Öneri Dark Orbit sunucuları hakkında . . .

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Pr00FSTr1kE tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaslar en kalabalk en zevkli em cok savaslarn gectigi zorlugu dorugnda yasayacagm onerilen ve para yatrlmaya deyen en cok deyen sunucu hangsidr tr sunucusu ama onun disnda oneri olarak yabanci sunclarda yazablrsnz her turlu onerye acgm :) ayni zamanda insanlari ii sohbeti bol olan server?

2. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

ben oyuna başladığımdan beri tr3 deyim ve tavsiye ederim :)

Pr00FSTr1kE bunu beğendi.
  3. soyle bi durm var tr 3 te carm var hezarfen goli 25 lf3 bo 2 ful hiz ful 2iris 6 flax bu cara kampanya ii gelmio uri cekcem bu carla 1.350.000 uri cekebiliom fakat ayno hesapyta tr 2 ye falan girdmde ve tr 4 e 30000 uri 3.50 tl kampanyasi cikiyor bu hesaba cekrsem x3 le birlkte 6 milyon uri cekeblrm tavsiye napmalym sence?

4. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

1m ile 6m arasında çok fark var :D
    ama tr3 dede hazarfen goliathın falan varmış onlarada yazık olur :)
    zor bir durum gerçekten :D

5. senberk99

senberk99 User

Kesinlikle 6m urinin oldugu yere git derim.O hazarfenli çarı 500k-1m uriye yapman mümkün

6. e peki en iyi server hangisi sizce yani inanin karar vermek cok zor hep darkorboti birakacagm zamana kadar bikmadan usanmadan para verdime deyecek oynayacagm server en kalabalk en zevkli en cok savaslarn olduu zorllugu dorgunda yasayacagm klan savaslari cok oldugu by jriterleri en cok iceren server nedir?

7. senberk99

senberk99 User

Ben dunde soylemistim tr-2 gercekten kalanalik cok fazla savvasli bi server fakat simdiden soyliyim zorlanirsiniz yani insta acmayiakilli bomba kullanmayi ema+kamufle falan bunlari cok iyi kullanmaniz lazim savaslarda.Veya rsb ucb karistirabilmeniz lazim salvo kacirmadan ayrica konfilerinixzi de iyi dizmeliisiniz.Daha cok sey varda aklima gelenler bunlar zaten 6 m uri cekecegeniz server da tr2y mis.Direk tr2 de oynayin hem server guzel hem de uridiumu fazla cekmis olursunuz.

8. senberk99

senberk99 User

Valla ben Tr-2 de oynadim biraz sonra biraktim orayi cubnnku kastirtmiyolar her saniye baskin var.Fakat siz zaten direk uri cekince gelismis olarak baslayacaksiniz.Bir sorun olmaz yani Tr-1 icin malesef hic girmedifgim icin bi gorusum yok fakat tr2 guzel bunu gercekten soyleyebilirim hep savaslar var Tr-1 de oynayan varsa cevap atarlar ben bilemeyecegim.
    Ben size anca forum uzerinden yardim edebilirim malesef size oyun icindende yardim etmek isterim fakat ben global avrupa 3 te oynuyorum.Fakat bildigim baya taktik var yani size burdan boyle yardim edebilirim ayrica 5milyon 4000 bin uri icin sunlari onerebilirim;
    -Indirim paketi+vip almalidsiniz oncelikle(%30 indirim icin)
    -Pet alin.Sonra 8 level yaptiktan sonra hammadde 3 oto toplama 3 kamikaze 3 ticarret modulu 3 birde kombo tamir 3
    -31 tane LF-3 16 tane Bo-2 alin 15 tane elit hiz alin ve 2 iris alin uridiumla geri kalanlari credits ile tamamlarsiniz
    -3-4 hangar alin goli vb. gemiler koyun birini 5-2 ye birini 5-3 e koyabilirsiniz
    -Bana kalirsa 1000 tane de anahtar alin ve yarisini LF-4,yarisini da Zeus gununde acin.
    -Sonrasinda apis ve zeus diroidleri nizi alin(parca cikmis olur baya 20 parcaya kadar getirmenizi ttavsite ederim 20 parcadan sonrasinda kutu acmak yerine direk uridiumla alin)
    -Kapilarinizi palla toplayarak acmaya calisin.(oncelikle zeta ile havoclari sonrasinda kappa ile herkul-lf4 bulursunuz)
    -Ucus duzenleri alin (onerilerim burgu,guve,kalp,halka,elmas bunlar yetecektir.)
    -Irislerinizin hepsini(apis zeus dahil) 16 seviyeye yukseltin.Gelistirme gununu bekleyin cuma gunleri saat7-9 arasi geliyor(%25 fazladan indirim olur)
    Soyleyebileceklerim bunlar unuttuklarim icin ozur dilerim sorunuz varsa baska cevaplayabilirim

