Executioner Goliath Tasarımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .-ProzeN-. tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Executioner Tasarımlar oyuna gelmeli mi ?

1. Evet, gelmeli.

66,7%
  2. Hayır, gelmemeli. (neden)

33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Merhaba yeni fikrim Executioner tasarımlarla karşınızdayım.

Goliathın Enforcer tasarımı %5 hasar bonusu sağlıyor. Bastion tasarımı %10 kalkan. Ama bu tasarımlar saatlik ihalede çok ucuza giderken 250.000 uridiumluk yetenek tasarımları haftalık ihalede 600-700 milyon crediye gidiyor ve sağladığı bonuslar saatlik ihalede gidenlerle aynı tek farkları özel yetenekleri olması. Bu yetenekler 15-20 dakikada 1 kullanılıyor ve sırf 15-20 dakikada bir kez kullanabiliceğimiz bir yetenek için 600-700 milyon credi vermek saçmalık.

Goliathın yetenek tasarımları Spectrum, Solace, Venom, Sentinel ve Diminisher Öğe Geliştirme sistemiyle geliştirilicek ama 16 seviye değil 5 seviyeye kadar sınırı olucak.

1. seviye: Kalkan bonusu sağlayan tasarımlar %11, hasar bonusu sağlayan tasarımlar %5,5 bonus sağlayacak.

2. seviye: Kalkan bonusu sağlayan tasarımlar %12 , hasar bonusu sağlayan tasarımlar %6 bonus sağlayacak.

3. seviye:Kalkan bonusu sağlayan tasarımlar %13 , hasar bonusu sağlayan tasarımlar %6.5 bonus sağlayacak.

4. seviye:Kalkan bonusu sağlayan tasarımlar %14 , hasar bonusu sağlayan tasarımlar %7 bonus sağlayacak.

5. seviye:Kalkan bonusu sağlayan tasarımlar %15 , hasar bonusu sağlayan tasarımlar %7.5 bonus sağlayacak ve 5. seviye olan tasarımların görüntüsü değişip, isimleri Executioner .... dönecektir. Örneğin; Executioner Solace.

Executioner tasarımlar hiç bir şekilde elde edilemeyecektir sadece sizde zaten yetenek tasarımı varsa öğe geliştirmeyle Executioner e çevirebilirsiniz. Yani sandıktan Executioner Venom yada Executioner Solace vb. çıkmayacaktır.

Gelelim geliştirme fiyatlarına venom üzerinden anlatıcam ama fiyatlar goliathın 5 yetenek tasarımı içinde aynı

Venom > 1. seviye: Başlangıç fiyatı 500 uridium her %5 ' lik artış ile fiyatı 500 uridium artıcaktır. %100 ' lük geliştirmede 10.000 uridium isteyecektir.

1. seviye Venom > 2. seviye Venom: Başlangıç fiyatı 750 uridium her %5 ' lik artış ile fiyatı 750 uridium artıcaktır. %100 ' lük geliştirmede 15.000 uridium isteyecektir.

2. seviye Venom > 3. seviye Venom: Başlangıç fiyatı 1000 uridium her %5 ' lik artış ile fiyatı 1000 uridium artıcaktır. %100 ' lük geliştirmede 20.000 uridium isteyecetir.

3. seviye Venom > 4. seviye Venom: Başlangıç fiyatı 1250 uridium her %5 ' lik artış ile fiyatı 1250 uridium artıcaktır. %100 ' lük geliştirmede 25.000 uridium isteyecektir.

4. seviye Venom > Executioner Venom: Başlangıç fiyatı 2000 uridium her %5 ' lik artış ile fiyatı 2000 uridium artıcaktır. %100 ' lük geliştirmede 40.000 uridium isteyecektir.

Toplam %100 : 110.000 uridium

NOT: %25 lik geliştirme indirimi bu tasarımlara etki etmez.

