Forum İçi Kod Dağıtımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± tarafından 27 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Destekliyor musunuz?

1. Evet tam destek, kesinlikle bir seyler yapilmali

oy sayısı 14
    93,3%
  2. Hayır desteklemiyorum

oy sayısı 1
    6,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bayram basindan beri sabahlari belli bir saatte forumda 4 adet karisik sekilde kod veriliyor ve sadece 2 tanesi vip ve indirim iceriyor , diger 2 si sadece mermi.

Bu ornek bu sabah aldigim secrenshoot.(ss) Kod yazili konu paylasilacagi sirada yaklasik 80 kisi online iken ve tabiki çoğu vip ve indirim isteyecekken , sadece 2 vip indirim kod verilmesi biraz sinir bozucu ve izdiham yaratir cinsten degil mi? Zaten kimse 150 sayida olan cephane kodunu istemiyor ki bunun icin emek harcamiyolar bile.Cogu kisinin vip i umud ederek cephane kodunu girdigi gercegini unutmamamiz lazim.Bu kod gercekten bazen cok lazim olabiliyor ve bizlerde kendimize gelisme stratejisi koyup o sira ile ilerliyoruz.Yogunluktan yorgunluktan kimisi için işten vs sabah saatlerinde forumda sayfa yenileyip pusuda duracak vakit bulamayabiliyoruz ya da gec kaliyoruz dakik olamiyoruz.Ben zaten bu ay icinde twitch yayininda aldigim mermi kodunu kullandigim icin forumdaki mermi kodlarini bile !! birdahada kullanamiyorum.80 kisi arasindan o kadar itinali davranip tam dakikasinda konuya girip kodu bulmama ragmen yinede vip kodunu alamadim mesela bugun.

Benim onerim zaten bir karsilik beklenmiyor, durum daha heyecanli ve daha cok kisi tarafindan takip edilir hale getirilebilir.Bir basvuru listesi hazirlansa ve herkes kendi ip adresi ile serveri nicki ile basvurabilse.Daha sonra basvuru suresi sonunda canli yayinda kura cekilse.Boylelikle hem o izdiham ve isyan havasi dagilmis olur, hem daha gosterisli ve kullanisli bi dagitim tarzi ortaya cikar.Ayrica kodun gidecegi kisiye kod ozel mesajla iletilmis olur ve bu bence on numara olur.

Ip adresi ile birden fazla katilim engellenmis olur ayrica minimum 2-3 hafta maximum 1 ay once acilmis hesap olmasi kuralida getirilirse tehlike ortadan tamamen kalkmis olur.

Cok klas kullanisli bir sey ortaya cikacak diye dusunuyorum ,ilgilenen herkes destegini esirgemesin..

ELFİDA___ bunu beğendi.
  2. ELFİDA___

ELFİDA___ User

cimriii bu darkorbittt o yüzden katılmadım bilee:)

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
  3. Kasasında akrep var :) destegin icin cok sagol yinede boyle olmasi daha iyi olur bence

4. uyeler gorebilsin sadece forum işi forumla hiç olmayan ziyaretçiler neyin nesi

5. Aynen katilim koşulu olarak uye olma da eklenmis olacak, destek lazim arkadaslar

6. Çok iyi bir fikir bence sonuna kadar destekliyorum. Çıkan izdihamın engelleneceği gibi şuankinden çok daha fazla kişinin bu kodlardan faydlanacağını söyleyebilirim.

7. Bizim icin cok guzel olur hep bu sekil yapsinlar hatta

8. Aynen oyle hemde daha klas olcak destek icin cok sagol kardes :D

Destek icin sagol kardesim

9. Forumda paylaşılan kodlar adminimizin bayrama özel verdiği kodlardır ve elinden bu kadarı geliyor fazlasını dark vermez.

