Fair Play Hareketi !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 15 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun MU

1. Evet

75,0%
  2. Hayır

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyuna bunun getirilmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü hak yemeyen hakkıyla oynayan oyuncular için özel olmalı ve bir çok şeyi bitirebilir diye düşünüyorum.

Fair play hareketi nedir ?

Chatte küfür etmeyen , düşman şirket çağırıp kendi şirketini kesmeyen , pushing , bot , bug kullanmayan , oyunculara ve yetkililere karşı saygılı olan üyelere özel ödüller !

Aylık abonelik olarak olacak olan bu özel üyelik parasız olacak ve doğrudan oyuncuların hesabına 1 aylık vip olarak geçecek + 10.000 galaxy gates enerjisi verilecek.

Küfür edenlere ne olacak ?

Chatte yasaklamanın bir yere kadar mantıklı olmasından ziyade artık bunun değiştirilmesi gerektiğini düşünmekteyim yani küfür eden ana bacı sayan kişilerin hesabı 2 kez chat banı yedikten sonra ŞP ve TP kesintisi + 1 aylık kapatma hala devam ediyorsa gemisinin süresiz olarak kapatılması gerektiğini düşünüyorum.

Dipnot: Bu cezayı adminler ve üst düzey yetkililer verecektir sistem vermeyecek.

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İfade etmiş olduğunuz ''Chatte küfür etmeyen , düşman şirket çağırıp kendi şirketini kesmeyen , pushing , bot , bug kullanmayan , oyunculara ve yetkililere karşı saygılı olan üyelere özel ödüller !'' bu ifadelerin tümü zaten yasak olan eylemler olup, oyuna kaydolan her pilot tarafından kabul edilmiştir. Bu nedenle de bu davranışları sergileyenler ceza alır, bahsettiğiniz gibi bunları yapmayanlara ödül verilmesi gibi bir durumun söz konusu olacağını sanmıyorum.
    Açıkçası ben konunuzun sadece son bölümüyle ilgili katılıyorum sizlere, eğer konunuz arkadaşlarımızdan yeterince destek alırsa chat cezalarının daha caydırıcı olması sağlanabilir.

İyi forumlar.

rustemakgul ve Clavata bunu beğendi.

3. Bir çok oyunda yardım sever dayanışma içinde olan oyunculara ödül ve tebrik verilmekte bu oyunda neden olmasın ?

Clavata bunu beğendi.
  4. bot kullanmayanları tespit edip ödüllendirmek demek aynı zamanda bot kullananları tespit etmek demek değil midir hocam? (yani kullanmayana ödül vermek yerine kullanana ceza verilir daha kolay)

5. :) Bu yazdığınız şey uygulanırsa oyunda adalet diye bir şey kalmaz.Zaten şu anda da pek olduğunu sanmıyorum ama...Bana pek mantıklı bir fikir gibi gelmedi.

İyi Forumlar..

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.