Öneri Ema + Kamu Çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve XXDEJAVUXX__ tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ema bastıktan sonra Kamuflaj 5 saniye beklemeye girsinmi

1. EVET çok iyi olur

46,0%
  2. HAYIR kötü olur

54,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar şöyle bi fikrim var Ema+kamu yapıp kaçanlar o kadar fazlaki oyun pek eylenceli olmuyor 20 kişi savaşırken ema kamu atıyor insan bi sinir oluyor bunun için şöyle bi çözümüm var ema attıktan sonra 5 saniye Kamuflaj basılmasa nasıl olur diye düşündüm yorumlarınızı bekliyorum ankete katılmayıda unutmayın

2. evet hak li bence yani belli bir vurus orani var adam nokta canla ema atip kamu oluyor kaciyor belli bir sinirlama gerek

3. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

5 Saniye değilde , EMA Atıldıktan sonra , Kamuflaj CPU ' ya , 30 Saniyelik bir Soğuma süresi eklense daha mantıklı olur görüşündeyim.

Oyum olumlu

Keyifli Forumlar

Son düzenlenen: 28 Ocak 2015
  4. Banada çok yapan oluyor biz yapamadığımız için sorun oluyo Bizlerde yaparsak sorun kalmayacak

5. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bana göre fikir daha geliştirmeli örneğin ema attıktan sonra 5 sn sonra kamufle alınsın demişsiniz ve buna çözüm olarak önce kamufleyi alır ondan sonra ema atarım :D O yüzden oyumu ileri zamanlarda kullanma taraftarıyım.

İyi Forumlar

pokemonTr6 bunu beğendi.
  6. Merhabalar;

Gökmen adminim önce kamufle alıyorsa 5 sn sonra ema atabilsin buda ekleme yapabiliriz bence :).

İyi forumlar

*F*U*R*K*Λ*N*™ ve .*GöKMeN*. bunu beğendi.
  7. fikir harika ikisinede 30 sn gelsin olsun bitsin :)

8. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

30 sn de adam patlıyor :D Bana göre 5 sn fazla aslında

İyi Forumlar

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  9. harikulade bi fikir ema attıktan sonra kamuflenin soğuma süresi olmalı ayrıca kamufleliyken de ema kullanılmamalı.

10. ahada acigini buldum o zaman admda kamufle alir sonra ema atar :-D

11. Bence gün içinde kamufle kullanımına sınır getirilmeli

12. Merhaba ;

Bu düzenin bozulmaması taraftarıyım :) Evet, bunları yapanlara ben de bir hayli sinir oluyorum. Ama sınırlama getirilmesini doğru bulmuyorum.

Keyifli Forumlar.

**EIC-CIE** ve yılmaz749749 bunu beğendi.
  13. MKS-705

MKS-705 User

çok mantıklı bir fikir kasılırken kesiyorlar sonra biz kesmeye başladığımızda ema kamu istasyon portal yapıyorlar....

14. bence en iyisi adama ilk sen sıktıysan bırak ema kamufleyi sana sıkma şansı bile olmasın.ilk vuran işi bitirsin daha iyi olur..

15. Oyunculuğu iyi olanlar için pek sıkıntı değil ama kasan oyun ve hile kullananlara karşı bu EMA+KAMU durumunda galip gelmek pek mümkün değil.

Oyum olumlu.

Bazı arkadaşlar ''Tam tersini yapar , kamufleden sonra ema kullanır'' gibisine yorumlar yapmışlar.Arkadaşlar zaten böyle durum gerçek olursa tersi için de geçerli olur :) yani açığını yakaladım demeyin :)
    Adalet ?

16. STEADY

STEADY User

ee ben düşman klanın ortasında kalırsam ne olacak ? bırakın 30 saniyeyi 5 saniye bile dayanabilirmiyim ? :)

17. kesinlikle modum katılıyorum böyle bir şey olursa artık oyunun hiç zevki kalmaz bi baskından zevk alıyoz onuda yapamayız eğer böyle olursa

18. Bu oyun öyle bir şeydir ki eğer ki doğru zamanlamayı bilirseniz tek başınıza 10 kişilik bir grubu rahatça dağıtabilirsiniz.

İnternet'te videoları olan bir oyuncu vardı nicki yanlış hatırlamıyorsam S ile başlıyordu ama tam hatırlayamadım şuan. Bu oyuncu onu çok güzel yapıyordu mesela. Fakat EMA-KAMUFLE'ye sınırlama getirilirse oyunun pek bir zevki kalmaz diye düşünüyorum.

Keyifli Forumlar.

19. ya düşman klan sizin klanın ortasında kalırsa :)

20. STEADY

STEADY User

sonuçta sizinde fark ettiğiniz gibi herşey karşılıklı, bugün ben ema kamu yaparım yarın siz yaparsınız. bence böyle iyi :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.