Eğitim Arena SSS

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

·Eğitim Arena nedir?
    Eğitim Arena oyuncuları 1 vs 1 PvP arena savaşlarında oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz. Katılımcılar savaşarak oyun içi ödülleri alacak aynı zamanda sıralamada yer alacaklar.

Eğitim Arena çapraz-sunucu sisteminde çalısıyor, bu yüzden rakip bulma şansıdaha yüksek oluyor.

Buradaki çarpışmanızda gemi donanımınızda (İthem) kaybınız olmaz. Gemiler, droitler, PET nasıl girdiyseniz ve nereden girdiyseniz öylece SKB (Saldırıya Korumalı Bölge) yakın civarlarda çıkarsınız

·Nasıl katılabilirim?
    "Vs": Eğitim Arena çatışmalarına kat?ımak için, genel istemci menüsünden yeni bir simge göreceksiniz.

O simgeye tıkladığınızda bir pencere açılacak ve size PvP arenada mücadele etmek için onayla Butonu çıkacak.

Bir rakip beklerken, oynamaya devam edebilirsiniz. Eğer oturum kapatılırsa ya da isteği iptal ederseniz bekleme listesinden silinirsiniz

Bir Rakip bulundukdan sonra, PvP arenasına çekilirsiniz.

Arenada Maç 2 veya 3 turdan olusur. İlk 2 turu alan maçı kazanır. 2-2 scorda son tur yani 3. turu kazan maçı kazanır.

Kazanan kişi puan alır ve de Arena Şeref salonunda listede yerini alır.

Galaxy Gate, Team Death Maci, Sector Control Maci veya Jackpota katıldığınızda otomatik olarak Eğitim Arena maçının bekleme listesinden çıkartılırsınız

·Nasıl çarpısmaların adil olduğundan emin olabilirim?
    Sadece Seviye 7 üstü oyuncular katılabilirler.

Rakibinizin seçimini sistem belirler. Sizin Arenaya katıldığınız vakitteki donanımınız puanlarınız ve başarılarınızı alarak Arena için ortalamanıza uygun veya yakın rakipleri sizinle denkleştirir

Savaş esnasında oyunda çıkarsanız 90 saniye içinde yeniden katılabilirsiniz, katılmazsanız turu kaybedersiniz. .

·Bu sıralama nasıl hesaplanır?
    Her kazandığınız Arena Maçı size 1 puan kazandırır.

Yapılan Maç sayısı ve Kazanma Puaniı orantıında hesaplamalar yapılır 5 Maçı kazanıp 5 puanı olan bir oyuncunun rütbesi dahada etkili olur.

·Başka ne bilmeliyim?

Ödüller
    Ödülleri aşağıdaki tablodan seçilir. Ödülü Hak etmek için oyununuz bağlantısının devam etmesi şarttır

KAZANAN
    Aşağıdakilerden birini veya daha fazlasını kazanma şansına sahip:

Item
    ACM-1 Mayın
    PLT-2021
    EMP - 01
    Ekstra Enerji
    Günlük Dosya
    DCR-250
    Uridium
    Laser Mermisi

Kaybedenin Ödülleri
    Aşağıdakilerden birini veya daha fazlasını kazanma şansına sahip:

Item
    Laser Mermi
    Seprom
    EMP-01
    PLT-2026
    Uridium

Kısıtlanmış Ekipmanlar
    Çarpışma esnasında aşağıdaki donanımları kullanamazsınız:

Görünmezlik (CPU, Spearhead’in Görünmezlik özelliği serbest)
    Atlama CPU (Tüm Tipleri)
    Gemi değişimi
    Nanogövdesi maç esnasinda doldurulamaz, eğer girdiğinizde mevcut ise bitene kadar harcanılabilir​

Diğer koşullar
    Eğer Maç esnasında başka bir haritaya çekilirseniz, Arena macı ödülünden faydalanmazsınız ve geminiz direkt giriş esnasındaki halini alır.

Maç için bekleme aşamsında olduğunuzda ne başka bir oyuncuya saldırabilir nede saldırı alırsınız. Bu sizin için özel bir durumdur. Rakibinize maçi başlat diyemezsiniz.

Bir Maç esnasında 5 dakika içerisinde kazanan olmaz ise hiç kimse ödül alamaz. 1 turu kazanan bir oyuncu olursa 2. veya 3. turu kazanan olmazsa, ilk turu kazanan ödülü ve puanı alır.

Son düzenlenen: 10 Eylül 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.