Daha pratik , daha özel , daha çok konfigürasyon !!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 22 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikir Gerçekleşmeli mi ?

1. Evet

30,2%
  2. Hayır

69,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar.

Takdir edersiniz ki günümüz Darkorbit oyuncularının önemli sorunlarından biri ''Konfigürasyon'' ile ilgili sorunlardır. Çift konfigürasyon oyunculara her zaman yetmemekte ; yada sadeliğinden bezdirmektedir.

Bu öneri ile artık oyundan çıkıp girme taktiğine SON !

Çift konfigürasyon derdine SON !

Artık konfigürasyonlarınız daha özel ; daha pratik olacak.

Artık iki konfigürasyon yerine üç değil , beş değiş tam SEKİZ konfigürasyonununuz olabilecek. Dükkan > Gemi kısmında Ek hangar eşyasının yanında EK KONFİGÜRASYON eşyası bulunacak. Bu eşya ile bir konfigürasyon daha elde edebileceksiniz.

Tüm konfigürasyonlar alındığında ekipman böyle görünecek :

Biraz da pratikliğinden bahsedelim :

Bu öneri ile artık arayüzünüzde yeni bir tuş elde edeceksiniz ;

Bu tuşa tıkladığınız zaman konfigürasyonlarınızın listesi çıkacaktır.

Bu menüde konfigürasyonlarınızın (en fazla 8) listesi bulunmakta. İsterseniz Hangar > Ekipman dan menüdeki ikonlar gibi birçok sembolü seçebilir ; yada standart ikonu seçebilirsiniz (dişli resmi)

Bir ikon kutusunun üzerine gelindiğinde ise konfigürasyonunuzun ismi ve KULLAN butonu çıkacaktır.

KULLAN a tıkladığınızda ise konfigürasyonu seçmiş oluyorsunuz. Her konfigürasyon için bu işlemi uygulayabilirsiniz.

ÖRNEK : Zeta kapısı için bir konfiniz var ; bunu kullanmak için konfigürasyon menüsünden en sondaki Zeta kapısı ikonlu konfiyi seçerek Zeta konfinizi seçmiş oluyorsunuz.

NOT : Her konfigürasyon değişimi için ek hangar sürenizin dolmasını beklemeniz gerekmektedir.

Ve gelelim özel kısmına ;

Konfigürasyonlara artık isim verebilirsiniz. Bunun için Hangar > Ekipman da çıkacak bir çubuk göreceksiniz.

Buraya tıkladığınız zaman aynı ek hangarda olduğu gibi konfigürasyona isim verebileceksiniz. Aynı zamanda önceden de anlattığım gibi menü ikonunuda değiştirebilirsiniz.

Bu işlemi 8 konfigürasyonun en sonundaki mor ingiliz anahtarı ikonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

İkona tıklayınca da karşınıza bir menü çıkacak. Sol üst köşede konfi için seçtiğiniz resim , altında resmin ismi ve en altta da bir URL çubuğu bulunmakta. İsterseniz resmin URL sini çubuğa yazın yada Gözat seçeneği ile resmi bilgisayarınızdan seçin. Resim ebatı en fazla 120x110 ebatlarında olmalıdır.

Evet önerinin sonuna geldik. EVET oyu ile bu öneriyi destekleyebilirsiniz :)

*konu eski forumdan taşınmıştır. 23 Evet 13 Hayır oyu almıştır.

Son düzenlenen: 24 May 2014
  2. baskında kimseyi kesemeyiz ozaman birde bu taraftan bak

★ΛMΘИЯΛ★ bunu beğendi.
  3. Konu GÜNCEL !

- Konfigürasyon değiştirme süreleri uzatıldı

4. 60dk çok fazla bence 3 konfi olmalı her konfi için bir tuş

5. Geliştirmeli...

6. abi sen ne yaptın yaa .. 3 de değil 8 konfigürasyon .. Zaten baskında habersiz daldığımız için adamları kolay alıyoruz bide bu konfi işi çıakrsa hepten iş yokuşa gider .. Düşünsene 2rsb 4 beyazla adam almak yerine konfi yüzünden 8-10 rsb 20-25 darbe ucb ile alınacak bir gemi için o kadar lazer fazla bence ki artık haritanın en uc noktasında yakalasak bile kesemeyiz ..
    düşünsene 2 konfisi bitmiş diğerini açıyor orda da 600-700k kalkan ..
    Bence bu fikir geliştirilmesin bile ..

mamba-vino bunu beğendi.
  7. 8 konfi alırsa elit adam 1 i saldırı 1 i kaçış yapsa zaten diğerleri full kalkan koysa ölmezki

8. konu dışı
    banlandım 2 sat :D

9. ok bende 1815 pala topladım 1-8 gidiyom 1-6 cubide kasılcam

10. :D

11. Arkadaşlar konfigürasyonda öyle bir haksızlık olmasın diyorsanız siz de ne olması gerektiğini yazabilirsiniz sizin de fikirleriniz önemli :)

Sizin düşünceleriniz ile konuyu güncelliyorum ben.

12. kardeş 3 konfi olsun ve her konfi için bir sayı yada harf koy fareye yakın tuş olsun yad ctrl ye

13. Olmamalı diye düşünüyorum normal 2 konfimin üstüne 6 tane kalkan konfisi düzerim her biri 1.5 milyon kalkan, adam istediği kadar rsb beyaz vursun çekerim yengecimi haritayı 3-4 defa turlarım hele bi de spectrum açarsam saatlerce sıksa bişey olmaz. Belki ekstra konfiler kapı için getirilebilir ama onun dışında olmamalı.

14. Oyuna değil +6, +1 konfi bile getirilmemeli bence ... Oyun iyice kısır döngüye döner .. Sen onlara sık keseme onlar sana sıksın kesmesin .. Hem böyle bir olayın olması beraberinde yeni hilelerde getirebilir ... Örneğin diğer konfileri kaçmak için kalkan dolduran biri haritayı saldırı altındayken ucdan uca gidebilir ve kesilemezse buda beraberin vuruş hileleri vs gibi haksız kazanç sağlayan şeylerde getirebilir .. Ben bunun kanaatindeyim ...

15. Güncellendi !

+ Konfigürasyon zamanı değiştirildi. İnceleyin.

16. KARANLIK

KARANLIK User

Konfigrasyon zamanı nerde yazıyor bulamadım ancak 8 konfigrasyon ile ölümsüz olunabilir.Oy kullanmıyorum bekleyeceğim konu ne yönde gelişecek.İyi forumlar.

{-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  17. 8 konfili bir gemi ölümsüz uçan bir kaleye dönüşür bu 8 konfili gemiyle karşılaşmayı istemem :D

18. Konfi süresi ek hangar süresi dolunca değiştirilebilecek. Yani gemi değişirseniz ek hangar süresi dolunca değişemezsiniz.

Normalde ise konfileri sadece düşman saldırı iptal edince değişebilirsiniz.

19. ernkzl

ernkzl User

tam bir saçmalık açıkçası,oyunu alt üst eder,ama yine de fikir fikirdir,paylaşım ve anlatım oldukça güzel,

20. mamba-vino

mamba-vino User

O zaman ne anlamı oldu 8 konfinin :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.