Destek Süreleri Güncellemesi.v2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve rGn tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Destek süreleri oyun ekranımızda görünmeli mi?

1. Görünmeli

oy sayısı 62
    100,0%
  2. Görünmemeli

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. rGn

rGn User

Bu konuyu daha önce açmıştım ancak çok gerilerde kalıp destek görmeyince silmiştim şimdi tekrar görsele ekleme yaparak açma hissiyatı duydum.
    İlk görselde bir örnek vardı bunda iki örnek var ancak benim tercihim ÖRNEK1 olanı ve yeterli gördüğümdür.
    Tabiki sizin tercihiniz yazılı olacak buradaki maksat bu güncellemenin yapılıp yapılmayacağı mevzusudur. Şimdiden oylarınız için teşekkürler.

hali hazırda olan zaten şuan ki görünümü benim tercihim ne kadar destek olursa olsun toplam olan bizim elimizdeki desteği göstermesi.
    Örnek-1 yalnızca bizim destek süremiz.
    Örnek-2 ise bizim ve dostlardan gelen desteklerin bize yansıması bu süreler tabiki uzaklaşınca yok olacak. %5 olanlarda zaten bo1 sıfır dakika iken geliş süresi arkadaşlarımızdan gelsen süre.
    Bu örnekler sadece görsellik içindir. Ana mevzu dediğim gibi Örnek-1 de görüldüğü üzre bizim sürelerimizi gözükmesi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2016
    BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. İlk defa böyle bi fikir gördüm ve bayıldım süper +1

3. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

iyi düşünmüşsün bencede iyi olur :)

4. ehh iyi olur tabii +1

5. kesinlikle ve kesinlikle olmalı :)

6. Olmalııı :) ben sırf desteğin ne kadar süresi kaldı diye dükkana giriyorum. Beni zengin sanmayın böyle diyince, uberden biriktiriyorum :D
    +1

7. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Çok iyi fikir +1 Bu arada destekler yakıyo %100 kalkan %50 dp felan :D

8. SEREMENE

SEREMENE User

Kesinlikle katılıyorum. Şekil 1 deki örnek yeterli. Destek süresini ekranda görebilmeliyiz. +1

9. bencede olmalı +1 örnek 1 yeter bize

10. rGn

rGn User

yorumlar ve oylar için teşekkürler. bu konuyu daha önce açmıştım zaten sadece örnek 1 vardı. forum ozaman yeni değişmişti ve sürekli yeni konu eklendiğinden en diplerde kalmıştı. tekrar güncel olarak açmaya karar verdim sizde etrafınıza iletirseniz oylama çok olursa merkeze bildiriyorlar. klanlarına haber salın :)

11. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bu fikir gayet başarılı. Olmasını temenni ederim. Sürekli anahsayfa açıp kontrol etmekte zor oluyor gerçekten. Böylece oyun aktiflik / hareketlilik artacağınıda düşünüyorum. Destekliyorum.

Keyifli Forumlar

12. Bence de bu fikir gayet başarılı. Ben de olmasını temenni ederim. Ben de destekliyorum! :p

13. Kesinlikle mükemmel bir fikir.Fikrinize sağlık :)

İyi Forumlar...

14. rGn

rGn User

Destek için teşekkürler :) Modların oyun modlarına iletmelerini temenni ediyoruz en kısa zamanda inşaellah :)

15. meddah

meddah User

güzel bir öneri bu yeni bir fikirden ziyade oyunun olmazsa olmazı olmalı. yetkililer umarım üstlere iletirler.

16. guzel bir fikir bence olmali

17. Yararlı konu bu şekilde desteklere göz atmada harcadığımız zaman ortadan kalkacak +1

18. rGn

rGn User

destekler için teşekkürler inşallah talebimiz üstlere iletilir.

19. ÇORBACI

ÇORBACI User

Güzel bir öneri mutlaka olmalı.

20. fikir güncel

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.