diroitlere güncelleme ve ek slot

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tgs781 tarafından 9 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

diroitlere slot eklensin mi?

1. evet

30,6%
  2. hayır

69,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tgs781

tgs781 User

merhaba arkadaşlar görsel hazırlamada pek becerikli değilim ama sizlere bir önerim olacak oyunda çok güncelleme geldi yeni gemiler yeni lazerler vs ama diroitlere hiç değişmedi. [​IMG]
    resimde de göründüğü gibi üç çeşit diroit var ve aralarında alınan hasar oranı dışında bir farklılık yok ben diyorum ki bu diroitlere güncelleme gelsin mesela iris aynı kalabilir apis 3 Zeus 4 slotlu olsun ve birer taneyle sınırlı kalmasın isteyen gemisini istediği diroitle fullesin tabi yine teknoloji fabrikasında aynı şekilde üretilsin bu oyuna daha bir akıcılık ve katılım sağlayacaktır. oyuncu arkadaşlar anketi doldurarak fikirlerinizi belirtirseniz yetkililer tarafından dikkate alınır farklı öneri olanlarda lütfen belirtsin.

2. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

Lyngvia ve PoetShadow bunu beğendi.
  3. WolfWar

WolfWar User

Dediğin anladığım kadarıyla isteyen veya yapabilen gemisine ya full zeus yapsın ya full apis ya da full iris ve apisin 3 zeusun 4 slotu olsun. Bunu mu demek istedin ?

4. tgs781

tgs781 User

demek istediğim apis ve Zeus birer tane ile sınırlı olmasın karışık da olabilir hepsini de fulliyebilirsin.

5. Viraaa

Viraaa User

sınırı olmasınmı? yani isteyen 15 tane apis zeus yapabilsinmi?

6. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

dostum zaten aldığımız nefesi veremeden patlıyoruz sen hasar artıracak yenilik öneriyorsun

lecort, org2BordoGüç ve Sempatik.57 bunu beğendi.
  7. tgs781

tgs781 User

kardeş şuan full bir geminin 1 apis 1 Zeus 8 iris olmak üzere 10 tane diroiti var dikkatli okursan zeusla apis birer tane olmasın dedik ister 10 apis yap ister 10 Zeus yap ister karışık 10 diroit yap.

8. Viraaa

Viraaa User

ee tamamda bu sadece gorsellik.neye katkisi olcak bunun?

9. tgs781

tgs781 User

:mad::mad::mad::mad::mad: dostum yeni mi başladın oyuna dalga mı geçiyorsun

10. 10 zeus yapan Yunan Tanrısı mı olacak? Ben öyle bir şey beklerim. :D Yoksa bu şekilde iyi.

org2BordoGüç ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
  11. Bu şekilde gayet iyi. Hasarlar gelmiş 200-300kya ne olduğunu görmeden saniyeler içinde patliyoruz zatrn siz hasar daha da artsin diyosunuz. Bu açgözlülükle x1le 100k vuracağız yakında..

12. oben

oben User

hep söylüyorum bu bölüme bir kısıtlama gelmesi şart en kötü 1 üyenin ayda 1 konu açma hakkı olsunki böyle her rüyasında gördüğünü böyle fikir zannedip konu olarak açmasın..ama dinleyen yok..

13. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Fikir belirtirken karşınızdaki üyeyi rencide edici ifadelerden kaçınınız. Kuralları hatırlatmakta fayda var.
    İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  14. oben

oben User

uygun olmayan rencide edici kısımlarını editlerseniz sevinirim sayın mod bana göre konunu fikir olarak sunulması yazdıklarımdan daha rencide edicidir..eğer rencide etmekse mesele böyle insanı rencide etmeye meyilli konularıda lütfen açtırmayın..

15. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Burası herkesin görüşlerine eşit şekilde yer verilen tarafsız bir platform. Beğenmediğiniz bir fikre ankette bulunan 'Hayır' seçeneğine tıklayıp isteğe bağlı olarak nedenini de açıklayarak gerekli cevabı vermiş oluyorsunuz zaten. Ancak sizinle benzer görüşe sahip olmadığı için hiçbir üyeyi kendinizden altta görme gibi bir hakka sahip değilsiniz. Fikirlerinizi belirtirken karşınızdaki kişi ile empati yapmayı ve kendisini kırmadan eleştirmeyi bilmelisiniz.

İyi forumlar.

16. oben

oben User

uzatmaya gerek yok fm laf yarışına giremem sizinle sonunda galip gelecek olan siz olacaksınız nasıl olsa yetki sizde..bana göre rencide edici bişey yazmadım yazdıysam uyarmak yerine gerekli cezayı verin yada uygun olmayan kısımları düzeltin yada komple mesajı silin karşılıklı atışma ortamı doğuracak dialoglara girmeyin..bende konuya görüşümü eşitlik ilkesine dayanarak yazdım uygun olduğunu düşündüğüm için öyle yazdım ama size göre uygun değilmiş ozaman gereğini yapmakta size düşer..yalnız madem eşitlikten bahsettiniz lütfen ban atıığınızda hangi sebepten attığınızı ban açıklamasına yazın..tıpkı chatte atılan banlarda yazıldığı gibi..haksa eğer bunu bilmeye hakkımız vardır sanırım...kolay gelsin.

17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkürler, size forum banı verilmesine sebep olacak bir neden ortada bulunmuyor. Bu nedenle ceza almanız söz konusu değildir. Konuya olan eleştirinizi açıkca dile getirdiniz.

Konu da ikili tartışma ortamı yaratcak daha fazla mesaj yazılmasını önlemek adına bu konuya mesaj yazmanızı geçici olarak sınırlandırıyorum.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  18. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.