Son düzenlenen: 23 Temmuz 2015
  9. siz tr 2 demsnz birde tr 1hakkndaki gorslernz nedr en eski serverler daha kalabalk kaliteli falan olmazmi? birde tr 2 de sifirdan baslcam bana yapmam gerekenlern ve 6 m diilms hesapladm 5 milyon 400 bin.uri ile neler alcam solermsnz birde sizdeni tr 2 desnz beraber kaslrz akype varsa konsa konsa falan zevkli olr benm arkadasm tr5 de ama kampanya yok die oraya gidemiom orda vip bronz paketi kampanyasi var acaba onu satn alsam yerne baska kampanya gelrmki sen bayadir oynuo gibsn butn soeularma cevap verrsen cok sevnrm tesekkrle r sayglar :)

senberk99 bunu beğendi.
  10. Türk sunucular arasında TR2, yabancı sunucularda Global Avrupa 1

11. senberk99

senberk99 User

Yukarki mesaja aciklamalari yaptim okursaniz iyi olur :)Ayrica kampanya olarak boisey gelmez daha 1 ay once herkul kampanyasi geldi helix vb. indirimler gecen hafta bayram etkinligi derkenkolay kolay bi etkinlik veya kampanya gelmez diye dusunuyorum.

12. palla nedir avkllayavlrnsnz birde irisleri neden uriyle almym hepsini almam en fazla 400000 uri tutar birde 1. hangara nr koyym 2 ye 3 e 4 e ne koyym klan savaslarn a etknlklere katlcam da savaslara falan ne onerrsn meselab dielm 2. hangara citadel koyddm normalde goliyle kasliom veya savaslara giriim giriom klanda citaldel yok klan savaslarnda citadwlee gecp lazerleri atesi ustume cekmek gibi seyler yapcam duruma gore hareket edcem birde ilk olarak goli alp tasarm alp full saldiri gucune yonelpni biseler alym daha rahatmi kaslrm ? veyahut aegos alp dusk salduri gucyle can kalkan tamir edpmi kaslym hangisi rahat olur? goliyle hizli yaratk keserm ama kalkanm cabk biter ve canm aegisle yavas keserm ama canm kalkanm dolar 2.ye gecerm hangisi daha mantkli? birde dunyann su an en iyi darkorbit serveri nedr tr serverndemi oynsam yabanci serverdemi karar veremedm?

13. yabancı serverde nasıl bol muhabbet edicen :D:AS:DA:D

14. bilmem :p senberk kardesm yazim ustte

15. senberk99

senberk99 User

Bakın ben size bişeyler daha önerebilirim öncelikle palladium nedir açıklayım.13 ya da 14 leveldi sanırım .Bu levelllere gelince korsan haritaları(5-1,5-2,5-3) açılacaktır.Bu haritalarda farklı farklı yaratıklar var giderek görebilirsiiniz.Palladium 5-3 de bulunan oyunun en önemli taşıdır.Bu taştan 15 tane toplarsanız 1 galaxy gates(1gg) edecektir.Petinize hammadde toplayıcı alırasnız o da toplayacaktır.Bu palaldium taşları ise SADECE 5-2 hariatsının ortasında bulunan hangarda gg ye çevrilebilir.Mesela 3000 palla toplarsanız 3000bölü 15 =200galaxy gates edecektir.Böyle söylenebilir.Palladium budur oyunun en önemli taşı 5-3 te toplanabilir.Ayrıca 4 hangar alıp 1.hangarınıza goliath 2.hangarınıza spheared koyabilirsiiniz.3hangarınıza citadel ve de 4.hangarınıza aegis alabilirsiniz.Şimdi siz 1.hangar veya 4.hangarı normal geminiz olarak kullanırsınız örnek cubide,kristallonda,mordon saimon keserken,baskında...2.hangardaki sphearedi palladium topalrken hızlı toplamak için,3.hangardaki citadeli ise ambarı büyük oldugundan promerium göndeririken veya ateşi çekip üzerinisze kullanabilrisiniz(klan kalelerini korurken).Ben goliath kullanıyorum şaşmam gemiden de oyunun en mantıklı gemisi bence aegis yerine goliath kullanın.Ayrıca size 5milyon 400bin uridiumu nasıl harcayacağınız hakkında daha detaylı bir açıklama yapıyorum şimdi
    ---İrislerinizin hepsini uridiumla almak isityorsunuz sanırım 8irisi alabilirsiniz o zaman bunun toplam maliyeti=450.000 uridium indirimlerle 315.000 uridium
    ---BO-2 16 tane =160.000 uridium indirimlerle 110.000 uridium
    ---LF3 31tane =310.000 uridium indirimlerle 220.000 uridium
    ---ELİT HIZ 30tane(hem sphearedin hem de golathın hızlarını fullemek için)=60.000 uridium indirimlerle 40.000 uridium
    ---Citadel=300.000 uridium indirimlerle 210.000 uridium
    ---Spheared=45.000 uridium indirimlerle 30.000 uridium
    ---3hangar alın 50.000+45.000+40.000=135.000 uridium indirimlerle 100.000 uridium
    ---Pet=50.000 uridium indirimlerel 35.000 uridium
    ---Pet hammadde 3 +oto toplama 3 +ticaret modül 3 + kamikaze 3 + kombo tamir 3 =220.000 uridium indirimlerle 150.000 uridium
    ---Bundan sonra Burgu=%25 lazer için + Yengeç =Güveden kaçarken + Halka =%180 kalkan + Kalp=%20 darbe puanı + %10 kalkan +Elmas =Kalkan Yenileme =600.000 uridium indirimlerle 420.000 uridium
    ---Sonrasında 1000tane anahtar alın =İnidirmlerle 1.050.000 uridium.Bu anahtarların yarısını 500tanesini LF-4,500tanesiin de Zeus günüde açabilrisiniz.
    ---Bunlardan sonra apis ve zeusunuzu alın (toplam 20şer parça çıksa size yaklaşık 500.000 uridiuma maal olur ikisi )=500.000 uridium
    ---Argenizi 24 yapın =%30 indirim ile maliyeti 550.000 uridium
    ---Ve son olarak irislerinizi + apis+zeusu 16 seviyeye geliştirn cuma günleri saat 7-9 arası %25 geliştirme indirimi oluyor.Bu geliştirme indirimi ile birlikte 1 irisi 16.seviye yapmak 54.000 uridium yapıyor 10irisi yapmak=540.000 uriidium
    Toplam giden uridium=3.750.000 uridium (kalan uridium=1.650.000 uridium. Hesapların hepsi vip+indirim paketi ile yani % 30 indirimle hesaplanmıştır)
    Kalan 2milyon küsür uridium ile yapılabilecekler
    -Kapıları hızlı açmak isterseniz gg basabilrisiniz.Önce havoçlar sonra herküllerinizi tamamlayabilrisiniz.
    -LF-4 bulmak için anahtar alarak LF-4 gününde açabilirsiniz.
    -Petinizin bazı slotlarını açarak pete daha fazla modül koymayı sağlayabilirsiniz veya lazer slotlarını açarak petinizin de iyi lazer vurmasını sağlayabilirsiiniz.

