Darkorbit Türkiye ligi "SORULARI"

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FuRKaNSVaTtr tarafından 31 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Katılan oyuncuların her birinden kendilerine ait olan videolar isteniyor sanırım. Bu konuda merak ettiğim video atmak zorunlumu? Herkes video çekmeyebilir veya çekmesini beceremeyebilir. Bu kısım boş kalırsa turnuvaya katılamam gibi bir durum söz konusu olabilir? Ben sanmıyorum ki turnuvaya katılacak her bir oyuncunun videosu olduğuna

2. Takımlar nasıl seçilcek ?

Çünkü her sunucudan 4 takım deniliyor.Şimdi TR1 Sunucusundan 10 takım başvurdu diyelim bu durum nasıl olacak ?

Umarım adam kayırma olmaz kendi Darkorbit ekibinizdeki adamların takımlarını kayırmazsınız ama bu çok düşük bi ihtimal tabi illaki böyle bir durum yaşanacak.

Cevaplanması gereken çok soru var ama cevap yok Etkinlik sayfasında.

3. 1.Skype kullanmak zorunlumu?
    2.Takım üyeleri video atmak zorundamı?(Video çekebilen var, çekemeyen var)
    3.Sizin vereceğiniz hesaplarda hesap içeriği hakkında bilgi alabilirmiyiz?(Magma lf4, hyper lf4, cyborg, harmeclaw, mimesis, geliştirme, arge)
    4.Yedek üyeler ödül alacakmı?(Hiç savaşma imkanı bulmasalar bile)
    5.Turnuva maçları hangi saatler arasında gerçekleşicek?(İşi gücü olan oyuncular var)
    6.Turnuvada her gemi türünü kullanmak serbestmi?(Goliath, vengeance, sperhead aegis...vb)
    7.Pet kullanımı serbestmi?
    8.Hesap bilgilerinde pilot adı geminin giriş ismimi? yoksa oyundaki ismimi?(Oyundaki ismi değiştirebiliyoruz ondan merak ettim)
    9.Skype daha önce kullanmıyordum. Skype adresi derken skype ye kayıtlı mail adresimizmi isteniyor?

4. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Etkinlik ile ilgili bütün soruları buraya yazınız Adminler gerekli cevapları verecekler. Lütfen aynı soruları birçok kez sormayın.

İyi Forumlar.

5. Admin Etkinlik başvurusu ne zaman son ve kayıtlı olan 7 oyuncunun videosu ayrımı veya topluca olurmu

6. turnuvada sayborg kulanmak serbestmi kulanmak serbest ise özelik atma varmı ?

bence olmaması daha mantıklı çünkü emayı atan patlar çok saçma olur

7. videolar nasıl olucak bilg iverseniz artık

8. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Video Göndermek Zorunlu Mu?
    - Bu tür etkinliklerde rekabet ve seyir zevkinin ön planda olması gerekir. Video takımların seçim aşamasında da işimize yaracaktır.
    Videolar tek tek mi yoksa topluca mı olmalı?
    - Bu sizin isteğinize bağlı. İster tek tek gönderin ister topluca video çekip onu gönderin.
    Takımlar Nasıl Seçilecek ?
    - Takımlar TR takımı tarafınadn seçilecek. Videolar takım seçiminde bize yardımcı olacaklar. Ama iyi edit yapan katılacak diye birşey olmayacak.
    Skype Kullanmak Zorunlu Mu?
    -Skype kullanmak etkinlik süresi boyunca zorunlu. Herhangi bir aksilikte sizler ile iletişim sağlayabilmemiz için bu gerekiyor.
    P.E.T Kullanımı Serbest Mi?
    -Önceki şampiyonalarda olduğu gibi bu şampiyonada da P.E.T kullanımı yasak. Zaten gemilerin pet levelleri çok düşük.
    TR Takımı Tarafından Verilecek Hesapların İçerikleri Neler?
    - Benim düşünceme göre eksik bir item yok. 16 sevi Kararsız LF-4 / 16 Seviye Kalkan vs vs.
    Yedek Oyuncular Ödül Alacaklar Mı?
    - Evet yedek oyuncular da ödül alabilirler. Fakat takımların kadrolarında 1 oyuncu değiştirme hakları var. 7 kişilik kadrodan kim çıkarılırsa o kişi ödül hakkını yerine giren kişiye devretmiş olur.
    Turnuva Hangi Saatlerde Gerçekleşecek?
    - Turnuvayı akşam 20:00 - 23:00 arasında yapmayı düşünüyoruz. Tabi bu turnuvaya katılacak takımlar ile görüşülür ve ortak bir saat bulunabilir.
    Turnuvada Tüm Gemileri Kullanmak Serbest Mi?
    - Cyborg, Mimesis ve Hammerclawhariç diğer tüm gemileri kullanabilirsiniz.
    Hesap bilgilerinde pilot adı geminin giriş ismi mi olacak ?
    - Pilot adı.
    Skype daha önce kullanmıyordum. Skype adresi derken skype ye kayıtlı mail adresimizmi isteniyor?
    -Profilinize girin. Üst tarafta yazan mail adresini veya telefondan girdiğinizde ''SKYPE'' ibaresinin yanında bulunan ismi yazmanız yeterli.

