Geri bildirim Diroit Tasarım Yuva Ayrımı(Drones - Design Slot Split) Hakkında görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 5 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba,

Yeni özellik hakkında öneri beğeni ve eleştirilerinizi bizimle buradan paylaşmanızı rica ederiz

Saygılarımızla

THE☜☆☞FLASH bunu beğendi.
  2. Adminim konunuza bi bakarmısınız?

Yenilik güzelde elimde güzel tasarımlar yok bol efektli bir şeyler gelirse işe yarar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2016
  3. Güzel oldu bence ben beğendim.
    Admin'im size bir soru kronostan kac tane kırmızı tasarım verilecek hic bir acıklama yok.
    Bizim sunucuda cmler 10 tane diyor.

4. S.S.S. konusunda yanlışlık var;
    İki tane kozmetik tasarımı aynı droite takılmıyor. Demonun kuyruğu var diye kozmetik grubuna girmiyor malesef. Demonun görseli farklı diye kozmetik olarak algılanıyorsa havoc ve herculesde droitin rengini değiştiriyor onlarda kozmetik algılanabilir.

5. Bence bu tasarımlar kronos yerine lambada ve epsilon kapılarından elde edilmeliydi...

Kronos çok zor açılan bir kapı.

6. Oyun paraya yöneliyor artık beleşe bir şey alamayacaz gibi görünüyor.

7. Sacrifice

Sacrifice User

Merhaba,

Demon diroit tasarımı ek olarak roket hasarınızı arttırdığı için havoc ve hercules diroit tasarımı ile aynı gruptadır.Görüntü olarak farklı olmasından dolayı değildir.

Keyifli forumlar.

8. Modum S.S.S.'de sorun var 2 tane kozmetik grubu droit tasarımı takılmıyor. Üstteki alıntıda cevap olarak "Sadece bir tane kozmetik türünden droit tasarımı koyulabilir." gibi olabilir.

9. Sacrifice

Sacrifice User

Merhaba,

S.S.S de ki bu konuda ki soru ve cevap bu şekildedir.Bahsettiğiniz gibi bir ibare S.S.Sde mevcuttur.
    İki "Kozmetik" tasarım koyarsam ne olur?
    Her diroit'e sadece ''bir'' adet Kozmetik tasarım kullanabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

10. Düzenlenmiş. Konu ilk yayınlandığında yazmıştım.

11. Tom_Cat

Tom_Cat User

4 çeşit diroid tasarımı var,sadece 1 tanesinde özellik var o da havoc ve hercüles ile kullanılamıyor.diğer diroidlere de özellik ekleyin bir işe yarasın.

12. %100 darbe %100 hasar artırmaya ne dersin havoç ve hercul emekle dizenler ne olcak

13. DraydiBoy

DraydiBoy User

gerçekten güzel olmuş.

14. droitlerime yeni kozmetik i geldi :D

15. WolfWar

WolfWar User

Öncelikle ben baya geri kalmışım kronos kırmızı tasarım mı veriyor bu kırmızı şey havoc mu ? Birde ben demonlarla (epik) beraber frost takabilecekmiyim ?

16. Demon epiği görsel olarak kullanabilseydik daha güzel olurdu.

WolfWar bunu beğendi.
  17. Özellikli olan tasarımlar S sınıfına ve Özelliksiz olanlar C sınıfına girmektedir. Bir özellikli (S) ve bir özelliksiz (C) aynı anda takabilirsin.

16 şubatta beklenen karnaval etkinliğinde kronos kapısının Evil You npcsi yeni gelecek olan droit tasarımından verecek fakat sayısı belli değil.

18. Tom_Cat

Tom_Cat User

tam tersi havoc ve hercüles olanlarda faydalanabilecek.yüzde olarak 1 bile artsa en azından faydası olur.

19. Aliens

Aliens User

Ben bu yeniliği beğendim. Artık gemileri biraz daha kişiselleştirebiliyoruz. Birde şu gemiler için tasarım üzerine tasarım gelse harika olur. Düşünsenize donmuş bir Cerrah! Harika olurdu. :D:D:D:D Ama Droitler gibi görüntüyü değiştirmesin. Mesela Cerrah veya ne ise belli olsun. Sadece üzeri ya paslanmış ya kırık dökük yada buz tutmuş gibi dursun. Yoksa karşıki geminin tasarımını anlayamayız, buda kötü olur.

20. Kısaca gemiye efekt gelsin ama istediğimiz tasarım üstüne olsun diyorsun.