Forumda PM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Forumda PM olsun mu

1. Olsun

oy sayısı 38
    79,2%
  2. Olmasın

oy sayısı 10
    20,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Biliyorsunuz chatte pm yaparak gizliden bir şeyler konuşabiliyoruz peki bu neden forumda olmasın diğer xxxxx forumlarında var. Ben bizim forumumuzdada olmalı diye düşünüyorum.

Resim olarak şu şekilde profilden olabilir:

Veya direk mesaj olarak:

Son düzenlenen: 14 Nisan 2014
  2. KARANLIK

KARANLIK User

Forum yeni biraz baktım bende bulamadım böyle bir özellik.Olmalı bencede.

3. Desteğiniz için teşekkürler modum Mesela biri konuşurken gizliden pm diye logo çıkıyor başka forumlarda daha sonra görsel ekleyeceğim

4. KARANLIK

KARANLIK User

Böyle bir özellik daha iyi olur.Yani konu açmadan küçük sorular modlara iletilebilir.Bu yöndende güzel.Başarılar dilerim.Gerekli destek gelirse gerekeni yaparım.

5. Görsel bulamadım. Ancak görsel smilenin üzerinde konuşma balonu var ve smilenin sol alt köşesinde PM yazıyor hala arıyorum bulunca koyacağım...

6. olabilir tabi sınırlandırmalı olursa mesela bi moda günde 1 yazılması daha mantıklı olur o cevap verdiği zaman tekrar yenisi yazılabilir gibisinden gerekli düzenlemeler yapılırsa cok iyi olur cünkü bu acığı suistimal etmek isteyenler olabilir +1

7. Şu şekilde olabilir:

Soğurma süresi aynı kişiyle üst üste 5,6,7(artık bilemiyorum)üst üste mesaj atarsa yarım saatliğine pm atamıyacak. Ama bu sınırlandırma YARDIM bölümünde arttırılabilir(biliyorsunuz orada daha fazla soru sormak gerekebilir)

Konu güncel

Bir konumda rağbet görsün :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Şubat 2014
  8. rağbet gel kızım erdem amcanın konusun bir gör :) forumda galiba pm özelliği var (dün aranırken buldum) ama nasıl mesaj atılıyor bilmiyorum

9. Bende aslında buldum da çaktırma :D kısaltmayla yapılıyor okudum bi yerde ama bulamadım kaptan06nın mesajlarları arasında bulmuştum foruma ilk geldiğimde

10. olabilir

11. UnLiMiTeD

UnLiMiTeD User

Güzel +1

12. Konuya resim ekledim.

13. Kusura bakma erdem bilmiyordum 1 aydır yoktum biliyorsun :) aynı konuyu açmışım neyse sildim konuyu.

Görmedim konunu :)

İçimi okuyorsun valla :) +1 benden ;)

14. Saol da çok az oy almış 9-1 :/

15. diyorum ya forum çok sesizleşti :(

16. Çok istediğim bir şey oy kullanıp görüş yazarsanız sevinirim :)

17. Konuya yeni resim ekledim.

Güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Nisan 2014
  18. Şansına küs arkadaşım ... forumda PM özelliğini buldum sanırım :)

#yolooooo

19. 1. Modlara dediğin şekilde mesaj atamıyoruz.
    2. Atmamız için ikimizinde birbirimizi takip etmemiz lazım.

Beni takip et deneyelim :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.