[-61LazKopaT61-] ve FuRKaNSVaTtr bunu beğendi.
  9. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Bu turnuva konusunda yazıyor. Oradan bulabilirsiniz.

FuRKaNSVaTtr bunu beğendi.
  10. ___Nemo___

___Nemo___ User

bu cyborg tasarımları nasıl meydana gelek montaj halındemı yoksaa tasarımlar halındemı yoksa paraylamı nasıl olcak

11. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Bu sorunun sorulması gereken yer burası değil.

Ama cevap vereyim. Bilmiyoruz.

12. Ezmoce07

Ezmoce07 User

Biz global avrupa 7 serverinde oynuyoruz.Türk klanı olarak.Katılamazmıyız illa tr serverinde mi oynamamız gerek?

13. yeni lf4 ler olucakmı hyper magma

14. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Maalesef. Etkinlik TR sunucuları için yapılan bir etkinliktir.

Evet :D

15. jarekkk

jarekkk User

Biz karışıķ serverlarda oynayan bir ekibiz TR6da yeni hesaplar acıp. Sadece turnuvaya girmek icin hesaplar acicaz bu bir problem olurmu ? Secme-secilmeye engel olurmu ? Malum turnuvaya yoksa giremiyoruz hicbir sekilde

16. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Turnuva sadece türkiye sunucularında oynayan oyuncular içindir.

17. Tr2 gibi savaş serverinde ilk 10 daki 10 klanda 2.şer grup çıkarabilicek oyuncu ve güce sahipken . Nasıl 4 grup çıkabilir ? Bu nerden baksanızyanlış bence . Sayı 6 ya hatta daha fazlaya çıkmalı ki hem etkinlik büyüklüğü hem ilgisi o kadar iyi olsun . Birde verilen ünvan çok önemli , bu ünvan Jackpot kazananı gibi önemli ve çok az kişide bulunan bir ünvan olmalı ki etkisi büyük olsun

Bu etkinliğin olmasını sonuna kadar destekliyoruz çokz evkli olucağını düşünüyoruz sunucular birleşene kadar bu etkinlikle zamanın geçmeside çok iyi olmuş

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Haziran 2018
  18. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Bu etkinliği bizler kendi imkanlarımız ile yapıyoruz.

Etkinlikte takım sayısı arttıkça turnuva süresi ona bağlı şekilde uzayacaktır.

Etkinlikte görev yapacak olan adminler haftanın 3 günü belli saatlerini turnuvaya ayıracaklar.

Takım sayısının daha fazla olmasını biz de istiyoruz. Fakat henüz başlangıç. Belki daha sonra tekrarlanabilir ve o zaman takım sayısı artabilir.

19. jarekkk

jarekkk User

Modum öncelikle kendi imkanlarınız için teşekkür ederiz adminlere ama "Şampiyon" başlığı ve 1milyon uri ödüllü bir turnuva yaparken 4takım sınırı koymak resmen keyif işi yani. Katılmak isteyen birçok serverdan bir çok oyuncu vardır.
    Bırakın turnuva süresi uzasın ama insanlar en azından o takımı şampiyon olarak görsün ve muameleyi ona göre yapsın. Şahsen ben sanmıyorumki kimse sonuçtan hoşnut olsun (biz katılsak şampiyon olurduk) veyahut "abcd" takımları çıkınca öteki takımlar DarkorbitTR bunları kayırıyor muamelesi yapmasın.

Birde "Etkinlikte görev yapacak olan adminler haftanın 3 günü belli saatlerini turnuvaya ayıracaklar." demişsiniz ama modum zaten bir adminin görevi bu değilmi oyuna gerektiği kadar zaman harcamak ve karşılığını üstlerinden almak ? Ki yapacağınız işler oyuncuları bilgilendirmek, gemilerini vermek , IDlerle maça çekmek olucak sadece. Gidipte turnuvada atılan ema sayısının notunu tutmayacaksınızki. Yada maçların tekrarını defalarca izlemiyeceksinizki. En fazla 5maçta 1 denk gelir. Çoğu maç zaten bi takımın lehine 2-0 biter. Gerçekten yardıma ihtiyaç oluyorsa ve bu olay modların ciddi anlamda zamanını alıyorsa yardım isterseniz bir çok kişi zaten yardımcıda olur size turnuva için. Yeterki DarkorbitTR bu turnuvayı önemsediğini belirtsin.

"Takım sayısının daha fazla olmasını biz de istiyoruz. Fakat henüz başlangıç. Belki daha sonra tekrarlanabilir ve o zaman takım sayısı artabilir." .. Başlangıç ama keyfi birşey değil ya adminim işin ucunda 1milyon uri ve bir çok kişi için daha önemlisi "Şampiyon" başlığı var herkez katılmak ister yani. Umarım oyuncular gözünden bigpoint anlıyordur bu işi . Arkadaşn dediği gibi aynı klandan 3-4tane ekip çıkartan bile var bilmiyorum neler olacak.

20. Arsemia

Arsemia User

Serverler arası yapılan ilk karışlaşmada gemiler adminler tarafından mı verilecek yoksa sadece final için mi adminlerin verdiği hesap kullanılacak ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.