DarkOrbit 2019'dan Beklentim.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SiMSeK53TR tarafından 7 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Beğendim, katılıyorum, EVET

83,3%
  2. HAYIR

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SiMSeK53TR

SiMSeK53TR User

1)Bazı etkinliklerde ödül olarak verilen 4. seviye PET protokollerinin artık satışı veya birleştirme kısmından alımı sağlansın.

2)Çılgın Cubicon geri gelsin.

3)E-spor alanında çalışılmalı. DarkOrbit'in oyun sektöründe daha iyi bir yere gelmesini sağlayacaktır.

4)Lazer storm etkinliği her ay 1 günlüğüne yapılsın.

5)Scrap ve benzeri materyaller katlayıcı ile 2'ye katlansın.

6)Gemiler üzerinde çok ince bir denge yapamsı gerekmekte. Şişirilmiş özellikleri ile sayborg hem goliath, hemde vega türlerine üstünlük sağlıyor. Bu sebepten sayborg harici gemi kullanan kalmadı. Bununla birlikte diğer gemileri imha etmemiz gereken görevleri yapamaz olduk. Bu konuda kesin bir çalışılmalı

7)Ekipmanda fazladan yer tutan LF-4 leri 5.000 uridium ile satabilelim. Geliştirilmiş olan LF-4 lerin satışı mümkün olmasın.

8)50 argeden sonra günlük dosyalar hiç bir işe yaramıyor. Bu konuda birşey yapılmalı. İhtiyaç fazlası dosyalar dönüştürülsün veya makul şekilde uridium ile satılsın.

9)Darkorbit indirilebilir hale geldikten sonra steam ile anlaşsın.

2. Hepsine katılıyorum. Özellikle belirtmek istediğim bazı noktalar var. Son çıkan gemi tasarımları bu oyuna yakışmıyor. Şu yeni gemiyi lütfen düzeltin. Böyle saçma bir tasarım görmedim.

Hangar çok düzensiz. İstediğim eşyayı satmamı engelliyorlar. Elimde bir tane P.E.T tasarımı var. Bunu hiçbir şekilde kullanmıyorum, kullanmak istemiyorum. Bu tasarımların da satılması gerekiyor. Güzel bir giriş yapmışsınız. Bende kendi düşüncelerimi eklemek istedim.

İyi oyunlar!

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bir çok fikrinizi beğensemde, 5. firkiniz oyuncuların oyunun paw2win olduğunu düşünmelerine neden olabilir.

Size tavisyem bu fikriler üzerinde biraz daha zaman harcayarak, detaylandırmanız olacaktır.

İyi forumlar.

*mhmtaykn* bunu beğendi.
  4. SiMSeK53TR

SiMSeK53TR User

Aurusi bifenon gibi materaller katlayıcı ile zaten ikiye katlanıyor. Ama scrap, musocum, prismatium materyallerin böyle birşey yok. Katlayıcının onlar içinde geçerli olması gerektiğini düşünüyorum

5. nonono20

nonono20 User

1- Katılıyorum

2- Katılıyorum

3-Olmayacak duaya amin demeye gerek yok.

4-Sıklığı artabilir ancak her ay yapmanın hiç bir mantığı yok. Bazı şeyler az olunca değerlidir.

5-Olabilir, mantıklı.

6-Eski goli-vega savaşlarını bende özledim ancak sayborgu düşürmeleri insanlarda 'Ne kullanacağım ki artık?' sorusunu oluşturacaktır. Zaten bunu yapmak yerine Do, sayborga yakın güçte alternatifler çıkarmaya çalışıyor, ki bu DO yu taktir ettiğim bir yönü.

7-Lf4 ler satılamıyor anladığım kadarıyla, satılsa da tane fiyatı 5000 uridium çok yüksek. Hangarında boşta duran 200-300 Lf4 ü bulunanları durduk yere zengin etmeye gerek yok.

