droit patlamasına artık çozum var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce

1. olmalı

oy sayısı 29
    96,7%
  2. hayır (neden hayır)

oy sayısı 1
    3,3%
  3. gelişmeli

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. droitlerimiz patlıyor ve yeniden dizmek çook zor bence iris hasar %80 gelince oyuna girnce uyarı versin
    kimsenin zararına degil

2. Kaç ırıs gitti ?

yılmaz749749 bunu beğendi.
  3. 7

4. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

olabilir aslında bu tamir cpuları %90 da tamir etse ben onlardan takacamda %99 da tamir ediyor bende diyorum ya tamir etmezse diye takmaktan vazgeçiyorum

DELI•VAR ve yılmaz749749 bunu beğendi.
  5. takılı hep cpu hiç tamir etmiyor

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bence de olabilir çünki bu konuda irisleri patlayan ve cpu bile takılıydı neden tamir etmedi diyen arkadaşlarımız çok ama şunu da diyebilirler oyuna girdiğinizde bir kez olsun hasarlarınıza bakın zor değil bunu da deme ihtimalleri çok yüksek yoksa fikriniz gayet mantıklı ve olmaması için bir neden olmadığını düşünüyorum.

7. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

işte sen cpuya güvendiğin için irisler gidiyor cpu %99 değilde %90 da tamir etse tamir etmişmi diye bir bakma fırsatın olurdu şimdi ise tamir etmezse irisler direk gidiyor

yılmaz749749 ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  8. Kesinlikle katılıyorum.

9. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

eyvallah erdem :)

10. okey kardeş konuma destek verirseniz sin başınıza gelme ihtimal duşer bende demiştim hep diikat ediiyodum ama boşluguma geldi

11. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

ben destediğimi veriyorum ama genede dua et iyiki apis zeus gitmemiş:) birde geliştme yoktu umarım :)

12. hepsi 3 level ya

13. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

olsun iyi yanda bak ya hepsi 16 level olsaydı resim albümünde bir arkadaş 15 level iken patlatmış yani gene şanslıymışsın :)

14. ya işte bida dunku ler guçsuz sanıp sıkıyor kesince eksi yazıoyo klan açıçam iris tamamlıyım oyun oynatmam

15. Vallahi ben hep söylerim. Diroit CPU alırsan başını yakarsın.

Nefes M0D'um benden önce söylemiş. CPU'ya güvenme sürekli hasarlara bak. Ben bir kere bakmadıydım da Flaxlar gitmişti (Allahtan Flaxtı ve kredi boldu) birdaha olmasın diye her gün kontrol ediyorum.

Ama onun yerine Iris tamir maliyeti ucuzlayabilir. Her biri için 125 U. olabilir mesela çünkü tamir 12.500 C.

16. Aslında düşman oyuncularınki patlayınca hoşuma gidiyor ama :)

Hidrata ve yılmaz749749 bunu beğendi.
  17. seninki patlayınca goruşuruz kardeşim :D

18. NUTELLA78

NUTELLA78 User

Çok mantikli desteğimi verdim.Ben genelde %50-%60olunca isi sağlama alip tamir ediyorum.Tabi insanlık hali unutabiliyoruz.Bu arada geçmiş olsun yilmaz kardeş.

19. Evet droit tamir cpu takılı olduğu halde patlıyor neden acaba??? Bu sorunu teknik ekibe elitme imkanınız var mı ?

Teşekkür ederim Nefes FMOD'um :) Sizede kolay gelsin...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Temmuz 2014
    yılmaz749749 ve Nefes bunu beğendi.
  20. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Bence de olmalı fikrim olumlu :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Temmuz 2014
    yılmaz749749 ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.