teşekkürler kardeşim ama aklımda yeşil vardı konuya ekledim. :)

13. Yeşilde fena fikir değilmiş aslında :D Yeşilde bir deneme yapabilirim senin görüntünün yanına koyarsın :D

14. Geliştirilebilir güzel bir fikir.

Tüm diroitlere bu tasarım yerleştirildiğinde %5 DP , %5 Kalkan bonusu olabilir.(tanesi %5 depil , hepsi donatıldığında toplam %5) Bu yeterli , fazlası zararlı..

Fiyatı da ucuzlarsa tam kıvamında :)

15. İşte fiyatı az daha pahalı özelliği dediğinden bir tık fazla :D İdeal bence :D

16. Dostum söyler misin kim bu özelliğe sahip tasarıma milyonlarca kredi verir ?

Bu şekilde kimse bunu kullanmaz.
    Full oyuncular kullanmaz ; Havoc ve Hercules varken..Gelişmekte olan oyuncular da alamayacak...Fiyatı fazla çünkü.

Bu yüzden yazdım.

17. Şahsen ben verirdim bu fiyata :D

18. Sen verebilirsin ama ya onlar ?

Yenilik gelecekse tüm oyuncular için yararlı olacak şekilde olmalı , düşüncesindeyim...

:)

19. 6tarik59

6tarik59 User

Toplamda %10 hasar ve %10 kalkan bonusu bence mantık hatası onaylamayan arkadaşlarda :) havoc ver hercüller droid başına %10 ve %15 bonus veriyo bunları droid başına %1 veriyor :) % 5 darbe puanıda hercüllerinki kadar etkili olmaz emin olun

20. Zaten full oyuncular havoç ve hercüles varken almaz gelişmekte oyuncularda ise en fazla 8 irisi vardır ve 8 irisi 100 myi geçmeden fulliyebilirler. Fiyatlar pahalı çünkü yeni başlıyan bigboy adamda full İnfested görmek istemiyorum !

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.