Gördüğünüz gibi bir yetenek tasarımını Executioner Tasarıma çevirmek çok fazla uridium isteyen bir şey değil. Bu yüzden fazla güçlü olmayan oyuncular geliştirirken zorlanmayacaktır. Yeter ki verdiğimiz 250.000 uridium veya 600-700 m küsür paranın hakkını vericek bir tasarım olsun :)

Maalesef Executioner Tasarımların görsellerini hazırlayamadım çünkü bu konuda berbatım :D Böyle işlerde yeteneği olan yardım etmek isteyen biri özel mesaj atarsa çok sevinirim.

Son düzenlenen: 20 Kasım 2014
    *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  2. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Fikir güzel gibi geldi, bu geliştirmeleri yaparken süreleride biraz kısalabilir mi acaba ? 15sn falan, ayrıca maliyetler çok düşük biraz daha artmalı.

Keyifli Forumlar

3. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Konu yeni daha kimse görmemişken biraz üstünde oynayabilirim modum maaliyetleri ayarlıyorum şimdi ama yetenekler için biraz düşünmem lazım

Son düzenlenen: 16 Kasım 2014
  4. Oyum -1 zaten adamlarda yeteri kadar bonus var bu goliath ı çok fazla OP yapar...

5. fikir güzel ama maaliyet çok çok düşük onu arttırman lazım :)

6. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ama fikrin amacı bu zaten bu kadar yüksek fiyatlı bir tasarımın saatlik ihalede bedavaya giden tasarımlardan tek farkının 20 dakikada bir kullanabiliceğimiz bir yetenek olması

7. güzel fikir :)

8. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

GÜNCEL!

9. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

güzel fikir ama;
    • tasarımların görüntüsünün değişmesine gerek yok.
    • maliyetler ucuz olmuş normal geliştirme gibi ortalama 100.000 uridium olabilir :)

10. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

yorumun için saol
    Geminin tipi, kanatları vb. değişmicek sadece renkleri biraz değişiklik göstericek
    Söylediğim gibi bu fikrin asıl amacı aldığımız tasarımın 250 k uridiuma veya 600-700 m credinin hakkını vermesi bu yüzden fiyatı fazla yüksek yapmadım

11. Fiyatları çok azıcık indirilebilir onun dışında bayıldım kesinlikle olması gereken bir fikir :)

12. valla okurkan yoruldum geliştirilirse olaiblir

13. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

GÜNCEL!

14. Güzel fikir tebrik ediyorum :) ama ihaleden sentinel, spectrum gibi tasarımlar neden o kadar çok krediye alınıyor Çünkü o tasarımları herkes almak istiyor Bu yüzdende fiyat sürekli artıyor İlerde şuanda 700 milyona bir tasarım geliyorsa 200 milyona kadar inecektir çünkü ileride çoğu oyuncu bu tasarıma sahip olacağından ileride tekliflerin o kadar yüksek olcağını sanmıyorum

15. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Hiç böyle düşünmedim söylediğin çok mantıklı ozamna geliştirme fiyatlarını biraz daha arttırıyorum saol

Geliştirme fiyatları biraz daha arttırıldı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Kasım 2014
  16. dimisher kaldırsın bence zaten işi bitti gibi bişey yeteneğin anlamadı kalmadı bence .

17. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Maalesef buna ben karar veremem benim fikrim yetenekleriyle ilgili değil bonuslarıyla ilgili.

Bu arada alt alta 2 mesaj yazdım 10-15 dk sonra ilk mesaja editlicektim zaten konu görülsün diye yapmıştım düzelten moderatöre teşekkür ederim

GÜNCEL!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Kasım 2014
  18. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Konu sahibinin alt alta mesaj yazması, güncellemesi yasaktır. Ayrıca bana göre adil değil. Lütfen daha dikkatli olunuz.

Keyifli Forumlar

19. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

20. +1 reis iyi guzelde 250 k urlik tasarimi al 100 e tamamla fiyatlar cok uygun do bukadar ucuza vermez boyle birseyi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.