Eğitim Arenası İstek ile Mücadele (Resimli)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Bir-zamanlar... tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İstek ile düello gelsinmi ?

1. Evet gelsin

72,5%
  2. Hayır gerek yok

12,5%
  3. Geliştirilmeli

15,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar son güncelleme ile gelen eğitim arena ile yapılırsa iyi olabilecek bir fikrim var. Uzatmadan konuya geçeyim.

Bildiğiniz gibi eğitim arenası sadece rastgele oluyor ama bence bu istek ilede olabilmeli yani bir oyuncuya istek gönderiyoruz oda kabul ederse bize özel bir düello gerçeleşiyor.

Eğer herhangi bir oyuncu bize istek gönderirse haberdar olmamız için resimdeki gibi eğitim arenası üzerinde bir işaret beliriyor.

Eğitim arenası menüsünü açtığımızda ise resimdeki gibi bir istekler seçeneği oluşuyor.

İsteklere tıkladıktan sonra ise kabul ediyoruz veya kabul etmiyoruz bu size kalmış.
    İstekler seçeneği ile yapılan düellolarda ödül olmayacak.

Özellikle çatışan güçlüler için bence kimin daha iyi olduğunu görebilirler yada bir arkadşımızla vs atmak istiyoruz kullanışlı olabilir.

Aklınıza başka hesap açıp istek gönderir kendini geliştirir fikri gelmiştir. BP nin bir pushing sistemi var üst üste hep aynı kıişiyi kesersen ceza alıyorsun. Yada birkaç kişiyi kesip sonra kendi hesabnı kesmek gibi durum olacağınıda zannetmiyorum. Zaten böyle birşey gerçekleşirse gerekli önlemler alınır.

Evet arkadaşlar düşüncelerinizi bekliyorum (Kötü resimler için kusura bakmayın acemiyim bu konuda :p).

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2014
  2. Olumlu 1+

Bir-zamanlar... bunu beğendi.
  3. abi bi maç yap diye başlamıştım gittim yemek yedim gemiyi 1 saat civarı afk bıraktım palada, sonra depo dolmuş skylab falan ambarı boşalttım cubiye geldim bana maç bulundu diyo. hiç bulmasaydın valla. çıkan adamda tümgeneral. yüzbaşı vs. tümgeneral adalet nerede?
    kesinlikle olmalı +9999999

4. Gelmeli fakat bu maçın sonunda uridium ödülü olmamalı yoksa bu yolla pushing yapanlar oldukça artacaktır ancak vs de karşı tarafın birden çok kişiyle gelmesine 1e1 çözüm

5. Yenilik geldi yeniliğe yenilik yaptınız :D

V.İ.P[03], AMAZON16 ve Bir-zamanlar... bunu beğendi.
  6. geliştirilmeli bende arkadasın dediği gibi istek üzerine yapılan düeloların hiç bir ödül vermemesinden yana oyumu kullanabilirim yani sadece vs sonrasında herkes kendi köyüne gitmeli uridyum falan vermemeli

7. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

İstekler'de oyunculara ödül vermemesi gerekiyor çünkü oyuncularımız uridium ve belirli malzemeler için yan hesap açıp uygunsuz kazanç sağlamak isteyenler olacaktır.

Keyifli Forumlar.

8. Yorumlarınız için teşekkürler şimdi güncelliyorum konuyu.

9. Vs atmaksa kasıt olsun ancak sonunda Urıdyum olmamalı yoksa Suistimal edilir.
    Vs atıalcaksa olabılır hatta 2vs2 seklınde bıle yapılabılır bu O zamanda ck guzel Olur

10. Ama bu şekilde uri kasanlar olacak olabilir ama uri kalkmalı bence yoksa yeni çar açıp kendi çarını onunla kasabilir artık siz onu nasıl dile getiriyorsanız...

11. Çok haklısınız oluşabilecek sorunlarıda şimdiden bilmemiz gerekir

V.İ.P[03] ve Bir-zamanlar... bunu beğendi.
  12. evet gelsin güzel fikir:) +1

13. Sağolun yorumlarınız için. Ayrıca konuya eklendi hiçbir ödül olmayacak :).

Son düzenlenen: 14 Ekim 2014
  14. DraydiBoy

DraydiBoy User

Olabilir :)
    Oyum Olumlu +1

15. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

olabilir oyum olumlu :)

16. Hah bu olmuş işte +1

17. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Güzel düşünmüşsünüz olabilir.Hazır yenilikte yeniyken buda güncellenebilir.

İyi forumlar

18. -chuckyyy-

-chuckyyy- User

Admin oda size kalıyor atacaksınız banı

19. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Fikir için teşekkür ederim ama oyumu geliştirmeli olarak verdim.

Keyifli Forumlar

20. destekleriniz için sağolun arkadaşlar :) ayrıca biraz geriye düşmüştü diye hatırlıyorum hortlamış konu :D

neyi eksik buldunuz modum ekliyim hemen :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.