Darkorbit 4.Şirket

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *****YEDİKULE***** tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbite 4.Şirket Çıksınmı ?

1. Çıksın

69,8%
  2. Çıkmasın

30,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darkorbitte Uzun Zamandır 3 Şirket Var MMO VRU EIC Ve Bence Artık 4.Şirket Çıkmalı 4.Şirketin Adı SDF Yani Satürn Şirketi.Eğer Siz Münasip Görürseniz Rekabet Dahada Artacağını Düşünüyorum.

Yorumlarınızı Düşüncelerinizi Bekliyorum.

HellAngello ve LegenDPenguin bunu beğendi.
  2. Jedi-Dogan

Jedi-Dogan User

satürn şirketi var kronos kapısındaki yaratıkların şirketi satürndür ve bence fazladan bir şirkete gerek yok -1 k.b

3. Jameika-TR

Jameika-TR User

Yenilik iyidirde kimsenin geçiçegini sanmıyorum :) Olursa yeni isrkete teşvik amaclı şeyler yapılabilir :) Neyse oyum gidişhata göre :)

*****YEDİKULE***** bunu beğendi.
  4. Bu sanırım 4.Şirket için aşağı yukarı açılan 1006.konu.

Olur olur , yenilik iyidir iyi :) ... 1006'kez :D

BlackGhost™ ve Jameika-TR bunu beğendi.
  5. Bence de 3 şirket iyi ama madem konu açılmış destek vereyim :)

6. KatilHerif

KatilHerif User

Yenilik iyidir Çıksın 4.Şirket :D

7. 4.şirket çıksın bence baskın seviyesi dahada azalır en azından :)

8. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Diğer şirketlerin sömürgesi halina gelecek bir şirket olur.

Geçen olacağını sanmıyorum geçilse bile yeterli sayıya ulaşmayacaktır.Her şekilde sömürge hali diyebiliriz :)

İyi forumlar

9. Modum Dediğinden Olsa Bile Yeni Server Açıldığında Onda SDF Yeterli Sayıya Ulaşır :)

10. Jameika-TR

Jameika-TR User

Teşvik pirimi verirsiniz geçenlere ya okadarda acımasız olmasınız zaten olursa FModum :)

11. DraydiBoy

DraydiBoy User

olması biraz imkansız konu -1

12. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Şimdi serverlerin en ezik şirketinin genelde cubikonları sömürge halinde olur.Böyle bir server açıldığını düşünsenize resmen diğer şirketlere güçlü olan sömürgelesin diye haritalar açılmış olur.

İyi forumlar

13. Eğer 4.şirket olursa palladium haritalarındaki baskın artık daha karmaşık olacak çünkü 3 şirket değil 4 şirket savaşacak.Şirket sayısının artması haritaların yeniden oluşturulmasını gerektirecek.

Bence olmamalı 3 şirket yeterli.

14. Jameika-TR

Jameika-TR User

Ya olcagı yokta insan hevesleniyor işte :)
    Şaka bi yana olmaz zaten şu anki sistem bence gayet iyi

15. Bencede böyle iyi yoksa birkaç şey değişecek.

Değişmesinede itirazım yok ama 4. şirketin olması iyi olmaz.

Jameika-TR bunu beğendi.
  16. AaronSW

AaronSW User

4. Şirkete belli sayıda oyuncu geçme talebi bulundurduğu anda şirket kurulmaya hak kazanmalı bence, bu şekilde sömürgeden kurtulur ve de daha farklı kuralllarda koyulabilir açılmadan önce başvurmak için gerekenler olarak.

17. yani aslında geliştirilmeli. bizim geçebileceğimiz bir şirket değil de bize düşman (kronos da ki gibi) olsa daha iyi olur. yinede +1 aynı haritalardan sıkıldım artık :D

18. Prophecy

Prophecy User

Böyle bir konu zaten var

19. böyle bi konu çok açıldı hatta diğer serverlerde jupiter Merkür gibide var ben bunları destekliyorum fakat darkorbitin yapacağına inanmıyorum portallar karışacak 4-6 uber olacak hatta belki bir haritada 5 portal olacak
    Sperhead güzel olmuş bu arada
    ve ana üs fotoğrafını değiştirmen lazım o eskidendi şimdi ana üs değişti

20. 3 şirketken bile haritalar bomboş 4 olursa oyuncu göremeyiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.