Eski Darkorbit Grafikleri [RESİMLİ+ANKETLİ]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DELI•VAR tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce?

1. Evet olsun!

71,4%
  2. Hayır olmasın!(Sebep?)

28,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DELI•VAR

DELI•VAR User

Arkadaşlar biliyorsunuzki yeni grafikler çok kasıyor ve bazılarımız oynayamıyor bile bazılarımızda eski grafikleri özlüyor ve seviyorlar buna bir çözüm getirdim ayarlar sekmesinden şöyle bir buton olsa ve dileyenler eski grafikte istemeyenler yeni grafikte oynayabilirler.
    Ve buda eski grafiklerle oynayan bir oyuncunun görüntüsü
    Böylece kasmalardan kurtulmuş oluruz.
    Yorumlarınızı ve oylarınızı esirgemeyin. Teşekkürler

2. Sen bunun yöneticiler tarafından getirilebileceğine inanıyormusun Zaten ne çıkarsak diye şaşırmışlar bunu yapmalarına ihtimal yok

3. DELI•VAR

DELI•VAR User

Yeni grafiklerle hiç oynayamayan var kardeşim bilgisayar özellikleri iyi olmayanlar var bu yapılırsa dark oyuncu kazanır

4. Çok iyi düşünmüşsün bencede olmalı yeni grafiklerde oynayamayanlar var ve eski grafikleri özleyenler var oyum olumludur
    +1

5. Sende haklısın bi yerden sonra bende sıkılmaya başladım Eski oyunda 8 irisi 31 lf-3 16 kalkanı dizdinmi iş biterdi O zaman savaşınca keyif alırdık

lWhiTéAngéLl bunu beğendi.
  6. bence kasma yok etmeli gorsele çok onem veriyor ama oynayan yok :D

7. DELI•VAR

DELI•VAR User

Aynen öyle kardeşim eskiyi özledik.
    Bazılarında çok kasıyor oyun onlar için iyi olucaktır

8. Bir yönden oyunu kasanlar için iyi bir şey bir yandan özlediğimiz grafikler geri gelir :)

lWhiTéAngéLl bunu beğendi.
  9. DELI•VAR

DELI•VAR User

Aynen öyle böyle birşey olsaydı çok iyi olurdu:)
    konu güncell :)

10. Aslında benzeri yapılabilir isteyen istediği grafikle oynasın..

11. Hiç getirileceğini sanmıyorum ama eski ekranın tadı da bir başkaydı bee ... Ne günlerdi bee ... :oops::(

12. DELI•VAR

DELI•VAR User

Sonuçta biz oyuncuyuz darkorbitte oyuncunun istediğini yapmak zorunda kimseye zararı yok faydası var desteğe devam edelim ve sayın modlarım konuyu yetkililere iletsin.

13. eski tip goliyle rsb sıkmak :D çok zevki olurdu benim zaten en özlediğim resmimdeki turuncu goliathlar :(

14. DELI•VAR

DELI•VAR User

Eski tip goli değil tekrar solace venom tasarımları tam eskiye dönülmesi oyun için kötü bişiy olur ama grafikler rsbye elvermiyorsa bi üst sürümü olabilir bu eski grafiklerin

15. sensizim68

sensizim68 User

bencede eski grafikler getirilmeli şimdi yeni grafiklerle oyun cok fena kasıyor kimse oynayamıyor +1 destek

DELI•VAR bunu beğendi.
  16. oyunun ilk başlardaki grafikleri değil de 2010-11 zamanlarındaki grafikleri olmalı bence.

17. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bende istersem ama çok zor

18. şimdi kötü adam ilan edileceğim ama,
    kasıyorsa bilgisayarınızı değiştirebilirsiniz arkadaşlar bence gayet güzel grafikleri var.

19. DELI•VAR

DELI•VAR User

Bilgisayarı değiştirmek yerine isteyen diyorum herkes demiyorum sen seviyosun demek grafikleri sevmeyenler ve kasanlar eski grafiğe geçicek olay bu istersen

20. Uzun iş olacaktır. Bigpoint uğraşmaz , olsa güzel olurdu :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.