Futbol Topu Uçuş Düzeni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯ΚIΥДMΣT™¯¯¯[53] tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Futbol Topu Uçuş Düzeni

Bu anket 18 Ekim 2072 13:09 tarihinde sona erecektir.
  1. Olsun

34,2%
  2. Olmasın (K.K.)

65,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dünya kupası kapsamında kısa süreliğine satışa sunulan bu Futbol Topu Uçuş Düzeninde gemi etrafında diroitler yuvarlak bir şekil alır. Gemi tam ortada olur. Ve bu uçuş düzeni yüzde %10 Kalkan %10 DP %10 ŞP %10 TP %10 Vuruş verir, verir de verir :)))) her şeyden bolca verir :)) değeri de 150.000 Uri

hadi düzelttim %10 TP %10 ŞP bir arada olsun ayrıca hızı %20 düşürsün

Son düzenlenen: 19 Haziran 2014
  2. fiyatı 150 k credits olsun bide bunu alana don lastiği versinler olurmu

3. yok devenin nalı darkorbit kredi ile yararlı birşey satar mı görülmüş mü :)

4. sen bunu ruyanda bile goremezsin :)

5. Resim ?

6. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

fiyatını çok az yapmışsın dediğin özelliklerin tamamı tek bir düzende toplanıyorsa 500.000 uriden aşağıya yapmazlar

7. ek olarak online olunan her dakika 1000 uri versin yaratıklara vuruşu %600 arttırsın falan (!)

jessejames bunu beğendi.
  8. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

:D :D :D valla iyi dedin :D :D :D

9. TheMaster

TheMaster User

Olursa Yararıma Olur.
    Ama %10 Vuruş Boru Değil.
    Gemisi Sağlam Olmayan Arkadaşlarımıza Kötü Yansıyabilir.

10. Bence %'ler çok abartılı olmuş. İlla ki yüzdeler öyle kalacak diyorsan da fiyatı artmalı, 1.000.000 uridium falan olmalı. Bu şekliyle -1 ama fiyatı ya da yüzdeleri değişirse +1.

11. bide orjinal dop versinler :D

12. Hata 1 : Diroit düzenlerinde birşeyin düşürülmesi lazım. Lazer yükselirse kalkan düşer yada HST yükleme süresi uzar ama gemi hızı düşer gibi.

Hata 2 : Resmen yolo pack yapmışsın. 150.000 Uridyuma bunu alırım. Dahada tasarım felan almam

Futbol topu yerine Futbol Kalesi olabilirdi. Geminin önünde |_| şekli olurdu. %20 Kalkan bonusu %20 Hız düşürümü olurdu.

13. kadroyu ben ayarlarım :D aldım verdim yaparız karşılıklı ;) :) :)

14. Aynen futbol kalesi düzeninin içine roket atan gol atmış sayılırdı felan , espirisi de olurdu :)

15. hakem olarak hakem botu koyarız :D

16. O da bize 20K :)

17. :D ama adam abartmış hiç düşürmemiş özellik :)

18. hız %90 indir bak bakim nasıl olcak :D

19. futbol topu uçuş düzeni alana imzali ronaldo forması ve orjinal fifa topu hediye... bitmedi ve yanındaaaaaa tamı tamına 10 taneeee lf4 .. :p

20. yahu ben özellikleri rast gele yaptım sanki bizi dinleyecekler de :)
    hadi indirdim %10 TP %10 ŞP bir arada olsun ayrıca hızı %20 düşürsün

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.