Bunu belirttikten sonra çok uzun yazmışsın :) konudan anladığım kadarıyla başvuru yapacaz ve kura çekimiyle kazanana vip + indirim verilecek diyorsun. Gayet mantıklı. Ben heyecan yapmayı sevmem kurada pek bir şeyde beklemem gelecek gelir :D +1

10. Aynen kardes :D oyle ama birdahaki bayramlar icin ve ya ileri ki kod verimlerinde bu uygulanabilir , hatta twitch yayinlarinda kodlar karisik verilecegine kura sonuclarini beklesek daha heyecanli olur destegin icin sagol

11. Aslında adminimiz forum oyunu olarak biraz eşit olmaya çalışmış ve günlük 4 kişilik kod dağıtmış diğer oyunlarda bazı şairsel yetenekler gerekiyordu ve haksızlık oluyordu :)

Biraz daha düşününce bunu haftalık kura olarak ayarlamak daha iyi olabilir. 100 kişiye ödül verirler. Bayramlardada yine aynı olmasında sakınca olmaz, ekstradan olur :)

12. Komple bu sekil yapsak hem kazanan uyeleri server ve nicklerinide gormus oluruz sonra yazan oluyo bu kodlar bos bizi kandiriyonuz falan diye :D Hem daha modern ve kalabalik kitlelere ulasilir zaten pars admin yayin yapiyo surekli birde kura cekmesi olayi renklendirir diye dusunuyorum :D

13. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar konu haricinde bazı yerlerde gömülü kodlar var bunları bulmak sizlerin elinde sonuçta kodları bulmak etkinliğin bir amacıdır.

İyi Forumlar

14. gömülü nasıl oluo adminim bi açıklarmısınız

15. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Misal chat görevlileri chatlere bazı konu linkleri gönderiyor ve bu konuların bazıların altlarında kod var

16. O sisteme ayri olarak benim onerimin olmasi daha heyecanli daha genis kitlelere hitap eden bir sekilde olmaz mi? Kimin kod aldigi faydalandigida ortaya cikmis olur bu sefer kimisi diyo kodlar boş kimi almamis aldim diyo trolluyor milleti.En azindan toplu dagitimlarda dedigim gibi olmasi lazim ya da parca parca daginik kod verilmesi yerine kura sistemi daha net sonuclar ortaya cikartacaktir destek bekliyorum.

Chatte sorunca bizim bilgimiz yok diyolar ama kod hakkinda.Daha oyuna girmedim ben aksama dogru bari link atin :D bunlardan kimsenin haberi yok mesela ben forumda o kadar takilan biri olarak yeni duyuyorum soylediginiz paylasilan linklerdeki gomulu kodlari.Yani herkese ulasmiyo bilgiler ve adalet olmuyor.Sizce adil mi?

Son düzenlenen: 27 Eylül 2015
  17. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Ben herkese adil bir şekilde davranıyorum ve gece boyunca uyumayıp kodları konuların içine yerleştirip sabah 08:00 de sizler için paylaşıyorum şimdi bu uykusuz kalmam ne için?

İyi Forumlar

18. Do oyuncualrın onemseyen adminlerden biri gökmen admin beyelr geçen hades yaptık muahebt fln foto çektik bugun low yaptık bi adminle etkinligin bizmesini 2 saat kala grşz diyip çıktı .
    sabah dogu olmasını haklı buluyorum çunku gece gece herkes ulaşamaz

19. Ben oyle demek istemedim, yanlis anlamayin.Ona bakarsaniz 3 yayina katildim hic kod alamadim, bayramdan beri ilk gun haric hic uyumamayi tercih ettim kodu kacirmamak icin cunku asiri yorgun ve yogun olabiliyor insan, iş var guc var sorumluluk var ve halada alamadim hemde saniyesinde girmeme ragmen , ne icin peki?

Benim demek istedigim chatte atilan konu kural linklerinden, altlarinda iclerinde kod konuldugunu soylemeniz.Ben bunu yeni duyuyorum o yuzden chatyeki kural linklerine hic bakmadim bu sebeple adalete vurgu yaptim yanlis anlasilmak istemem.Maksadim daha kullanisli yontemler ile daha cok memniyete daha pak bicimde ulasabilmek ve gelistirmek.

20. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bazı konuları sizlere belirli olarak sundum kod dağıtımı olduğunu belirtmek için ayrıca forumdaki konuları takip edenlerin fark edeceği ayrı bir kod da sunduk ki forum takipçisi belli olsun diye bunu yapmamın amacıda forum kullanıcıları ile etkinlikten etkinliğe foruma giren oyuncuyu ayırt etmek.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.