Ekstra slot cpu.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlueSparkk tarafından 14 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

15'li slot cpu gelsinmi?

1. Evet

oy sayısı 12
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BlueSparkk

BlueSparkk User

Merhabalar. Daha önce konuyu açmıştım fakat yanlış yere açtığım için konu kapandı.
    Şimdi alışverişte extra slotumuzu arttırmak için 3,6 ve 10 lu cpu lar satılıyor.
    Fakat şu anda 10 slotu kullandığım halde hala kullanmak istediğim fakat kullanamadığım extralarım oluyor. en az 15 li slot gelmesi daha iyi olur, sürekli savaş durumuna göre çıkar tak yapmak zorunda kalmayız.

2. Bende savaş için farklı konfi dizmek veya vega oynamak istediğimde her seferinde gemiyi boşaltmak istemiyorum çünkü insana bıkkınlık veriyor seç koy filan bu yüzden dediğinin olması kaydedilebilir gemi konfi özelliğinin gelmesi gibi bir şey ki bu daha önce açılmış ve belkide 100 üzeri destek almış bir konudur o forum bile gerçekleştirilmediyse böyle bir şeyin geleceğini zannetmiyorum

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

İyi forumlar.

4. BlueSparkk

BlueSparkk User

Oylarınızı bekliyorum.

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.