Elit olmayan lazer

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve α∂αηαℓι{Turk} tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Credili lazerler gelsin mi

1. Evet Gelsin iyi olurdu bölece daha çok ve verimli bi şekilde kasılabiliriz iyi olurdu yani s.s.s :D

86,0%
  2. hayır

14,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba
    modlarım oyuna şöle credi ile satın alınan yeni mermiler gelse X2 veya x3 gücünde ama o mermilerle sadece kasılmak için yaratıklara vurabilsek ve oyunculara vurduğumuz zaman miss geçse nasıl olurdu daha kısıtlama getirilebilir örneğin günlleeme yapıtığımız zaman ona bi etkilsi olmasa

2. Görsellerle desteklersen daha güzel olur. Kararsız kaldım bu olursa full elit adam gelip onlardan alıp yaratığıma sıkıp çalabilir neyse ya evet dicem :p

3. ama senin yaratığına sıkarsa ilk sen tıkladığın için sana yazacaktır dedğin durum normal lazerlerlede olabilir.
    göresel konusundada en kısa zamanda yapacağım.
    sagılar.

4. Normal lazerde kim en fazla sıkarsa o alıyor bundada öyle olursa işimiz var :D

5. sen yada ben yanlış biliyoruz sıkma gücüne göre geğil ilk tıklamaya gör bu iş :D
    TR1 de 20 kişi birden gurupsuz cubi kesiyoduk bende irisler gitmişti cubi görevini aldım ve ilk tıkladığım her cubi bana saydı vea based tallon keserken elitin teki 40 k vura vua yardım etti gurupsuz yine bana yazdı :D

6. tr6 da grupça cubiye daldık full+full başka grup geldi cubiye daldılar ve aldılar :D

7. o bikeredir bak dene tallonda falan sen ynlış biliyosun

8. 1 kere olsa fren görevini doksan defa alırdım herzaman oluyor

9. arkadaşım dediğin gibi birşey yok denedim senin net bağlantında bir sorun var heralde ping ine filan bi bak yüksek felan hrealde çükkü ilk seçtiğin zaman kırmızı yanması gerekiyor beyaz yanarsa zaetn sana yazmaz

10. ping 130 ama net 16 mbps zaten aldığım 10 mbps. Ping yüksek ama geçen bi adam gördüm yalanım yok adamın ping 2200 küsür bişeydi :D

11. KARANLIK

KARANLIK User

Bende arada kaldım açıkcası.Şu bölüm işi bozuyor gibi.Yaratıklara vurup oyunculara miss vurması.Bence miss yerine x1 gücünce.Yaratıklara karşı ise 1.5 katı gücünde olabilir.Şöyle bir düşündüğümde x1 ile 8 bin vurabiliyorum.Bunu 10 bin aşan oyuncular dahi var.8 binden ele alırsak x2 katı 16 bin olur ve bu uçuk bir rakam.Anca fikirin teorik kısmını beğendim :)

12. tabi dediğine katılıyıorum bende x1 15 k vurabiliyorum sepromlu :D ama x3 olmasada bence x2 olmalı die düşünüyorum cubikon keserken x2 harcıyouz ve karşılamıyo onun için aklıma geldid

13. Merhaba ,

Peş peşe yazarak forumda flood yapmayalım arkadaşlar.

iyi forumlar.

14. Gerçekten mantıklı ama şunu ekliyeyim bence en fazla x2 çıkmalı. Yaratıklar için. Eğer oyunculara vurursakta x1 gücünde vursun modumuzun dediği gibi..

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  15. bence çok gerekli değil.

16. ewt çok güzel olur ama bu mermilre birazdaha pahalı olusn mesela 1000 adet 50k.güzel olur

17. Sennar23

Sennar23 User

fikirler güzel fakat herkezde bir herşeyin credilisini yapma isteği var credi ile olacaksa oyunun ana parası ne olacak ?

18. herşey değil ben lazerler credili olsun demiyorum sadece biarzdaha kasılmak için uriidiumlu olan lazerlerin daha ilker versiyonunun credili olmasını diğorum ve bunlarda kısıtlama falan olsn.mesele geçen aylarda lf2 credili oldu bunun gibi en iyiler hep uridiumlu olucak ki kasılma isteği olsun

19. TrollPick

TrollPick User

zaten öyle bir elit lazer var ve oldukca yararlı . ondan daha az vuran bir kredilik lazer gelse iyi olurdu olumlu oy kullanıyorum

20. Merhaba;
    Olumlu oy kullananlar için tekrrdan teşekkür ediyorum olumsuz kullananlar ise nedenini belirtirse sevinirim
    İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.