8-50 Arge olmadığımdan problemi anlıyorum desem yalan olur. Ancak belli ki full olanlar için bir problem, bundan dolayı katılıyorum.

9-İndirilebilir olduğunda bu problemler azalacaksa şayet kimle anlaşırlarsa anlaşsınlar bize bir etkisi olmayacak. Önemli olan oyuna faydası olması, katılıyorum.

10-Şıklara 'Geliştirilebilir' yazman lazım, katıldığım noktalarda var katılmadığım noktalarda. Bundan dolayı oy kullanmıyorum.

6. Bakın arkadaşlar biz bu fikirleri ortaya atıyoz ama DO ekibi bunlarda çok zorlanıyor ama kendini geliştiriyor
    neymiş tr5 te lag var kardeş sen DO ekibinin ne kadar zorlandığını bilmiyorsun oyunda lag varsa herkeste var sadece sende yok
    +1 fikrine katılıyorum daha sade olsa daha güzel olabilir

7. 3 ve 9 hariç mantıklı geldi. Sebeplere gelirsek;
    3-) E-spor amaçlı çıkan veya e-spor olarak kategorize edilen oyunların sabit bir kitlesi var. *** twitch üzerinde günlük genelde 100.000-150.000 fln izleniyor. Tyler1 gibi bireysel yayınlada 200k yı geçtiği oldu. Turnuvalarda *** finali 1milyon anlık canlı izlemeyi geçti...

Darkorbit yayını açsan bir saatte 5 kişi izler. İlgi çekmez. Bide lig kuracaksın takip edilmesi için bilinen takımların olması vs lazım darkorbit en son jackpot turnuvasına son vermişti. Aktif oynamadığım için bilmiyorum şu an ne alemde inaktif olduğunu varsayıyorum. En azından eskisi gibi yapamıyor. Sonuçta izleyici yok bütce yok en önemlisi e-spor oyunlarda para sadece gösteriş oyuncular eşit şartlarda yeteneklerini gösteriyor. Darkorbit %80 ekipman ve paraya dayanıyor. Takım savaşı desen karmaşık ve hızlı olup bitiyor. E-spor moba , fps , battle royole iş görüyor. Darkorbit battle royal olarak bir mape 50 kişi atsa *** vs gibi olmaz.

9-) Steam e gelen pay to win oyunlar insanların hoşuna gitmiyor. *** mesela iddialı bir yapımdı yüksek bütçeli bir mmorpg incelemeler yerlerde sürünüyor. Steam üstünde girip yeni başlayan 20 dk oynayan olumsuz atıp kapatır. Bide oyunu flash playerdan indirilebilir yapmak kolay değil. Yarım yamalak veya hatalarla çıkarsaki öyle olması muhtemel olumsuz hit yağmuruna tutulur. Bunu yapmak isteyeceklerini sanmıyorum. Steam intihar, indirilebilir darkorbitte oyuncular için biraz sıkıntılı bir süreç olur...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Şubat 2019
  8. Prejiva

Prejiva User

1 ve 9. maddeler haricindekilere katılmıyorum ama ben de bir şeyler demek isterim
    mesela spartan geldi ama havoc ve hercules birleştirerek elde edilebiliyor bu nasıl iş? yani havocunu herculesini fullemiş olan adam hemen spartan alabildi daha havoc fulleyenler daha da güçsüz duruma düşmüş oldu. İşin aslı zaten fullenmiş olan güçlüler daha da güçlendi güçsüzler daha da güçsüz oldu kapitalist sistemi andırmıyor değil (yeni güncellemeler güçlüleri daha da boostlamaktan başka işe yaramıyor)

9. 1Zackho

1Zackho User

oyun zaten P2W değil mi :D

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu konuda yorum yapmam doğru olmayacaktır.

İyi forumlar.

11. 1Zackho

1Zackho User

Peki nasıl derseniz :)

12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.