16. senberk99

senberk99 User

Önemli değil yorum için 1dakikada bğalantı kopuyor eğer ki mozilla google chrome veya explorerdan giriyosanız fakat size önerim
    Maxthon Cloud Browser (15dakikadan önce bağlantı kopmuyor)

17. birdw ben 12 lewelm petime oto yagma aldm avantaj kutusu toplamasi icn birde diernden alcam pallaidumlari toplamasi icin de sole bi sorn var darkorbiti aciom peti aciom oto yagmaya tikliom seciom toplamaya basliir 5 dk sonra geliom baglanti koptu dior bu nasl engellenr birde yorumun icn cok saol yardmci oldn bayaa :) birde oyunun en hizli gemisi ne dir bide 5. habgar acip vegance almam gerwk vatmi sperheadmi daha hizlder veganvemi yani mesela zengnlestrme falan yaptm sperhead in en iyi yasarmi var vegannda simsegi var hangisi hizli olr isme yarar birde puaat tasarmi hakknda bilgi verrmsnz pusat :) ne ozelkkleri var bir hangarmada pusattan koysammi? birde citadel icn bi droit ucs duzebi vardi hizi 100 de 100 dusuruodu ondan alablrm atesi uzerme cekmek rahat olr :)

18. senberk99

senberk99 User

Vengeancein pusat gemisi 588 diğer tüm gemileri 578 hızı vardır azami.Sphearedin de azami hızı 588dir.Bence spheared alın.Ayrıca bence şimşek pusat falan boşa uri kaybı olur.Alacaksınız spectrum alın golinize ve de urileri çok ortalığa atmayın :D

19. senberk99

senberk99 User

Goli,spheared yeter goliye de spectrum alabilirsin.

hacı_dede ve Pr00FSTr1kE bunu beğendi.
  20. yani mantkli zaten golimle ortalgi dagtp milleti kescem veganceyle azami hiz 588 e sperheaslada ole sperhead dh amanykli goli ates gucum olr sperhead yer belrleme palla toplama hizli hizli hartada dolasma citadel atesi uzerne cekme klan savaslari gemme sevkyat yapma aegis de kaslmada ise yarar klan savaslarnda falan aynen mantkli peki bise daja sorcam nie miller t vegance aliyor gwreksz deilmi sizce simsek tasarmna para veriplar pusat aliplar onn uerne golo ve sperhead bu ihtyaci karsalmiomu? merak ettimsu millet nie vega aliyor tasarm aliyoryani millet nie vegance alp vegance ye tasarm aliyir ne getirisi var goli sperhead zaten karsliyorsa

senberk99 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.